Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

Szünnap

Az áldást sodika küldte 2008. május 4., vasárnap - 19:35-kor
Címkék: blog keresztenyseg sodi vasarnap
20 komment

A hetedik napon Isten is megpihent.

Ezért ma nem lesz blog. :)

vasárnapi mise 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Járműkultúra

Az áldást sodika küldte 2008. május 4., vasárnap - 3:39-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: parodia romania vicces video
26 komment

Csak Romániában látni ilyen csodákat. :D

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Ötévesek akasztása

Az áldást sodika küldte 2008. május 3., szombat - 18:43-kor
Címkék: akasztas jobbik tomcat
68 komment

Ötévesek akasztása 

Itt ugyanis arról van szó, hogy a nemrég tőlünk elhatárolódó Bombagyártól az a Jobbik határolódik el, akitől viszont a Zsidesz határolódik el (a sor a végtelenségig folytatható)... :-)”

Domokos Endre János
A Vér és Becsület Kulturális Egyesület korábbi elnöke

  • Forrás: Kuruc.info, innen

Ezúton szeretnék gratulálni Tomcat-nek:

Az, hogy valakitől még a Kuruc.info
is elhatárolódjon, igazán
kiemelkedő teljesítmény! :DDD

Mindenekelőtt vegyünk sorra három egyszerű axiómát, amit - reményeim szerint - egyetlen épeszű ember sem vitat.


  • (1) Gyerekek akasztásáról beszélni vállalhatatlan egy Parlamentbe készülő párt hivatalos rendezvényén.

Blogkommentként, smile mellett, avagy egy átlagos, garázsban rögzített podcast (letölthető netes rádióadás) X-edik percében, poénként nyugodtan el lehet sütni az ilyesmit, és az ember abban a kontextusban még humorosnak is találhatja, azonban, ha a legminimálisabb jele is van annak, hogy az illető komolyan gondolja, amit mond, akkor ott nagyon nagy gáz van a helyzetfelmérés terén.

Eddig csak rólam terjengett olyan rágalom, mintha olyan dolgot írtam volna, mint amit most Tomcat is mondott, de az a híresztelés természetesen hazugság volt. Amikor ugyanis én a "bolsevik patkányok fattyainak lámpavasra kötéséről" beszéltem, akkor a szövegkörnyezetből egyértelműen kiderült, hogy én nem gyerekekről, pláne nem a baloldali szavazók vagy politikusok gyerekeiről, hanem az olyan bűnöző-klánok tagjairól beszéltem, mint amilyen jelek szerint Veres pénzügyminiszter koszvadt pereputtya is. (eredeti írásom Veres kölykeiről itt, a Partizáninfó ezzel kapcsolatos tiltakozása itt).

  • (2) Egy hasonló akasztássorozatnak a mostani jobboldal legjava is áldozatul esne.

Hogy a Kuruc.info-t idézzem:

Indulásként ne is menjünk olyan messze: a Magyar Gárda főkapitánya ma már nem élne, de ha kiterjesztjük e tisztogatást a zsidókra is, akkor Tomcat esetleges gyermeke is lámpavason végezné...

  • Forrás: Kuruc.info, innen

Arról már nem is beszélve, hogy az én édesanyám is MSZP tag, innentől pedig az én nyakamon is ugyanígy megszorulna a hurok. :)

  • (3) Ha választások lesznek, józanul gondolkodó nemzeti radikális ember csak és kizárólag a Jobbikra szavazhat.

Mindenkinek elemi érdeke, hogy a Jobbik bejusson a Parlamentbe, ez nem is lehet kérdés.

Vita mindössze annyiban van, hogy ez elégséges cél-e a magyarság problémáinak megoldása szempontjából, vagy sem.


Mindezzel együtt azt, amit tegnap este a Jobbikról írtam, természetesen továbbra is fenntartom. Még akkor is, ha - mint utóbb kiderült - itt most konkrétan nem az általam leírt jelenség áll a Jobbik és a Bombagyár stábjának összezördülése mögött.

A Jobbik eddig még szemernyi jelét sem adta annak, hogy érdemben együtt kívánna működni a tőle független nemzeti civil kezdeményezésekkel, ez a fajta nagyképű gőg pedig elképesztően sértő mindenki számára, aki a szerény eszközeivel, időt és fáradtságot nem kímélve a maga módján próbál tenni a nemzet ügyéért!

Amíg a Jobbik nem képes felismerni, hogy a gerillamédia, és az önszerveződő közösségek nem az ő ellenségei, hanem éppen ellenkezőleg - az autonóm módon működő külső támaszai szeretnének lenni, addig bizony a pártjuk csupán kényszerválasztás marad. Rájuk szavazunk, de csak azért, mert nincs más.

Ami pedig a konkrét esetet illeti:

Tomcat-ék felelősségét a történtekben nem részletezném, éppen elég sokan megtették ezt az elmúlt órákban helyettem. Hogy mennyire nem lehet hibáztatni Vonát amiatt, hogy a Bombagyártól való távolságtartás mellett döntött, kiválóan jelzi az alábbi, Kuruc.info-n megjelent beszámoló.

Amikor az I. Szögedi Magyar Majális botrányos műsorának elején Tomcat köszöntötte a Jobbik elnökét, vicceskedve valahogy úgy mutatta be: fasiszta, antiszemita. Vona próbált jópofizni, ezért hozzátette: homokos is.

