Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

2007. 04. 17.

« 2007. 04. 16. 2007. 04. 17. »

Felszólított labancok

Az áldást sodika küldte 2007. április 17., kedd - 23:43-kor
Címkék: blog igazkuruc labanc sodi zsido
18 komment

Nem egy lovag, nem egy úriember.Annak ellenére. hogy én hajlottam a párbeszédre, és ígéretemhez híven elérhető voltam a mobilomon a "partizáninfó-igazkuruc" oldal szerkesztőinek küldött előző levelemben megírt időpontokban, a mai napig nem vették fel velem a kapcsolatot se telefonon, se pedig e-mailben.

Nagyon úgy néz ki, hiába adtam meg az esélyt a lakásmaffia ügyem után az életem során immár másodjára arra, hogy a velem éppen szemben álló aljas cionisták úriember módjára rendezhessék az aktuális vitahelyzetet, ez is csak arra volt jó, hogy megerősödjön bennem a felismerés, miszerint a hasonló férgek előtt a tisztesség teljesen ismeretlen fogalom.

Ezért az alábbi felszólítást fogalmaztam meg feléjük:

  • SF, mint ahogy már egyszer írtam, ez a tiltakozás továbbra sem elhatárolódás tőled, és továbbra sem kritika feléd, ilyesmiről szó sincs. :-)

Dátum: 2007. ápr. 17. Kedd 23:29:54

  • Feladó: sodika <e-mail címem>
  • Címzett: [email protected]
  • Tárgy: felszolitas 
  • Hello.

    Miután láthatóan nem hajlotok arra, hogy az előző levelemben felajánlott lehetőséget megragadva konstruktív párbeszéd útján tisztázhassuk a felmerült félreértéseket, kénytelen vagyok az alábbi egyoldalú felszólítással élni:

    Felszólítalak benneteket arra, hogy változatlan formában közöljétek le az alábbi helyreigazítást, vagy eszközöljetek átalakítást a kifogásolt íráson olyan módon, hogy megfeleljen az itt leírtaknak:

    "HELYREIGAZÍTÁS: A 2007. április 11-én 'Sodi-testvér nyilasblogja' című írásunkban azt a valós körülményt, miszerint a többek között 'bolsevik zsidóbandáról', és a zsidók utálatáról szóló szövegrész Sodi blogján szerepel, olyan hamis színben tüntettük fel, mintha a vonatkozó részt személyesen Sodi írta volna. Ezzel szemben az igazság az, hogy a kérdéses idézet nem tőle, hanem a szerzőtársától, SF-től származik, aki ezeket a mondatokat Sodi egyik önálló bejegyzéséhez szimpla olvasói kommentárként fűzte hozzá. Sodi soha nem írt 'bolsevik zsidóbandákról', és soha nem írta, hogy utálná a zsidókat. Az okozott kellemetlenségért elnézést kérünk."

    Amennyiben a fenti felszólításnak 24 órán belül nem tesztek eleget, kénytelen leszek jogi lépéseket tenni, ugyanakkor emellett a korábban felajánlott békés, párbeszéd útján történő rendezésre vonatkozó ajánlatomat ugyanerre az időtartamra vonatkoztatva továbbra is fenntartom.

    Üdv:
    SoDI
    (sodi.freeblog.hu)

    Csütörtök délután fel lesznek jelentve.

    Nem azért, mert kritikával illetnek. Azt lehet.

    Hanem azért, mert hazudnak.

    By SoDI


     
     
    0 (0)
    Jelentkezz be a szavazáshoz!

    Fajonként

    Az áldást sodika küldte 2007. április 17., kedd - 21:05-kor
    Címkék: faj parlament rasszizmus virginiatech
    13 komment

    A tegnapi lövöldözés kapcsán nézegettem a VirginiaTech weblapját, aholis egy érdekes dologra bukkantam.

    Tök lazán nyilvántartják az ott tanulók - nem vicc - faját!

    Tanulók fajonként

    Ha nálunk egy egyetem ilyennel próbálkozna, ott helyben megbasznák a liberálisok! Ó, pedig milyen szívesen nézegetnék mondjuk ilyesfajta kimutatásokat:

    Képviselők fajonként

    Vissza kezünkbe a statisztikákat!

    Éljenek a számok! ;)

    By SoDI


     
     
    0 (0)
    Jelentkezz be a szavazáshoz!

    Szégyenfal

    Az áldást sodika küldte 2007. április 17., kedd - 9:16-kor
    Címkék: gyulolettorveny mszp
    7 komment

    Itt van az a hat féreg, akik benyújtották ezt a szart.

    A hat féreg!

    Így festenek a szólásszabadság ellenségei.

    Jól jegyezzük meg a mocskos pofájukat!

    By SoDI


     
     
    0 (0)
    Jelentkezz be a szavazáshoz!