Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

2007. 05. 02.

« 2007. 05. 01. 2007. 05. 02. »

Nemzeti sajátosság

Az áldást sodika küldte 2007. május 2., szerda - 21:10-kor
Címkék: gyulolettorveny lomnici naci zoltan
1 komment

A magyar egy népirtásra vágyakozó ostoba nácifajta, és csak abból ért, ha jól pofán rúgják.

Te egy koszos náci vagy!Ez derült ki Lomnici Zoltán mai sajtótájékoztatóján. A csávó elrepült amcsiba, ahol kioktatták, mekkora faszság a gyűlöletbűn gondolata, hiszen ők otthon inkább nemzeti összefogással védekeznek a nácik ellen. Lomnici elvtárs ennyitől persze nem jött zavarba, nem olyan fából faragták őt. Ehelyett máris lelkesen sorolni kezdte, miért is másfajta ember a magyar.

Először is a magyar irtott már zsidót, az amcsi meg nem. Azt persze Lomnici elfelejtette megemlíteni, hogy az amcsi eleinte vidáman kaszabolta az indiánokat, abban az időben pedig, amikor a magyar éppen zsidót szállított a németeknek, ők japánokat zártak rémtáborokba.

De volt ám második pont is. A legvégső érv, a közhelyek közhelye, mellyel minden más egyből lesöpörhető az asztalról. Figyelembe kell venni a nemzeti sajátosságokat - ilyet szól. Itt a társadalmi összefogás nem működik. Nyilván, mert amíg az amcsi össze tud fogni a nácik ellen, addig a magyar legbelül mind náci, így saját maga ellen képtelen összefogni. Tiszta sor.

Akinek nem ugrana be, hogy az elmúlt időszakban ki használta előszeretettel a demokrácia sárba tiprása kapcsán a 'nemzeti sajátosság' szóösszetételt, annak adok egy kis segítséget. Legyen előttünk a kép: Nemzetközi konferencián Bush kollégájához fordul, és megkérdezi, 'ugyan miért nincsen önöknél sajtószabadság, és miért lőnek fejbe újságírókat'? Megvan?

Na, ki válaszolt erre azzal, hogy "de hát a nemzeti sajátosság", meg "az egyedi néplélek"?

Bizony, bizony! Putyin bácsi.

Előre a szovjet elvtársat nyomdokain! Mit pofáznak itt holmi amcsik!

Na megyek hányni.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nem én voltam

Az áldást sodika küldte 2007. május 2., szerda - 16:02-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések
Címkék: janos kadar sir
31 komment

Ugyanitt koponya eladó.


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

A HÖOK bekaphatja

Az áldást sodika küldte 2007. május 2., szerda - 13:01-kor
Kategóriák: Hunnia
Címkék: egyetem hook
13 komment

Közel 400%-os áremelés a MÁV-nál.

Egyetlen nap alatt. Nem, ez nem vicc.

Mi az elkúrtuk! HÖOKMiután a HÖOK nem volt képes megszervezni megfelelően a tandíj elleni tiltakozásokat sem, és ennek köszönhetően egy kormányzati tanulmányban az a mondat is megjelenhetett, hogy "megdöbbentően enyhe volt az ellenállás", már a vasúti kedvezmények ügyét is sikerült úgy elbaszniuk, ahogy van. 

Mivel áldásukat adták rá, a nappalisok eddigi 90%-os bérlete a lakóhely és az iskola között 67,5%-osra módosult. Így akad olyan Bicskén lakó és Győrben tanuló hallgató, aki az eddigi 5000 Ft helyett 19500 Ft-ért tudja csak megvenni erre a 100 km-es szakaszra a bérletét.

Asszem, érdemes lesz Hunnián belül a HÖOK-nak is megalakítani a párhuzamos intézményét, mert amit ezek az idióták művelnek a dísznek maguk alá gründolt sóhivatalban, az a semminél is kevesebb. Még egy spontán szerveződő érdekképviselet is hatásosabban tudott volna kiállni az OM-mel szemben.

Engem ez a legkevésbé sem érint, nem nagyon szoktam kimozdulni a városból, ha pedig mégis, akkor autóval (esetleg ha gyorsabb, akkor IC-vel) megyek, de így kiszúrni valakivel, hogy egyik pillanatról a másikra négyszeresére emelkedik a bérlete, több mint szemétség.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nem szereti a SPAM-et

Az áldást sodika küldte 2007. május 2., szerda - 11:27-kor
Címkék: spam
1 komment

Az imént kaptam egy levelet valakitől, aki nem szereti a spam-eket.

Milyen szerencse, mert én sem.

 

Dátum: 2007. máj. 01. Kedd 21:34:46
Feladó:
Szabó Norbert <[email protected]>
Címzett: (...) <e-mail címem>
Tárgy: Otthoni Munka Program

Üdvözlöm!

Ez egy egyszeri kapcsolatfelvevő levél.
(Ha Ön nem kéri, nem írok többet.)

Szabó Norbertnek hívnak, és most
egy üzleti ajánlatom van az Ön számára.
Otthoni Munkát kínálok az Interneten jelentkezőknek,
de csak akkor, ha azt ők kérik.

Az e-mail címét a neten keringő lánclevelek egyikében találtuk meg.
Biztosíthatom, hogy én semmiképpen nem adom tovább
az Ön címét másoknak, ugyanis:
mi is utáljuk a SPAM-et.

Most is csak a hirdetésemet küldöm el Önnek,
hogy ez se legyen SPAM.

"Sok pénzt keresni otthonról, megszabadulni a főnöktől, időt a családra, magunkra sokan szeretnének.
Az én ajánlatom nem biztos hogy Önnek való. Nem biztos, hogy Ön megfelel a feltételeknek.
De ha igen, akkor ez a lehetőség a legjobb amit Ön valaha is látott.
Komolyan gondolom, de kizárólag e- mailben tájékoztatom.

Valóban akar pénzt keresni? Írjon ide:
[email protected]"



A sors furcsa egybeeséseit nevezzük véletlennek.
Lehet, hogy ez a levél is véletlenül megy Önnek?

Ha "véletlenül" hiányzik plusz pénz az életéből,
akkor "véletlenül" írjon egy e-mailt!

Írja meg:
- Nevét
- Mobilszámát
- Lakóhelyét

Várom!

Üdvözlettel:
Szabó Norbert

[email protected]

 

Képzeljük el, milyen lenne, ha nem utálná a SPAM-et.

Ez a "most is csak a hirdetésemet küldöm el Önnek, hogy ez se legyen SPAM" kitétel különösen tetszik. 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!