- Ez egy "coming out"? - örült meg Tomcat, majd sikerének okán arra buzdította, hogy vigyázzállásban náci karlendítéseket végezzen Vona mindenki szeme láttára.

A jobbikos politikus azonban nem most jött a fáról, sőt történész diplomával is rendelkezik, ezért ebben a hülyeségben - Feka Pákóval ellentétben - már nem volt partner, jóllehet egy polkabaréban nyugodtan megtehette volna.

Blogin megsértődött, s ő panaszkodott a nyilvánosság előtt, amiért Vona Gábor nem majomkodott vele.

  • Forrás: Kuruc.info, innen

Ugyanakkor én fontosnak tartom megemlíteni Vona Gábor egyértelmű felelősségét is!

Az, hogy utólag jelzi csak az elhatárolódását, és letiltatja a helyszínen készült felvételt vérlázító tőle, éppen ezért nagyon sajnálom, hogy Szeged messze van, mert ha lenne saját felvételem az eseményről, már rég a neten lenne, és pont leszarnám Vona minden ellenkező igényét.

Ezt a Kuruc.info fogalmazta meg a legjobban.

Ez a cenzúra mindenképpen felháborító, akármit mondtak Tomcaték. Vona nem tagja a Bombagyárnak, így akárhol lépnek fel, nem kell felelősséget vállalnia értük. (...) Az ellenség sohasem határolódik el, sohasem zilálja saját táborát. Vona viszont nem először tesz ilyet, noha a választók a férfias határozottságot szeretik, nem a cionista játékszabályokhoz alkalmazkodó önleszalámizást.

  • Forrás: Kuruc.info, innen

Ahogyan a tegnapi bejegyzésem kommentjei között is írtam: Ha ÉN ott vagyok, és a kezemben mikrofon van, én is tiltakoztam volna. Viszont ott rögtön, és nem pedig sunyi módon, később.

By SoDI


Kapcsolódó hivatkozások:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Politikusok bazmeg

Az áldást sodika küldte 2008. május 3., szombat - 0:51-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések
Címkék: ironia jobbik vona gabor
59 komment

Én megmondtam!

Kutyából nem lesz szalonna, és a politikus az politikus marad.

Álljon bárhol is.

Hogy mit gondolok a saját magát egyedüli legitim nemzeti erőnek tekintő (tehát erősen Fideszesedő), a tőle független összes civil kezdeményezésben ellenfelet látó Jobbikról, azt most nem fejteném ki bővebben, ehelyett csak visszautalok Tóth Péterrel, a Jobbik szegedi elnökével folytatott vitámra, melyet nem közvetlenül vele levelezve, hanem a Kuruc.info hasábjain vívtunk meg egymással.

Kurvára rá kéne már jönnie a Jobbiknak, hogy itt SENKI nem akar versenyezni velük, a nemzeti radikális oldalon MINDENKI készségesen elfogadja, hogy ŐK A PÁRT, így mindenkinek kötelező rájuk szavazni, de ez még NEM jelenti azt, hogy mellettük ne lenne szükség olyan széleskörű gerillamédia-munkára is, mint amit a Bombagyár, és a hozzá hasonló kezdeményezések képviselnek!

Nagyon ajánlom még egyszer végignézni Toroczkai ide vonatkozó mondatait!

Minden szava arany!

 

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide!

By SoDI


Apró update:

Tomcat 2008.05.02 22:12:38
"Vonánál az dobta le az ékszíjat, amikor azt mondtam, hogy ott basztuk el 56-ban, hogy az ávósokkal együtt nem kötöttük fel a gyerekeiket is, mert tessék, ma ennek isszuk a levét. Ha újra akasztgatunk, nem szabad még egyszer elkövetni ezt a hibát. Nem szép dolog egy ötéves gyerek felakasztva, de nem kell odanézni. Ugyanis ők szívbaj nélkül irtják máris a mi gyerekeinket, lásd például "egészségügyi reform". Erre mondta Vona, hogy neki is van gyereke, és ez számára vállalhatatlan. Jó, akkor nem vállalja, és akkor a gyerekének is ugyanaz lesz az ellensége, mint nekünk."

  • Forrás: Bombagyár, innen 
  • SoDI: Uszítás?? << kattints
    A Partizáninfó berágott rám emiatt a mondat miatt:
    • „Nincs mese, világosan rögzíthetjük, hogy a tiszta közélet megkívánja, hogy egy esetleges hatalomátvétel alkalmával a bolsevik patkányok mellett a fattyaikat is lámpavasra kell kötni! Mert hát, tegye szívére a kezét a kedves olvasó: hát lenne szíve családokat szétválasztani?”

Lehetséges konklúzió:

Vona Gábor a Partizáninfó szerkesztője!!! ;D

KINYOMOZTUK! ;P



 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nemzetpusztító nagyorrú

Az áldást sodika küldte 2008. május 2., péntek - 16:51-kor
Címkék: sf zsido
14 komment

Ezt a részletet SF mai blogbejegyzéséből emelem át.

Kihaló faj vagytok

"kihaló faj vagytok" mondja a zsidó ITT : http://kuruc.info/r/1/23447/

Ezt úgy kell érteni, kihaló nemzet vagytok, mert hagyjátok magatokat becsapni, kiárusítani, leigázni, hagyjátok, hogy egy zsidó kisebbség felvásároljon kilóra benneteket, hagyjátok, hogy megsemmisítsék a nemzet-tudatotokat. Többek közt a keményen szdsz-kézben tartott szórakoztatóiparral, amiben a MÜLLER péter sziámi félék szabják meg a tartalmat és mondanivalót.

