Hát, úgy néz ki, idő előtt örültem tegnap. :(
Mégse zárult le a lakásmaffia-ügyem.
Az történt ugyanis, hogy a zsidók minden bizonnyal bementek iratbetekintésre a bíróságra, és kilopták onnan a tanár úr nevére szóló tértivevényt. Ma ugyanis a másodfokon eljáró tanács közölte, hogy hopp, bocsika, nem találja.
Jelen állás szerint tehát a tanár úrnak, miután nem is kapott írásbeli értesítést az elsőfokú ítéletről, mégis van joga fellebbezni, vagyis a bíróság korábbi végzése, mely szerint vele szemben már jogerős az elsőfokú ítélet, a mai nappal érvényét veszti.
Emiatt pedig érdemben most az após úr fellebbezését sem vizsgálták.
A helyzet tehát az, hogy a másodfokú tanács a mai napon visszaküldte a papírokat első fokra, hogy újra kipostázhassák a tavalyi ítéletet. Ezután lesz alkalma mindenkinek újra fellebbezni.
A dolgok jelenlegi állása szerint tehát ugyanott tartunk, mint tavaly március 22-én, amikor első fokon kihirdették a győzelmemet.
Így működik a Nagy Magyar Igazságszolgáltatás.
Kurva jó. :(
By SoDI