Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

2007. 04. 16.

« 2007. 04. 15. 2007. 04. 16. »

Szovjet örökkévalóság

Az áldást sodika küldte 2007. április 16., hétfő - 23:59-kor
Címkék: 56 deport emlekmu mvsz szovjet
8 komment

Nagy a kavarás a szovjet obeliszkkel kapcsolatban, még Tomcat is hiú reményeket táplál, ezért röviden összefoglalom, hogy szerintem mi sül ki majd a dologból.

Aki nem ismerné az előzményeket: Annyit kell tudni, hogy a Deport '56 aláírásgyűjtést szervezett az MVSZ támogatásával, hogy töröljék el azt a máig hatályban lévő, a Budapest székesfőváros felszabadításánál elesett szovjet katonák emlékének megörökítéséről szóló törvényt, ami alapján annak idején felállították a Szabadság téri ruszki emlékművet. A 200 ezer aláírás össze is gyűlt, mégsem adták be a szavazási kérelmet, mert Gyurcsányék maguktól is elindították az eljárást.

Csinálhatunk bármit - ez itt marad. :(Juj de jó, nem lesz többet olyan törvény, ami kimondja, hogy a Főváros emlékművet állít.

  • De már nem is kell, elvégre az emlékmű enélkül is áll...

Magyarul a legközvetlenebb jogi védelem megszűnik, de ez még nem jelent bontást.

Továbbra is érvényben marad ugyanis a "Szerződés a Magyar Köztársaság és az Oroszországi Szovjet Szövetségi Szocialista Köztársaság közötti baráti kapcsolatokról és együttműködésről" nevű szarság, ami kimondja, hogy nem vetjük a kutyák elé a kimúlt ruszkik csontjait, cserébe pedig ők is békén hagyják a mi katonasírjainkat. Sőt, a sírok emlékhelyeit sem baszogathatjuk.

Sokan úgy gondolják, hogy a Szabadság téren soha nem is volt katonai temetés, pedig a dokumentumok másról tanúskodnak:

"Rendelkezésünkre álló levéltári anyag szerint a Budapest Székesfővárosi Községi Temetkezési Intézet a Szabadság téren épülő orosz emlékmű sírboltjába való eltemetés céljából köteles volt a város különböző pontjairól exhumálni és átszállítani orosz tiszteket az 1945. május l. előtt, még márciusban."

Forrás: innen

Csak hogy tisztán lássunk: A Deport'56 kizárólag azért tudta átverekedni a kérdését a bevallottan marxista (!) irányítás alatt álló OVB-n, mert konkrétan a Szabadság téri emlékműről nem rendelkezik semmiféle nemzetközi egyezmény. De általánosságban már igen, hiszen a levéltári iratok szerint sírhelynek tekintendő.

Vagyis az egész hajcihő hiábavaló volt.

Nem lesz itt semmiféle bontás, mert nem is lehet.

Törvényhatálytalanítás ide vagy oda.

By SoDI

Update: Mélyebben utána olvasva kiderül, hogy 2002-ben, a mélygarázs építésekor kiásták a ruszkikat, és a Rákoskeresztúri Újköztemetőben temették el őket. Érdekes kérdés, hogy ezzel elvesztette-e az obeliszk a sírhely jellegét. (A legtöbben amellett vannak, hogy igen).


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Gergényi bekaphatja

Az áldást sodika küldte 2007. április 16., hétfő - 23:17-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések
Címkék: forradalom gergenyi muk rendorallam
1 komment

Főkapitány bácsi már megint mókás kedvében van.

Nagy tréfamester megint nagy poénnal készült! Ismét diktatúrásdit kezdett játszani, pedig erre méltó lépés a forradalmárosdi. Össznépi hacacáré, nehogy unatkozzunk.

A gyülekezési törvény világosan kimondja, hogy ha egy tüntetés a bíróságok működését nem zavarja, akkor kizárólag akkor tiltható be, ha a közlekedés más útvonalon nem biztosítható. Ehhez képest vasprefektus elvtárs nemzetközi egyezményekre hivatkozik, és lázadást emleget. Számít rá.

Gyerekek, hát lenne szívetek csalódást okozni Peti bácsinak? ;)

De viccen kívül, hogy egy bejelentett felvonulásnak mi köze van a lázadáshoz, nem nagyon értem. De mindegy is, erre a nonszensz faszságra mindenképpen lépni kell valamit!

Úgyhogy holnap suli után a Teve utcában kezdek, majd elmondom, miért. (Nem, a Hősök terére nem jelentek be semmit).

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Hate crime

Az áldást sodika küldte 2007. április 16., hétfő - 20:22-kor
Címkék: buzik cigany gyulolettorveny gyurcsany mszp muk zsido
12 komment

A törvénytervezet bűncselekménnyé nyilvánítaná a gyalázkodást, azaz azt a magatartást, amikor valaki nyilvánosság előtt a lakosság egyes csoportjainak becsületét, emberi méltóságát kifejezéssel, ennek híresztelésével, vagy testmozdulattal megsérti – közölte a képviselő a feles többséget igénylő javaslatról.