Nincs bennetek ragaszkodás az ősi földhöz, tulajdonhoz, kultúrához, egy tál lencséért meghunyászkodtok a haramiák előtt.

Nincs bennetek összetartás, büszkeség, nem vigyáztok arra az örökségre, amit őseitektől kaptatok...

Ezért vagytok kihaló faj, mert eltűritek a nemzetpusztító nagyorrút.

A zsidók, mindíg is a fenyegettségükre hivatkozva tudták egybetartani a népüket, különben már rég beolvadtak volna a különféle népekbe.

Emellé társul néhány zsidó család (őket hivom én nagytőkének)világuralmi törekvése, s védőpalyzsként tolják maguk elé az átlag kis zsidók tömegeit, akik vakon követik falkavezéreiket, mint anno Mózest a pusztában.

A zsidóság történelme során ahány országban és nép között előfordultak, mindenütt utálatot és gyűlöletet váltottak ki magukkal szemben. Más népek hülyének nézése, és ki szipolyázása maga után vonta, hogy szinte minden közösség kivetette sorai közül őket.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Az igazság Szálasiról

Az áldást sodika küldte 2008. május 2., péntek - 14:04-kor
Címkék: echo ferenc szalasi tv video
6 komment

Íme az igazság néhány újabb szelete. 


Még abban az időben is, amikor Budapest lakossága szabályosan éhezett, Szálasi Ferenc gondoskodott róla, hogy a város ellása élelemmel a gettó lakóit.

Sőt, Horthyhoz hasonlóan ő szintén leállította a deportálásokat, a németek nyomásával szemben is!

 

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

hollókoszt poén

Az áldást sodika küldte 2008. május 1., csütörtök - 20:46-kor
Címkék: holokauszt zsido
5 komment

Több évszázadnak kell eltelnie és több millió zsidónak megszületnie, hogy egy se legyen.

Kapcsolódó kuruc.info cikk itt.

Egyéb tartalom ma már nem lesz, mert ünnepnap még a blog is pihen. :)

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Játékpisztoly Gyurcsányra

Az áldást sodika küldte 2008. május 1., csütörtök - 14:19-kor
Címkék: fegyverek ferenc gyurcsany majalis mszp pisztoly vicces video
5 komment

LOL! :D

   

By SoDI

Kapcsolódó:

  • SoDI: 2007. május 1.
    (hírek a Jobbik majális botrányáról, plusz saját videó az MSZP majálisról)

 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

A cionizmus ellen

Az áldást sodika küldte 2008. április 30., szerda - 23:39-kor
Címkék: cionista ekrem gonda gyorgy hegedus kemal laszlo szdsz video zsido
18 komment

Ezek a vágatlan videók.

Rövid összefoglaló videó holnap, mivel most május 1 van...

  • Végig esett az eső, így a fejem fölé terített kabát alól igen nehéz volt dolgozni. Ez főként a végén látszik, amikor már nagyon erősen eleredt. :)

Kovács Géza (MÖM):

YouTube verzió: 1. rész - 2. rész


Hegedűs Lóránt:

YouTube verzió: 1. rész - 2. rész 


Ekrem Kemál:

YouTube verzió: ide kattintva


Gonda László:

YouTube verzió: 1. rész - 2. rész

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Szálasi Ferenc szíve

Az áldást sodika küldte 2008. április 30., szerda - 14:00-kor
Címkék: echo ferenc szalasi tv video
2 komment

Egy csipetnyi lélekemelő az esti, cionizmus elleni tüntetés előtt.

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Legyőztem az antifákat

Az áldást sodika küldte 2008. április 30., szerda - 3:14-kor
Címkék: antifasiszta liberalizmus molnargoreny zsido
36 komment
  • Elöljáróban annyi megjegyzést tennék, hogy az alább használt jelzőkkel természetesen nem személyeskedni, vagy sértegetni akarok, Huba, de ha egyszer politikai jelenségekről írunk, akkor a blogszférában szerintem teljesen normális, ha konkrét személyektől szigorúan elvonatkoztatva nagyfokú általánosítást használunk az ellenoldalhoz tartozó egyének csoportjával kapcsolatban.

Az ember azt hinné, hogy antifasisztákkal vitatkozni érdekes szellemi kihívást jelenthet, azonban ha megpróbáljuk, akkor közepes felkészültség birtokában is rá kell döbbennünk, hogy a hasonló lelki toprongyok sárba alázásánál elképzelni sem lehet könnyebb dolgot.

Ha fel akarjuk tárni, hogy vajon mi állhat e jelenség mögött, nagyon hamar kikristályosodik a válasz, miszerint a sziklaszilárd tények sorra a mi oldalunkat erősítik, az ő kezükben pedig néhány végtelenül együgyű kommunikációs panelen kívül nincs, és soha nem is volt más.

Van ez a kettős mérce / magyarinfó blog, amelynek az egyik társszerzője nagyon régi ismerősöm, éppen ezért van bennem annyi szolidaritás, hogy soha nem fogok elárulni róla nektek semmi közelebbit. Mivel azonban politikailag ádáz ellenségünket, a nem létező fasizmus ellen szélmalomharcot folytató mániákus őrültek sorát erősíti, ez a tiszteletteljes empátia odáig már nem terjed ki, hogy ne az ő és haveri körén keresztül illusztráljam azt a mérhetetlen sötétséget, amit az eszméjük képvisel.

