Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

2007. 04. 23.

« 2007. 04. 22. 2007. 04. 23. »

Táblázat SDT szövegbe

Az áldást sodika küldte 2007. április 23., hétfő - 23:57-kor
Kategóriák: Tutorial
Címkék: dolgozat elte sulinet tutorial video
6 komment

Egyrészt tudom, hogy egy ilyen specifikus dolog, hogy miként kell Sulinet SDT tananyagba táblázatot illeszteni, nem sokakat érdekelhet, másrészt még ha érdekelne is valakit, egy eredetileg 1024 x 768-as felbontású képernyővideót őrültség videómegosztón mutogatni, de mivel alaposan megszenvedtem délután ezzel a szarral, mire beadtam, így elhatároztam, hogy akkor is szánok rá egy blogbejegyzést, ha amúgy teljesen értelmetlen.

Értelmetlen, úgyhogy tessék nyugodtan olvasatlanul átugrani. :D

Olyan szar lett, mint a ház, hadarok, kapkodok, a sietség miatt pöszén ugrok át hangok felett, túl sokat szarakodok HTML alapokkal, és így az egész koncepciótlan, de mindegy, fél óra alatt ennyit tudtam összehozni, majd máskor nem hagyom az utolsó pillanatra azt, amire egyébként több hónapom lenne.

Külön szenvedés volt a dologban, hogy egy olyan tárhelyre kellett felrakni, ami csak ELTÉ-n belülről érhető el. Külső FTP hozzáférésről ne is álmodjon a paraszt, így a mai napom abból állt, hogy reggel mentem órákra, délután hazajöttem, itthon elkészítettem a cuccot, felnyomtam egy szerverre, majd este nyolckor ismét mászhattam a suliba, hogy időben beadjam.

Úgy utálom, ha valami így van megszervezve.

Egyébként a tantárgy neve Távoktatás 2.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Művészet

Az áldást sodika küldte 2007. április 23., hétfő - 22:18-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések
Címkék: cica muveszet toepler zoltan zsido
76 komment

Nem hagy nyugodni a gondolat, hogy vajon milyen színű lehet Toepler Zoltán vére. Izgalmas rejtély, hogy milyen sűrű, és milyen alakzatot rajzolna a porba, ha szivárogni kezdene a bőre alól.

Talán kezdek én is művész lenni.

Megfertőződtem. Éljen a liberalizmus!

Kattints a cicáraPontosan tudom persze, hogy ez rossz lenne témaválasztásnak, hiszen börtön jár érte. Letöltendő évek.

Tegnap óta tudjuk ugyan, hogy egy valódi művészt ilyen jelentéktelen apróságok soha nem tartanak vissza a szárnyaló önkifejezéstől, de úgy néz ki, ezek szerint nekem még van hova fejlődnöm.

A forgatókönyvet mindenesetre kidolgozom, és koncepciótervként elküldöm a Művész Úrnak, hátha vállalkozik az együttműködésre. Igazából arra gondoltam, hogy ha fogna egy kenyérvágó kést, és kimetszene az alkarjából 4-5 centi bőrt, hogy aztán nyersen megehesse, az kiváló metafórája lenne a modern kori ember nemtörődömségének, és önpusztításának.

Toepler Művész ÚrA globális felmelegedésnek, az ezerféle élelmiszeradaléknak, és a természetidegen kemikáliáknak, melyekkel nap mint nap száz számra mérgezzük magunkat samponok, és tisztítószerek formájában, annak ellenére, hogy pontosan tudjuk, mindez apránként elraktározódik a zsírszöveteinkben, és évtizedek múltán lappangó kórként végez majd velünk.

Az ember élni akar, mégis a haláláért dolgozik. Érzékletesen mutatná be ezt a kettősséget, amint Toepler úr fogai megcsúsznának a vértől nyálkás bőrén, majd ahogy kéjes hörgések közepette citronillatú mosogatószert cseppentene saját tátongó sebére.

Művész úr! Nyerjük meg együtt a jövő évi díjat!

Ha vállalkozni tetszik az önfeláldozó munkára, bizton számíthat lelkes közreműködésemre.

Maradok tisztelettel:

By SoDI

Ui.: Ha valaki személyesen szeretne gratulálni a Művész Úrnak a felülmúlhatatlan kvalitásaiért, a kuruc.info vonatkozó cikkében megtalálja a telefonszámát.

Nyugodj békében, Solymosi Eszter!


Ettől viszont szeretnék elhatárolódni:
:-))

" Itt jegyzem meg, hogy én is meg kívánom ölni ezt a szennyládát, továbbá fejbe fogom rúgni a tisztelt zsürit is, akik az állatgyilkosságot félmillió forintos pénzdíjjal jutalmazták a 38. Magyar Filmszemlén.

Hozzászólni mindössze annyit szeretnék, hogy a Toepler Zoltán néven ismert szarrakás hazudik. Olyan nincs, hogy egy beteg állat eutanáziáját "másnapra" tervezik. Ha egy állat szenved, azonnal elaltatják, és nem később. Egyszerűen meggyilkolt egy védtelen kis állatot, amiből az következik, hogy ő maga nem érdemli meg az életet. Öljük meg minél előbb. "

forrás: blog.tomcatpolo.hu

Nagyon-nagyon-nagyon el. ;)

Meg ettől is:

"Én amondó vagyok keressük meg, verjük addig amíg biztos lenne hogy nem éli túl, és folytsuk vízbe, mivel neki mind1, mert úgyis meghal."

forrás: cabush123.blogol.hu

Meg minden hasonlótól. :)

Update: Minden videómegosztóról törölték a bizonyítékot,
de
itt, saját tárhelyemen megmarad!

  • (Csak a teljesség kedvéért:
    Toepler Zoltán saját álláspontja
    itt olvasható.)

Az összeírt hazugságaihoz csak annyit, hogy elszólta magát a Napló felvételén. Azt mondta:

"Én nem azért öltem meg azt a macskát".

Nem azt mondta, hogy "nem én öltem meg", hanem azt, hogy "nem azért öltem meg".


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Mai talány

Az áldást sodika küldte 2007. április 23., hétfő - 19:59-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések
Címkék: balas cigany mark
5 komment

A világ nagy rejtélyei Azon tűnődtem ma el, hogy vajon miért képzeli mindenki Balás Márkot holmi lakóparkba, amikor az igazság az, hogy egy sokemeletes betonszarban nyomorog a József Attila prolitelepen, és így éppen azért tök felesleges bántani őt, mert önmagában az is elég büntetés neki, hogy ilyen szar helyen kell laknia? :)

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!