Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

2007. 04. 29.

« 2007. 04. 28. 2007. 04. 29. »

Terrorista vagyok

Az áldást sodika küldte 2007. április 29., vasárnap - 21:25-kor
Kategóriák: Hunnia , Hülye ember , Ironikus bejegyzések , Paródia
Címkék: antic blog budahazy hunnia ironia parodia sodi toroczkai zsido
21 komment

Eddig hiányos volt az önismeretem, de ma végre ezt is megtudtam magamról.

Van egy demagógiától izzó vicclap. A neve ANTIC. Első látásra lelkesek is lehetnénk, mert rendes embernek erről az anticionizmus jut eszébe, azonban csalódnunk kell, mert a rövidítés az Antifascist Coalition elnevezést takarja.

Ez a fos kiváló bizonyítéka annak a tételnek, hogy egy zsidó vagy nagyon okos, vagy nagyon hülye. Amíg az okosak az ÉS-be koncentrálódnak, addig úgy néz ki, a hülyék a Partizáninfó mellett az ANTIC-hoz.

A szerkesztő urak "Neo-nazi, terrorista-veszely !" címmel számolnak be Hunnia megalapításáról, melyhez az alábbi képet mellékelik.

Mindig Újra Kezdjük!

Már azt hinnénk, hogy ez nem fokozható tovább, de tévedünk. Ugyanis a kép alatt egy érdekfeszítő beszámolót olvashatunk. A szűklátókörűség olyan koncentrált lenyomata ez a néhány mondat, hogy a kórtünet vizsgálatához kész kincs minden szava.

" Az elso nazi-terrorista felvonulas a Hosok teren aprilis 21-en
A trikokon a nyilasok jol ismert jelmondata !
Uj allam letrehozasat tervezik Hunia neven, vissza kivanjak
allitani a regi, Trianon elotti hatarokat egy uj ??? renddel !
De ezt hogyan gondoljak?! Terrorista modszerekkel ?!
A harcra lathatolag felkeszultek, a gazalarcok bizonyitjak
es a zaszlorudak fanyelet lecsereltek, betonvas-rudakra !!! "

Ha valaki tudja, hogy mi a francot jelent a magyar nyelvben a 'nazi', az kérem, írja már meg, mert én képtelen voltam megfejteni. Akárhogyis, a 'terrorista' szót azért értem. Kezdhettek tehát félni tőlem, mert bizony egy terrorszervezet gondolatáért lelkesedek.

Kár tagadni, lebuktunk, Hunnia lényegében arról szól, hogy mellkasunkra erősített bombákkal kövessünk el öngyilkos merényleteket a BKV járatain.

De hiába a lebukás, ezt már nem fogja megakadályozni senki. Kérek minden hazafit, hogy szerdán délután 2 körül ne utazzon a 7-es busszal!

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Toepler odabassza

Az áldást sodika küldte 2007. április 29., vasárnap - 19:11-kor
Címkék: cica toepler zoltan
74 komment

Toepler Zoltán keményen odabasz!A perverz állatkínzó, Toepler Zoltán megtámadta a Napló operatőrét.

- "Ne vegyél föl, mert odabaszom a kamerádat!"

Büdös mocskos tahó!

Ha az én kamerámhoz mert volna hozzányúlni, úgy rábasztam volna a mocskos mancsára, hogy órákig fájlalná!

FELHÍVÁS!

MINDENKI! 

Kamerákat elő!

Kövessük Toepler urat mindenhova, és vegyük fel minden mozdulatát!

Nyugodtan megtehetjük, ugyanis Magyarországon - sok európai országgal ellentétben - a zaklatás NEM büntetendő! Még akkor sem, ha ettől idegileg kikészül az áldozatunk!

Nosza! Kergessük az őrületbe ezt a bunkó faszt! 

By SoDI

  • Update (2008 jan. 18):
    A törvény 2008 elején megváltozott, így most már sajnos büntetendő a zaklatás. Ezért ne zaklassatok senkit...

 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Macskatámadás

Az áldást sodika küldte 2007. április 29., vasárnap - 18:43-kor
Címkék: cuki macska video
1 komment

Becserkészi áldozatát, és lecsap. :)

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Összefoglalás

Az áldást sodika küldte 2007. április 29., vasárnap - 12:22-kor
Kategóriák: Hunnia
Címkék: budahazy forradalom hunnia szcientologia toroczkai
13 komment

Úgy tűnik, túl hosszúra sikeredett az előző bejegyzésem. Viszont, mivel túl sok értékes gondolat van benne ahhoz, hogy elvesszen azok elől, akik nem hajlandóak ennyit olvasni, összefoglalom nektek a lényegét.

Rajzolok, leírom a gondolataimat, videót vágok...

Meg sem érdemlitek, vazz. :)

Sokan betámadtak engem a lelki tréning gondolata miatt, pedig ha visszaolvastok a blogomban, akkor láthatjátok, hogy én mindvégig ugyanúgy láttam a dolgokat, mint Budaházy György. Olyan is kommentelt, aki azzal jött, hogy ő milyen régen antikommunista, de mint ahogy az életkor is csak egy állapot, úgy önmagában az erőpocsékolás időtartama sem erény. Mert ha a harc valamilyen módszerrel nem vezet eredményre, akkor változtatni kell a taktikán.

Ezen a videón is láthatjuk, hogy Budaházy szintén az őszi tűzkeresztségről beszél, és a kampányolásról, vagyis a lelki tréningről. Ti viszont Váncsák vagytok, mert vállalati projekt módjára gondoltok a harcra, ami őrültség, elvégre ez egy sokkal nagyobb feladat! Itt nem a részeredmények a fontosak, hanem hogy ne térjünk le az útról!

Sokan jöttetek azzal is, hogy Toroczkai mögé nehéz embereket toborozni. Ezt is meg tudjuk oldani, ha tanulunk a szcientológusoktól. Ők sohasem közvetlenül, hanem cégeken, tanfolyamokon, és alapítványokon keresztül cserkészik be az embereket! Nekünk is ezt kell tenni! Ha úgy tetszik - NBH-s terminológiával - Hunniának fedőszervekre van szüksége!

Na, remélem, ez így már nem túl hosszú.

Asszem, az ilyen terjedelmesebb gondolatokat innentől inkább videóblog formájában fogom előadni. Kamerába olvasom, mert akkor csak hátra kell dőlni, és nézni engem. Na, milyen ötlet?

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!