A végkövetkeztetés ugyanaz lesz, mint amit már Molnárgörény is több helyen leírt. Ha értelmes eszmecserét akarsz folytatni a cionista-antifasiszta branccsal, akkor nagyon hamar kiderül, hogy a párbeszédnek sohasem a mi oldalunk a kerékkötője, hanem az övéké, akik soha nem képesek higgadtam reagálni arra, ha egy valóban összeszedett, és konzekvens érvrendszerrel találkoznak.

weisz manfréd huba: A cél közös: a fasizmus ne lépje át a küszöböt.

SoDI: Szerintem most az összes olasz fasiszta jól összeszarta magát. A spanyolok nemkülönben. :D

weisz manfréd huba: Mussolini definíciója szerint a fasizmus (... hosszas Wikipedia copy-paste idézet ...) Na mondjuk azt ezt értem fasizmus alatt, és ezt nem szeretném, mert én még ennek a béna demokráciának is barátja vagyok, ha nem vonatkozik rád akor egy klaszikust idézve "akinek nem inge nem veszi magára"

SoDI: Ez Wikipédia idézet.
A Wiki manipulatív szerkesztéséről (ha úgy tetszik: elfoglalásáról) sokat olvashatsz Blogintól. A fasizmus kérdésében pedig Kroko tanár úr szavait ajánlom.
Ehun ni egy apró linkgyűjtemény videóval:
sodi.freeblog.hu/files/doksi/blogin_wikipedia.html

kohn töhötöm: Kedves SoDi, pontosan tudjuk, hogy mi a különbség fasizmus, nemzetiszocializmus, hungarizmus, antiszemitizmus, rasszizmus, irredentizmus és nemzeti radikalizmus között. Ez csak játék a szavakkal.
Vitatkoztam már hungaristákkal, akik kikérték maguknak, hogy nácik lennének, fasisztákkal, akik kikérték maguknak, hogy nyilasok lennének és nemzeti radikálisokkal, akik minden egyéb jelzőt kikértek maguknak. Megértettem és elfogadtam az álláspontjukat. Én se szeretem, ha pl. lekommunistáznak. 
Egyszerűbben: a fasiszta az a fos összefoglaló neve. Nem pontos ideológiai megnevezés, elismerem, viszont hatékony. Fasisztának lenni gáz. Nemzeti radikálisnak lenni - szerintem - nem az.

weisz manfréd huba: Akor maradjunk anyibban a fasiszták azok akik a liberális berendeszkedésü demokrácia ellenségei, akik elitéik, a máságot (nem csak a közkedvelt értelmében)és magyarországon, nem képesek elfogadni azt, hogy ezt mi kolektiven magyarok bassztuk el. Hanem ráfogják a komunistákra, cigányokra stb, ahelyet, hogy elfogadnák azért egy kicsit mi is hibásak vagyunk.

SoDI: Ja ha csak terminológia, és szubjektív megítélés kérdése, hogy mi a fasizmus, akkor - Gálvölgyi nyomán - mostantól mondjuk azt a 'rossz szavak helyett', hogy NOKEDLI. :D
Blogin különben nem a véleményét, hanem a tapasztalatait összegzi a fent linkelt írásokban, ez pedig hatalmas különbség.
Természetesen tény, hogy a Szentkorona-tan alapján minden magyarnak tolerálnia illik az idegen népek szokásait, de ezzel együtt, ha már az adott csoportokhoz köthető egyedi problémák azonosítása is fasisztává teszi az embert (mint ahogy írod), akkor bizony Tóta W. Árpád is egy fasiszta állat, amiért nem ölel keblére minden egyes muszlimot. :))
w.blog.hu/2008/04/23/kedves_sandor
Érdekes, pedig én eddig őt liberálisnak hittem. ;)

weisz manfréd huba: POnt az ellenkezőjét mondtad arról amit én irtam mint amit irtam.POnt azt irtam, hogy az össtársadalmi problémák azonositása egy adott csoportal az a hiba, de az is hiba ha egy egyéni sérelmet egy csoportra vetitesz ki. az gáz. Ezt hivják álltalánositásnak ez még nem fasizmus ez szimpla rasszizmus.

SoDI: Szal Tótawé rasszista. Vágom én :))
Jaj, csak meg ne tudja.
Különben ahhoz a gondolathoz, hogy valamely egyéni problémát nem szabad kivetíteni egy adott csoport minden tagjára, Tomcat-et tudom idézni, közelebbről azt, amit Havas Henrik reggeli műsorában mondott válasz gyanánt, amikor felmerült ez az érv.
- Ilyenkor mindig egyedi esetről beszélünk, csak hát ugye nap mint nap NAGYON SOK ilyen egyedi eset van.
Ha a statisztika valahol (például a börtönökben, vagy valamely elkövetői magatartás tekintetében) egyértelmű túlreprezentáltságot mutat, akkor ezzel az eredménnyel érvelni nyilván nem gyűlölködés, hiszen egy egzakt tény ésszerű felhasználása soha nem lehet rasszizmus. Tudományos adatokból dolgozni nem szélsőség, elvégre ezt hívják szociológiának. :D

partychoke: sodika, te elbeszelsz huba baratom mellett, kis butus. mind elbeszeltek mellettunk, hiszen egy hagymazos gyulolkodo maszlaggal, mint eszmerendszerrel, nem lehet ertelmesen ervelni. am egy ponton tul vele szemben sem, te pedig mar jocskan tul vagy a megtevedt kamaszon, innen mar nincs visszaut a realitasok talajara, vagy ha van, hat nem en fogom megmutatni. igy hiaba is ereszkednek le a szorszalhasogato szolovaglas szintjere, semmi ertelme nem lenne. most nem a zsido popularis medianak nyilatkozol, nem kell szerepet jatszani, mind pontosan tudjuk, mik vagytok, nevezzetek magatokat akarhogy, ez nem valtoztat a lenyegen. innentol semilyen temaban nem tekintek senkit a brancsotokbol vitapartnernek, alapuljon az akar tenyeken. errol ennyit, azt irsz vissza, amit akarsz, en befejeztem, es ezt tanacsolom tulontul idealista kollegaimnak is.

