Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

2007. 04. 19.

« 2007. 04. 18. 2007. 04. 19. »

Mértéktelenség

Az áldást sodika küldte 2007. április 19., csütörtök - 16:53-kor
Címkék: japan szex video
4 komment

A japánok állítólag abban nagyon jók, hogy bármibe is kezdjenek, a végletekig fokozzák.

Az alábbi videó tanulsága szerint ezt még egy nagyon egyszerű mozzanatnál is képesek eljátszani.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nem jelentek fel

Az áldást sodika küldte 2007. április 19., csütörtök - 6:56-kor
Címkék: igazkuruc labanc
1 komment

Elnézést kérek mindenkitől, amiért tegnap nem írtam semmit, de irtózatosan elfoglalt voltam.

Eredetileg arra készültem, hogy Toroczkaiék szombati terveire ráépülve bejelentek ugyanakkorra, csak éppen néhány száz méterrel odébb, az '56-osok terére egy olyan tüntetést, ahol a betiltás ellen tiltakozhattunk volna, azonban minden korábbi programom elhúzódott a terveimhez képest, így a Teve utcába sem jutottam el időben (délután 4-ig). De nem is baj, miután Budaházy elmondása szerint Toroczkainak mégis sikerült megegyezni a rendőrséggel, ez amúgy is érdektelen lett volna.

Más... Időközben az igazkuruc oldal az olvasói visszajelzések között változatlan formában leközölte a felszólításomat tartalmazó levelemet.

Ugyan nem pontosan így képzelek el egy helyreigazítást, de ennek ellenére elfogadom, és elállok a feljelentéstől, elvégre nekem is egyedi helyesbítési stílusom van (elég csak arra a Tomcat-tel kapcsolatos bejegyzésre gondolni, melyet kölön Tomcat kedvéért, külön Dr. Gaudi-Nagy Tamás kérésére, meg külön az atyaúristen sugallatára ;) többször is kiegészítettem szép zöld meg sárga hátterű részekkel), innentől pedig hülyén nézne ki, ha akár egy szót is szólnék.

Tehát most nem nyújtottam be semmit senkinek, na nem baj, majd a jövő héten. :)

Azért a Kossuth téri, meg a lakásmaffia-ügyemben vannak fejlemények, majd délután beszámolok azokról is.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!