Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

Na bazmeg

Az áldást sodika küldte 2008. április 28., hétfő - 14:00-kor
Címkék: blogadmin bombagyar liberalizmus pedofilia
37 komment

Nekem mindössze ennyi hozzáfűznivalóm van.

Olvassatok Blogint!

vagy Subbát

Ha nem megy, katt ide!

és ez így... van.

és nekik ez így... jó.

nesze neked liberalizmus...

a közterekre kalodát és bitót!

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Turul közgyűlés

Az áldást sodika küldte 2008. április 28., hétfő - 2:31-kor
Címkék: demszky elod fidesz gabor jobbik novak pokorni szdsz turul video zoltan
2 komment

Aki nem akar hosszú videókat nézni, annak itt van 10 perc lényeg.

A végén extra rendőrkergetés a lépcsőházban! XD

Ha nem megy a fenti videó, kattints ide, ide, vagy ide!

Ha be szeretnéd illeszteni a saját blogodra, vagy weblapodra,
akkor használd az alábbi HTML kódot:

 

Csak utólag vettem észre, hogy néhány vágás esetleg félreérthető lehet, de ezek tök véletlenül sikerültek ilyenre. :)

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Cionizmus

Az áldást sodika küldte 2008. április 27., vasárnap - 17:08-kor
Címkék: cionista kepek zsido
3 komment

Ma délután képeskönyvet játszunk, mert nincs kedvem írni. :P

 Sátáni cionizmus

Az erőszak eszméje: a cionizmus

A cionizmus áldozatai

Tessenek kitalálni találó képaláírásokat. :D 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nagy SzaDeSz vita! :)

Az áldást sodika küldte 2008. április 26., szombat - 18:45-kor
Címkék: szdsz tuntetes vicces video vita
9 komment

Ez még nem az összefoglalóm, csak egy vicces jelenet.

Egy kedves tüntető megvitatja a világ dolgait Böhm András SZDSZ-es képviselővel. :)

Ha nem megy a fenti videó, kattints ide, ide, vagy ide!

By SoDI

Hasonló saját VIDEÓK:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Turul felszólalások

Az áldást sodika küldte 2008. április 25., péntek - 23:10-kor
Címkék: pokorni turul zoltan
15 komment

Ehun vanak ni a Turul ügyében felszólalók, vágatlanul.


Novák Előd és Szilvási Péter:
(Jobbik Sajtótájékoztató)

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide!


Demszky Gábor:
(végén a botrány)

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide!


Hock Zoltán (MDF) és Böhm András (SZDSZ):

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide!


Pokorni Zoltán (Fidesz):

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide!


Horváth Csaba (MSZP):

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide!


By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Novák Előd tojásai :)

Az áldást sodika küldte 2008. április 25., péntek - 11:58-kor
Címkék: elod novak tojas tuntetes vicces video
53 komment

A Közgyűlés őrei nem örülnek Novák Előd tojásainak. :)

 

Ha nem megy a fenti videó, kattints ide, ide, vagy ide!

folytatás este...

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Gonda és a Demszky

Az áldást sodika küldte 2008. április 24., csütörtök - 23:07-kor
Címkék: demszky gabor gonda kepek laszlo
8 komment

Ma a közgyűlésen az egyik kedves olvasóm megkérdezte tőlem, nem vettem-e fel véletlenül, ahogyan Gonda beszélget a Demszkyvel. Azt mondtam neki, hogy nem, de most itthon észrevettem, hogy mégis.

Tessenek parancsolni, kattintásra nagy lesz:

 Gonda László Demszky Gábort győzködi
Gonda a Demszkyt győzködi

Nem sok sikerrel (Gonda László és Demszky Gábor)
Nem sok sikerrel

Demszky és a csúnyaszörny
Demszky és a csúnyaszörny


Plusz... Index videó:
 

Saját videó pedig reggelre lesz. 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nagy ZsIndex vita!

Az áldást sodika küldte 2008. április 24., csütörtök - 19:27-kor
Címkék: demszky gabor indexes kamera tuntetes video zsido
28 komment

Tüntetők veszekednek az Index operatőrével, aki szerint Szent István kiirtotta a magyarokat.

Ha nem megy a videó, kattints ide, ide, ide, vagy ide!

Különben azon kezdődött a vita, hogy miért tiltanak ki mindenkit a ZsIndex fórumból, akinek nem tetszik a véleménye.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Az első nép

Az áldást sodika küldte 2008. április 23., szerda - 20:03-kor
Címkék: broadway jegyiroda video zsido
28 komment

„Zsidók mindig is voltak.

Ők voltak az első nép.

A Biblia szerint is.

Tisztelni kellene őket!”

Ja.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Tíz százalék

Az áldást sodika küldte 2008. április 23., szerda - 12:54-kor
Címkék: mszp politika szdsz
85 komment

MSZP: 10%

SZDSZ: 1%

Normális emberek: 89%

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Tolvaj zsidó ravaszsága

Az áldást sodika küldte 2008. április 22., kedd - 18:48-kor
Kategóriák: Lakásmaffia-ügyem , Pereim
Címkék: birosag buncselekmeny jog lakasmaffia maffia zsido
22 komment

Hát, úgy néz ki, idő előtt örültem tegnap. :(

Mégse zárult le a lakásmaffia-ügyem.

Az történt ugyanis, hogy a zsidók minden bizonnyal bementek iratbetekintésre a bíróságra, és kilopták onnan a tanár úr nevére szóló tértivevényt. Ma ugyanis a másodfokon eljáró tanács közölte, hogy hopp, bocsika, nem találja.