SoDI: Hehe.
Lám-lám, nincs fájdalmasabb egy magadfajtának, mint ha tényekkel kerül szembe... :)
Hiába no, a tények makacs dolgok. :D

  • Forrás: Magyarinfó blog, innen

Így megy ez.

Amint megérzik, hogy felkészültebb vagy náluk, és hogy a tényszerűség, az ésszerűség, a megdönthetetlen logika, vagyis az igazság (hogy úgy mondjam maga A VALÓSÁG) a te álláspontodat igazolja, akkor az antifasiszta ideges lesz, elhatalmasodik rajta a frusztráltság, és közli, hogy juszt is neki van igaza, mert csak.

Akkor is neki van igaza, ha a tények a Te oldaladon állnak.

Mert egy igazi bolsevik nem hagyja befolyásolni magát a tények által.

Így megy ez.

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Posta Imre 2.0

Az áldást sodika küldte 2008. április 30., szerda - 0:39-kor
Címkék: molnar f arpad rendorallam video
10 komment

Érdekes...

„A kulcsszavak, mint például CIA, NBH, KGB, FSZB, terrorista, miniszterelnök meggyilkolása, stb., ezek azon titkosszolgálatok számára is garantálják, hogy meghallgatják, megtekintik, és lefordítják ezt a felvételt, akik egyébként nem foglalkoznának olyan kiemelt honlapokkal, mint amilyen a gondozásom alatt álló Hírháttér, amely mindenki véleménye szerint a magyarság három legütősebb lapja között szerepel.”

Történelmet fogok írni ennek a honlapnak a vezetésével.”

„Ha összehoznátok tízezer aláírást - a rendőrfajotok és politikusfajotok - arra, hogy engem likvidáljanak, ez akkor sem történhet meg, mert lehetetlen.”

Jöhet ide bérgyilkos, jöhet ide akárki, én életben maradok, mert a munkát el fogom végezni.”

Molnár F. Árpád

Ó, a bombát és a robbantást ki tetszett felejteni a felsorolásból. :D

 

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide!

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

SoDI munkában

Az áldást sodika küldte 2008. április 29., kedd - 23:09-kor
Kategóriák: Képek / videók SoDI-ról
Címkék: kamera kepek sodi
9 komment

Jaj de jó!

Megint találtam egy felvételt, amin rajta vagyok. ;P

Legalább megnézhetitek, milyen szép monopod állványom van.

SoDI Novák Elődöt kameráz :) 

Fodrászhoz pedig hétvégén megyek. :)

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Tüntess cionisták ellen!

Az áldást sodika küldte 2008. április 29., kedd - 21:40-kor
Címkék: cionista tuntetes zsido
13 komment

Végre!

Holnap lesz az első olyan tüntetés
Magyarországon, ami
deklaráltan
a cionizmus ellen szól!

Elég volt a cionistákból!

Hazánk társadalmi és gazdasági helyzete egyre rosszabb, ezért nem nézhetjük tétlenül, amint az országunkat kiszolgáló hazaárulók tovább húzzák az időt és megerősödjenek! Most vannak a legreménytelenebb helyzetben, ezért nem szabad késlekednünk!

A Magyar Önvédelmi Mozgalom április 30-án, szerdán 18 órakor anticionista-pártellenes tüntetést tart az SZDSZ Központi Irodaháza előtt a XVI. Kerületben, a Semsey Andor és a Gizella utca kereszteződésében (a Budapest-Zugló vasútállomás közelében!). Célunk, hogy ez az idegen érdekeket képviselő törpepárt végérvényesen - de nem büntetlenül! - eltakarodjon - természetesen Gyurcsánnyal és az MSZP-vel együtt!

Mutassuk meg a szélsőséges liberális pártnak, hogy magyar önvédelemből mennyire nem szeretjük őket! Magyarország a magyaroké, és akármennyire fáj ez a gyűlöletkeltő 1%-os (de az országunkat irányító, közéletünket tematizáló) SZDSZ-nek, az is marad! Az SZDSZ összeroppantása, elszámoltatása a legfőbb magyar érdek! Várunk mindenkit, akinek elege van a hazugságokból, a be nem tartott
ígéretekből, a gyűlöletkeltésből, valamint az egyre inkább mélyülő válságból!

Rendezvényünkön felszólal majd Gonda László (Magyar Nemzeti Bizottság 2006), ifj. Hegedűs Lóránt (Hazafias Magyarok Szövetsége), illetve a MÖM nevében Heim Norbert Fejér megyei elnök, és Kovács Géza tiszteletbeli elnök.

A rendezvényt a Magyar Gárda és a Pannon Nemzeti Gárda biztosítja.

Magyar Önvédelmi Mozgalom

Lelki felkészülésként addig is mindenki olvasson Cion Bölcseinek Jegyzőkönyveit!