A képviselő közölte: az az újság, az az elektronikus médium, amelyik ilyen kijelentéseket terjeszt, leír, publikál, az ugyanúgy büntetendő lesz, mint az, aki ezt a kijelentést tette. Hozzátette: a törvényjavaslatot nem lehetne emblematikusabb napon benyújtani, mint a holokauszt emléknapján.

Nehéz, nehéz. Igen nehéz indulatok nélkül írni erről.

Egyrészt ha valóban elegendő a feles többség, akkor itt nagy bazmeg van.

Megemlítette: több jelzést is kapott a KNDP részéről. (forrás)

No, ha ez igaz, akkor neveket akarok hallani. Az biztos, hogy egyenként végig fogjuk járni  azokat az esetlegesen áruló KDNP-s faszkalapokat, akiknek van pofájuk ebben a szocik mellé állni; bejelentett tüntetések keretében (vagy akár azon kívül, bár én erre nem bíztatok senkit - remélem nem is kell ;-)) és személyesen is el fogjuk mesélni nekik a véleményünket.

Nem mondhatod ki!Komolyan elgondolkodtatott, hogy ha elfogadják ezt a szart, akkor teszem azt vissza kell olvasnom a blogon mindent, és egyenként átírni a kifogásokható részeket, mire hatályba lép? Vagy csak a jövőben publikált dolgok számítanának?  (Különben a válasz egyértelmű: nyilván költöznék én is .info tartományba, mint a szél).

Zéró tolerancia. - harsogja Gyurcsány. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, nekem erről hirtelen néhány égő autó képe ugrott be... Vajon miért? :) Biztos én is elkaptam valami vírust, mint a Navrasics.

Nem baj, majd reggelig kialszom.

De játszunk el a gondolattal, hogy lesz ilyen törvény. Hogyan is alakulna a közbeszéd?

  • Mai változat: "Ez mind a mocskos zsidók ármánykodása miatt van."
    Új változat: Ez mind a mocskos cionizmus ármánykodása miatt van. (A cionizmus politika irányzat, nem csoport.)
  • Mai változat: "A tetves cigánybűnözők raboltak."
    Új változat: Tetvekkel küzdő megélhetési bűnözők raboltak. (A bűnözők nem alkotnak csoportot, mint ahogy az élősködőkkel fertőzöttek sem).
  • Mai változat: "Rohadt szemét buzik, miért kell a mocskos pofájukat bámulni mindenhol?"
    Új változat: Miért kell folyamatosan olyanok pofáját bámulni, akik a hagyományos keresztényi erkölcsiségtől távolra elrugaszkodva képzelik el a társadalmat, annak ellenére, hogy Isten világosan rendelkezett a "halált érdemlő" "utálatosságok" köréről? (Ha csoport konkrét nevesítése nélkül sem hivatkozhatnék Isten Bibliában írt szavára, akkor sérülne a szabad vallásgyakorlás joga)

Csak a szakálluk valódi. - emlékszünk még?

Egy valamit fognak elérni a szocik, mégpedig azt, hogy az ember sokkal finomabb, és cizelláltabb lesz, mint most. De ugyanúgy le lesz írva a lényeg, viszont mindeközben sokakban felgyülemlik a feszültség. Amit pedig elfojtanak, az kirobban. Magyarországon eddig nem voltak rasszista támadások. Hozzák csak meg ezt a törvényt, és lesznek.

Jó sok!

Alapvető pszichológia.

De a legmókásabb a "testmozdulattal megsérti" rész.

Jön a cenzúra!Ez nyilván a humoristákat akarja ellehetetleníteni. Nem lesz helye "rasszista" poénoknak, nem lesz szabad senkit se kiparodizálni. Magyar South Park, vagy Borat ki van zárva.

Abban biztosak lehetnek a kedves urak, hogy olyan zsidógenetikázós rajzpályázat lesz ebből külföldi szervereken, hogy beszarnak.

Normálisak ezek? Minek igényt teremteni arra, ami most nincs?

Minek tiltott gyümölcssé tenni valamit?

Nincs ezeknek semmi eszük?

By SoDI

Ui.: Ez is szerepel a törvényjavaslatban:

(3) Nem büntethető, aki politikai párttal, vagy politikai közszereplést is folytató társadalmi szervezettel kapcsolatban közszereplésükkel összefüggésben

a) olyan kifejezést használ, vagy híresztel, amely alkalmas arra, hogy alakosság e csoportjához tartozó tagok becsületét, vagy emberi méltóságátmegsértse,

Óóó, gyerekek, ez alapján olyan szépen el fog terjedni a "szocionista rohadék", a "cionliberális köcsög", és a "magukfajta libsiféreg" kifejezések használata, hogy öröm lesz nézni. :-)

Találékony ember a magyar, ne tessék félteni. :D


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!