Jelen állás szerint tehát a tanár úrnak, miután nem is kapott írásbeli értesítést az elsőfokú ítéletről, mégis van joga fellebbezni, vagyis a bíróság korábbi végzése, mely szerint vele szemben már jogerős az elsőfokú ítélet, a mai nappal érvényét veszti.

Emiatt pedig érdemben most az após úr fellebbezését sem vizsgálták.

A helyzet tehát az, hogy a másodfokú tanács a mai napon visszaküldte a papírokat első fokra, hogy újra kipostázhassák a tavalyi ítéletet. Ezután lesz alkalma mindenkinek újra fellebbezni.

A dolgok jelenlegi állása szerint tehát ugyanott tartunk, mint tavaly március 22-én, amikor első fokon kihirdették a győzelmemet.

Így működik a Nagy Magyar Igazságszolgáltatás.

Kurva jó. :(

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Hoppá, ez új!

Az áldást sodika küldte 2008. április 22., kedd - 12:49-kor
Címkék: bomba rendorseg terrorizmus tomcat
24 komment

A Tomcat elleni vádemelés természetesen várható volt, azonban van a rendőrség mai közleményének egy olyan része is, ami - emlékeim szerint - igencsak új fejlemény a történetben.

A rendőrség azt is tudatta, hogy a nyomozáskor lefoglalták Polgár Tamás emailjeit, melyekből kiderült, hogy a férfi a lakásban lefoglalt anyagokat tavaly május 9-én, egy fővárosi rendezvényen a tömegben, emberek között akarta felhasználni. Az anyagok ilyen jellegű, tömegben való felhasználása pánik okozására lett volna alkalmas, olvasható a közleményben.

Forrás: Index, innen

Találtak olyan e-maileket, ahol Tomcat világosan leírja, hogy mit készül csinálni a Duna-parti holokamu-rendezvényen???

MI VAAAAN?!

Hmmm, ilyen e-mailről eddig még nem volt szó...

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Az utolsó ütközet

Az áldást sodika küldte 2008. április 21., hétfő - 22:02-kor
Kategóriák: Lakásmaffia-ügyem , Pereim
Címkék: birosag buncselekmeny lakasmaffia maffia zsido
6 komment

Lakásmaffia színkód a másodfokú tárgyalásra szóló idézéshez

Idézés a lakásmaffia-ügyem másodfokú tárgyalására - Kattints a nagyításhoz!Na, jelentem alássan, holnap utolsó fejezetéhez érkezik a lakásmaffia-ügyem.

Mint talán emlékeztek rá, miután első fokon megnyertem a pert, az a tanár úrra vonatkozóan jogerőre is emelkedett, azonban após úr ennek ellenére is fellebbezést nyújtott be. Ennek a tárgyalása lesz holnap.

Külön felhívom a figyelmet arra a részre, ahol a milliomos nagyvállalkozó após úrnak van pofája egy az egyben bevallani, hogy ő már amúgy is elrejtette a jövedelmét a végrehajtás elől (azt állítja, hogy mindössze 65.000 Ft-os a fizetése).

Após úr fellebbezése a másodfokú tárgyaláshoz - Első oldal - Kattints a nagyításhoz!Após úr fellebbezése a másodfokú tárgyaláshoz - Második oldal - Kattints a nagyításhoz!Após úr fellebbezése a másodfokú tárgyaláshoz - Harmadik oldal - Kattints a nagyításhoz!

Az pedig már tényleg a pofátlanság csimborasszója, amikor arról ír, hogy nappali tagozatos egyetemistaként diákhitelből vagyok kénytelen tengődni. Kifosztanak az örökségemből, ezután pedig van pofájuk arra hivatkozni, hogy le vagyok égve!

Na hát elmentek ti az anyukátokba...

A holnapi tárgyalásra különben személyesen nem megyek el, helyettem az ügyvédem jár el. (A rosszmájúak kedvéért: nem, ezúttal sem az édesanyám, ő ugyanis főként adó -és telekügyekhez ért profi módon, ez pedig nem ilyen ügy. :))

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Megint jó lett

Az áldást sodika küldte 2008. április 21., hétfő - 17:31-kor
Címkék: blogadmin bombagyar imre jegyiroda mecs tomcat tuntetes video
2 komment

Ejj, úgy néz ki, Mécs Imre az én kamerámat jobban szereti, mint Tomcat-ét. :DDDD

 

By SoDI

Kapcsolódó saját VIDEÓK:

A tüntetés előzményei:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Megöl az orvos

Az áldást sodika küldte 2008. április 20., vasárnap - 21:41-kor
Kategóriák: Marketing , Szcientológia
Címkék: marketing szcientologia vicces video
16 komment

Pontosan tudom, hogy ez csupán egy hatásvadász szcientológus propagandavideó, de ha elvonatkoztatunk a mondanivalójától, akkor el kell ismernünk, hogy marketingszakmai tekintetben egy vérprofi ötlet mesteri kivitelezését láthatjuk.

Lám, így kell társadalmi hirdetést készíteni.

Van még mit tanulnunk. :)

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Mécs Imre: Tomcat NEM is szélsőséges!

Az áldást sodika küldte 2008. április 20., vasárnap - 0:06-kor
Címkék: antifasiszta blogadmin bombagyar broadway budahazy gonda gyorgy imre interju jegyiroda laszlo mecs tomcat toroczkai tuntetes video
20 komment

A videó végére ügyesen kihúzom az elején még nagyban szélsőségesező Mécs Imréből, hogy Tomcat-ék mégsem annyira szélsőségesek.

Ha nem megy a videó, kattints ide, ide, ide, vagy ide!

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!
« Elejére | Újabbak | Régebbiek | Végére »