Most pedig játszunk olyat, hogy aki elsőként írja le, miszerint ez a cári oroszország titkosszolgálati hamisítványa lenne, annak kitépem a torkát! :P

cionizmus

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Uncsi volt

Az áldást sodika küldte 2008. április 29., kedd - 19:35-kor
Címkék: antifasiszta ferenc goj motorosok gyurcsany tuntetes video
7 komment

Ahogy nézem, nem mulasztottam sokat azzal, hogy kihagytam.

Index videó:
 

Bár az extázisban dörgölőző mamóka jó vicces! :DDD

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Szálasi, a rasszista?

Az áldást sodika küldte 2008. április 29., kedd - 15:41-kor
Címkék: ferenc hungarizmus rasszizmus szalasi
40 komment

Ha a túloldalról jönne az a rágalom, ami Szálasi Ferencet a náci fajelmélet valamely reformirányzatának követőjeként írja le, akkor nem győznék a szerzővel kapcsolatban sértő jelzők sűrű használata mellett szitkozódni. Mivel azonban már sokadjára olvashatjuk Tomcat tollából azt az apró pontatlanságot, amit egy balliberális író tollából gondolkodás nélkül orbitális baromságnak, és aljas hazudozásnak titulálnék, érdemes végre tiszta vizet önteni a pohárba.

Szálasi, aki értelmetlen háborút szabadított az országra? Aki a rasszista fajelméletet követte? Aki soviniszta volt? Aki gyenge kezű volt, és ezért nem tudta megvédeni a zsidóságot a nevében tomboló bűnözőktől? Micsoda pontatlanságok / (hazugságok - ha éppen balról jönnek)!

Mielőtt bárki is szélsőségességgel vádolna, szeretném leszögezni, hogy elítélem a rasszizmust, az antiszemitizmust, a sovinizmust, és a karlengetve gyűlölködő bőrfejűeket. Ezt világosan leírtam a Szetey-montázs ügyében született tavaly őszi sajtóközleményemben is.

Ha valaki bővebben is kíváncsi arra, hogy miért ítélem el a hasonló dolgokat, az elolvashatja az alábbi néhány összefoglalómban.

  • SoDI: Szélsőségek?
    (antiszemitizmus, homofóbia, rasszizmus, neonácik)
  • SoDI és a világ
    (drogok, zsidók, rasszizmus, buzik, neokon gazdaságpolitika, Orbán, Tóta, hungarizmus, halálbüntetés, stb...)

De különben azt, hogy az ideológiailag nem kellően felkészült bőrfejűektől miért érdemes megfelelő távolságot tartani, Blogin fogalmazza meg a legjobban.

Abban minden normális ember egyetért, hogy az értelmetlen vakbuzgóságot, a rasszizmust, a nacionalista sovinizmust, és a pogromot bátorító antiszemitizmust el kell ítélni. Keresztény, európai emberként ez a minimum. Ez a kulturáltság legalapvetőbb mércéje.

A valóság viszont az, hogy Szálasi Ferencre az imént felsorolt bűnök egyike sem volt jellemző!

Szálasi nem volt soviniszta, mint ahogy gyűlölködő rasszista sem! Aki ezt tagadja, az vagy tanulatlan (amennyiben jobboldali, akkor jóindulatúan: téved), vagy aljas.  

Úgy gondolom, hogy bár Németberta Péternek Bloginhoz címzett válasza jó kísérlet arra, hogy helyre tegye a fejekben uralkodó zavart, azonban túlságosan bő lére eresztette a gondolatait, és így egy külső szemlélő szemében ijesztő lehet pont itt kezdeni az ismerkedést.

Ebből a szempontból némileg jobb megközelítéssel áll neki az összefoglalásnak L. György, aki szintén Németberta úrhoz hasonló céllal ragadott tollat, azonban ő is elköveti azt a súlyos hibát, hogy a csúfnevén hitlerista fajelméletet összemossa Szálasi hungarizmusának konstruktív fajvédelmével (erről bővebben lejjebb).

Jelen írásomban többek közt ezt a zavart igyekszem eloszlatni, és egyben szeretnék megsemmisíteni néhány hasonló közkeletű hazugságot, illetve tévedést is.

Vegyünk sorba tehát néhány tévhitet...


  • Tévhit: Szálasi Ferenc tett keresztbe Horthy békekötésének.
  • A valóság: Szálasi Hungarista mozgalma önmagában nem lett volna képes megakadályozni, hogy Horthy szovjeteknek tett ajánlata az államapparátus minden szintjén érvényesüljön. A magyarországi békekötést ilyenformán nem ő, hanem a német hadsereg jelenléte hiúsította meg. Ezen a tényen szemernyit sem változtat, hogy Szálasi - felismervén azt, hogy a Harmadik Birodalom szoros nyomása alatt még akkor sem állna reális alapokon Horthy próbálkozása, ha különben elfogadható lenne -, ebben a helyzetben magára vállalta azt az irányító szerepet, amit különben nélküle is betöltött volna valaki más. Ezt már csak azért sem vethetjük a szemére, mert tisztában volt vele, hogy ehhez ő rendelkezik a legalaposabb felkészültséggel, és kidolgozott ideológiai alappal.

  • Tévhit: Szálasi Ferenc rasszista módon a fajelmélet pártján állt.
  • A valóság: Szálasi határozottan elutasította a fajelméletet, melyről az alábbi népbírósági jegyzőkönyvi részlet is tanúskodik:

    • Szálasi: A hungarizmus erkölcsi elvei egyáltalában nem a fajelméleten alapszanak. Meglehet, hogy a német nemzetiszocializmus gyakorlata ezt csinálta, de nekünk egyáltalán nem ez volt az elvünk.

