Felszólított labancok
Az áldást sodika küldte 2007. április 17., kedd - 23:43-korCímkék: blog igazkuruc labanc sodi zsido
18 komment
Annak ellenére. hogy én hajlottam a párbeszédre, és ígéretemhez híven elérhető voltam a mobilomon a "partizáninfó-igazkuruc" oldal szerkesztőinek küldött előző levelemben megírt időpontokban, a mai napig nem vették fel velem a kapcsolatot se telefonon, se pedig e-mailben.
Nagyon úgy néz ki, hiába adtam meg az esélyt a lakásmaffia ügyem után az életem során immár másodjára arra, hogy a velem éppen szemben álló aljas cionisták úriember módjára rendezhessék az aktuális vitahelyzetet, ez is csak arra volt jó, hogy megerősödjön bennem a felismerés, miszerint a hasonló férgek előtt a tisztesség teljesen ismeretlen fogalom.
Ezért az alábbi felszólítást fogalmaztam meg feléjük:
- SF, mint ahogy már egyszer írtam, ez a tiltakozás továbbra sem elhatárolódás tőled, és továbbra sem kritika feléd, ilyesmiről szó sincs. :-)
Dátum: 2007. ápr. 17. Kedd 23:29:54
Feladó: sodika < >
Címzett: [email protected] Tárgy: felszolitas
Hello.
Miután láthatóan nem hajlotok arra, hogy az előző levelemben felajánlott lehetőséget megragadva konstruktív párbeszéd útján tisztázhassuk a felmerült félreértéseket, kénytelen vagyok az alábbi egyoldalú felszólítással élni:
Felszólítalak benneteket arra, hogy változatlan formában közöljétek le az alábbi helyreigazítást, vagy eszközöljetek átalakítást a kifogásolt íráson olyan módon, hogy megfeleljen az itt leírtaknak:
"HELYREIGAZÍTÁS: A 2007. április 11-én 'Sodi-testvér nyilasblogja' című írásunkban azt a valós körülményt, miszerint a többek között 'bolsevik zsidóbandáról', és a zsidók utálatáról szóló szövegrész Sodi blogján szerepel, olyan hamis színben tüntettük fel, mintha a vonatkozó részt személyesen Sodi írta volna. Ezzel szemben az igazság az, hogy a kérdéses idézet nem tőle, hanem a szerzőtársától, SF-től származik, aki ezeket a mondatokat Sodi egyik önálló bejegyzéséhez szimpla olvasói kommentárként fűzte hozzá. Sodi soha nem írt 'bolsevik zsidóbandákról', és soha nem írta, hogy utálná a zsidókat. Az okozott kellemetlenségért elnézést kérünk."
Amennyiben a fenti felszólításnak 24 órán belül nem tesztek eleget, kénytelen leszek jogi lépéseket tenni, ugyanakkor emellett a korábban felajánlott békés, párbeszéd útján történő rendezésre vonatkozó ajánlatomat ugyanerre az időtartamra vonatkoztatva továbbra is fenntartom.
Üdv:
SoDI
(sodi.freeblog.hu)
Csütörtök délután fel lesznek jelentve.
Nem azért, mert kritikával illetnek. Azt lehet.
Hanem azért, mert hazudnak.
By SoDI




>