      Elnök: Nincs alacsonyabbrendű és magasabbrendű faj. Hogy Önt hova vitte a fajelmélet, mutatja, hogy elfogadták a magyar­ság másodrendű fajiságát a germánság után.

      Szálasi: Egyáltalában nem. Én tudom, hogy a hungarizmus mit tartalmaz.

      Elnök: Én is tudom, hogy a német hitlerizmus mit tartalmaz.

      Szálasi: Semmi közünk nincs hozzá. A hungarizmus nem hitle­rizmus.

  • Szálasi tehát nem a fajelméletben, hanem a fajvédelemben, vagy ha úgy tetszik, a fajnemesítésben hitt. Ez viszont nem rasszizmus, nem más rasszoknak a gyűlölete. Olyan védelem csupán, ami nem más rasszok ellen irányul, hanem ehelyett konstruktív módon törekedett a sajátja bizonyos jellegzetességeinek hosszú távú megőrzésére. Tehát a fajvédelem NEM az ember és ember közötti társadalmi egyenlőséget tagadja, ez hatalmas félreértés, ehelyett csupán a fajok belső integritását igyekezett megőrizni. A fajkeveredés ellen volt, ez igaz, viszont ez még nem jelent fajgyűlöletet.
  • A - hangsúlyozottan - pozitív eugenika nem rasszizmus!

  • Tévhit: Szálasi Ferenc soviniszta volt. (Ha úgy tetszik: szélsőségesen nacionalista).
  • A valóság: Semmi sem áll olyan közel a Szentkorona-tan szellemiségéhez, mint Szálasi Ferenc konnacionalizmusa!
    • Ha valaki nem tudná, miről van szó: 
    • István király Imre herceghez intézett Intelmei alapján az ú.n Szent Korona jelképezi az országot mint területet, az ország polgárait, a közigazgatási rendszert, (...) az ország védelmét és az országban lakó, együttélő, vendégként befogadott idegen népeket.
    • A konnacionalizmus a Kárpát-medencében élő nemzeteknek (magyarság, szlovákság, ruszinság, románság, németség, szerbség) egységesítését tüzte ki célul (Magyar Szent Korona Országai). A térségben élő népek egyenlő és (kon)föderativ, tehát nemzeti társországokra (az etnikai határok figyelembevétele) tagolodó egységesítését kívánja elérni, azaz nem a magyar nemzet kizárólagos vezetése alatti történelmi jogra támaszkodik (pl: első világháború előtti társadalmi közigazgatási politikai viszonyok teljes visszaállítása), ami a 20-as 30-as évek politikusainak legfőbb célja volt.
  • Ha belegondolunk, a fentiek alapján valójában a Horthy-féle revizionista irredentizmus volt az, amelyik elszakadt a Szentkorona-tantól azzal, hogy a Kárpát-medence sorsát szimpla nemzetiségi kérdéssé degradálta. Ilyenformán pedig a mai autonómiatörekvések azok, melyek a valóságban is realizálható módon visszakanyarodnak a Szentkorona-tanhoz, ugyanis nem kandúrhugyozásos-területi vetületben, hanem a Kárpát-medencében élő népek békés életközösségének az ezeréves értékek mentén történő, a közigazgatásban is megjelenő érvényesülésében gondolkodnak.
  • Mindezzel persze nem azt mondom, hogy a területi revízió gondolata ördögtől való dolog, csupán azt, hogy ezt kizárólag a társadalmi homogenitás jegyében ösztönözni nem feltétlenül a Szentkorona-tan szellemiségéhez illő gondolat. Ha már feltétlenül a Szent koronára hivatkozunk ugye... A részleges területi revíziónak is lehet létjogosultsága, amennyiben a Szentkorona-tan szellemiségével összhangban történik, de kizárólag ennek tükrében, nem pedig belebolondulva az etnikai homogenitás mániájába, mint ahogyan ezt sok revizionista teszi.

  • Tévhit: Szálasi Ferenc antiszemita volt.
  • A valóság: Szálasi nem gyűlölte a zsidókat. Valaminek a gyűlölete feltételezi, hogy a gyűlöletnek a tárgya folyamatosan, érinthető közelségben jelen van, vagy jelen lehet. Szálasi Ferenc aszemitizmusa, mely szemléletében ezt a jelenlétet iktatta ki a társadalmi számítások során figyelembe veendő tényezők sorából, nem gyűlöletből táplálkozott, hanem csupán abból a felismerésből, hogy a Szentkorona-tan egyéb népekkel szembeni megértését nyilvánvalóan csak a Kárpát-medence életközösségébe szervesen integrálódni hajlandó körökre szűkítve  lehet értelmezni.
    Izrael megalapítását megelőzően az önálló zsidó állam gondolata különben a klasszikus cionizmus elveivel volt összhangban. Mindkettő, a hungarista aszemitizmus, és a Herzl Tivadar féle cionizmus, egyaránt a diaszpóra felszámolásában gondolkodott. Az olyan eszme viszont, ami az eredeti cionizmust erősíti, nyilvánvalóan nem lehet antiszemita, így Szálasi Ferenc sem volt az.

  • Tévhit: Szálasi Ferenc gyengekezű, alkalmatlan vezető volt, mert nem tudta megakadályozni, hogy a nevében elkövessék azokat a szörnyűséges bűntetteket, melyek megtizedelték a budapesti zsidóság sorait.
  • A valóság: Az ugye mindenki előtt evidencia, hogy Szálasi Ferenc nem tudott a zsidók ellen elkövetett erőszakról, sőt, a leghatározottabban elítélte a hasonló cselekedeteket.
    • Szálasi maga így nyilatkozott erről:
      „Eljáró rendőrtisztnek arra a kérdésére, hogy a zsidók elleni atrocitásokat miért a Nyilaskeresztes Párt tagjainak rétegéből követték el, azt felelem, hogy erről elsősorban nem tudok és ebben nem hiszek, ... Feltevésem az, hogy a nyilaskeresztes párttagok közé beszüremlettek ... olyan elemek, akik a zűrzavart egyéni haszonlesés szempontjából ki akarták használni. ... Azokról a tényekről, amelyeket eljáró rendőrtiszt elembe tárt, miszerint az egyes pártszervezeteimből ... zsidókat vittek volna le a Dunához, vagy egyébként köztereken vagy utcákon kivégeztek, vagy esetleg a pártszervezetben megkínoztak, nincsen tudomásom. ... Meg vagyok arról győződve, hogy ... megdöbbenti és elítéli a magyar nép velem együtt ezeket a kilengéseket ....”
  • Kilengések különben minden időben voltak, még Horthy Miklós alatt is.
    • Elég csak azt az esetet említeni, amely miatt bűnbakként Wass Albert haláláig háborús bűnösnek számított a román fennhatóság alatt álló területeken. Amikor a magyar hadsereg bevonult Észak-Erdélybe, akkor Cege falu határában két román parasztot, és két zsidó lányt magyar katonák lőttek agyon. (Wass Albertet felbujtóként hozták kapcsolatba a történésekkel).
  • Önmagában tehát az a tény, hogy elvétve bűncselekmények is előfordulnak az irányítása alá tartozó területen, nem tesz bűnössé egyetlen ország-irányítót sem. A korábbi túlkapások, és a '44 végén történtek közötti különbség mindössze annyi, hogy háborús időkben sokkal nehezebb kontrollálni az egyes eseményeket, mint békés körülmények között. Arról már nem is beszélve, hogy Szálasi Ferencnek igen kevés ráhatása volt arra, hogy megakadályozza némely nyilas ruhába öltözött zsidó bűnözők irtózatos ámokfutását.
  • Ráadásul TÉNY, hogy a Dunába lövések nem is ezen túlkapások kategóriájába tartoztak, hanem egy hadban álló ország kormányának részéről teljesen normális, indokolt, elfogadható, és helyes intézkedések voltak!

Bővebben lásd erről az alábbi videót:

  • Az Eichmann féle deportálások nyomán fellépő emberveszteségért ugyanígy nem tehető felelőssé Szálasi, elvégre a németek árnyékában kényszerhelyzet állt elő, ráadásul az szovjet hadsereg közeledtével neki is elemi érdekében állt volna, hogy a német hadiüzemekben ne ne legyen munkaerőhiány. Ennek ellenére a közkedvelt hazugságokkal szemben Szálasi végig azon volt, hogy a zsidókat lehetőség szerint Magyarországon tartsa, itthon dolgoztassa, avagy kicserélje őket magyar hadifoglyokra.
  • Sőt, még ha egy pillanatra esetleg el is fogadjuk azt a cionista hazugságot, mely szerint Szálasinak oka lett volna feltételezni, hogy a külső munkaszolgálatra begyűjtött zsidók élete és testi épsége nem feltétlenül garantált, akkor sem vethető a szemére a német deportálások egyetlen sajnálatos hatása sem, hiszen tudjuk, hogy korábban az 1944 áprilisában kezdődő deportálások leállítása is több hónapjába telt Horthynak, Szálasinak viszont az őszi deportálások idején igen kevés ideje jutott ugyanerre.
  • Ennek ellenére az elhurcolások kezdetétől számítva sokkal gyorsabb tempóban annál, mint ahogyan Horthy ugyanazon év tavaszán tette, Szálasi Ferenc már hatalomra jutása után alig egy hónappal, 1944 novemberében képes volt leállítani a deportálásokat! Méghozzá a határozott német nyomással szemben!
  • (Azt csak zárójelben teszem hozzá, hogy amikor a munkatáborokban elviselhetetlenek lettek az életkörülmények, Németország szerte a polgárság is hasonló gondokkal küszködött a szövetségesek által szétbombázott ellátási útvonalak miatt).

A magam részéről kiemelkedően hasznosnak tartom, hogy végre beindult egyfajta értelmes párbeszéd a hungarizmusról és a nemzetiszocializmusról, mert nyilvánvalóan csak ez nyitja meg a lehetőséget arra, hogy előbb-utóbb anélkül lehessen beszélni ezekről az eszmékről, hogy az embereknek elsőként a fent tisztázott cionista hazugságok ugorjanak be először.

Fontosnak tartom ugyanakkor azt is, hogy mindig kiemeljük a német nemzetiszocializmus, és a magyar hungarizmus közti különbségeket, ugyanis nem lehet eléggé hangsúlyozni - mint ahogyan ezt Szálasi is tette -, hogy a német gyakorlat és elmélet hibáiért a magyarság, illetve a hungarizmus nem tud felelősséget vállalni.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!
« Elejére | Újabbak | Régebbiek | Végére »