Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

2007. 04. 27.

« 2007. 04. 26. 2007. 04. 27. »

FÉREGIRTÁS!

Az áldást sodika küldte 2007. április 27., péntek - 22:33-kor
Címkék: blog cica comment toepler zoltan
64 komment

Indexes anyagot általában nem lopunk.

De most mégis.

Báncsák szegény Művész Urat.

Pusztuljanak el a társadalom férgei!! ;DDDD

By SoDI

Ui.: A comment.com blog szerkesztői a macskagyilkost védik.

Mit érdemel az olyan bűnős, aki féregpárti?


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Barikád videó

Az áldást sodika küldte 2007. április 27., péntek - 22:17-kor
Kategóriák: Október 23-i ügyem , Pereim
Címkék: 23 barikad elkurtad forradalom oktober rendor tuntetes video
még nincs komment

Ha már egyszer a Civil Jogász Bizottság miatt újra előjött október 23 témája, megint kaptok egy akkori felvételt.

Sajnos, mivel az ellenem folyó eljárás fontos részlete lehet, ezért azt most még nem mutathatom meg, hogy hol voltam az oszlatás kezdetén (elég, ha csak az ügyészség tudja, mit bizonyítanak a videók), de azt, hogy előtte mi történt, ettől még láthatjátok.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Rendőr elleni erőszak

Az áldást sodika küldte 2007. április 27., péntek - 20:14-kor
Kategóriák: Október 23-i ügyem , Pereim
Címkék: 23 forradalom muk oktober rendoallam rendor ugyesz
8 komment

Mivel Morvai néni valamiért úgy érezte, hirtelen ideje elővenni a múlt őszi rendőrterror ügyeit, és naponta mutogatni embereket, akiket megvertek a rendőrök, sőt, akik ellen ennek ellenére a mai napig eljárás folyik csoportosan, felfegyverkezve hivatalos személy elleni erőszak vádjával, én is követem a trendet.  Elvégre...

  1. engem is megvertek,
  2. ellenem is ugyanezért van folyamatban egy büntetőeljárás.

Most olyan jegyzőkönyveket kaptok, amiket még nem mutattam meg itt a blogon. Mivel folyamatban lévő ügyről van szó, azokat a részleteket, amelyek jól jöhetnek a bűnöző rendőröknek, kitakartam, illetve kihagytam.

Az ellenem elkövetett erőszak részleteit a bejegyzés végén emelem ki.

 

2006. október 24:
Rendőrségi kihallgatás:

Kattints a megfelelő képre a nagyításhoz:
Október 23 jegyzőkönyv a gyanusításról. - Első oldal. - Kattints a nagyításhoz!Október 23 jegyzőkönyv a gyanusításról. - Második oldal. - Kattints a nagyításhoz!

Október 23 jegyzőkönyv a gyanusításról. - Harmadik oldal. - Kattints a nagyításhoz!Október 23 jegyzőkönyv a gyanusításról. - Negyedik oldal. - Kattints a nagyításhoz!

 

2006. október 24:
Őrizetbevételi jegyzőkönyv:

Kattints a megfelelő képre a nagyításhoz:
Október 23 jegyzőkönyv az őrizetbevételről. - Első oldal. - Kattints a nagyításhoz!Október 23 jegyzőkönyv az őrizetbevételről. - Második oldal. - Kattints a nagyításhoz!Október 23 jegyzőkönyv az őrizetbevételről. - Harmadik oldal. - Kattints a nagyításhoz!

 

2006. október 26:
Őrizetbevétel megszüntetése:

Kattints a megfelelő képre a nagyításhoz:
Október 23 jegyzőkönyv a szabadulásomról. - Első oldal. - Kattints a nagyításhoz!Október 23 jegyzőkönyv a szabadulásomról. - Második oldal. - Kattints a nagyításhoz!

 

2007. március 13:
Ügyészségi kihallgatás:

Kattints a megfelelő képre a nagyításhoz:
Folytatólagos ügyészségi kihallgatás. - Első oldal. - Kattints a nagyításhoz!Folytatólagos ügyészségi kihallgatás. - Második oldal. - Kattints a nagyításhoz!Folytatólagos ügyészségi kihallgatás. - Harmadik oldal. - Kattints a nagyításhoz!

Folytatólagos ügyészségi kihallgatás. - Negyedik oldal. - Kattints a nagyításhoz!Folytatólagos ügyészségi kihallgatás. - Ötödik oldal. - Kattints a nagyításhoz!Folytatólagos ügyészségi kihallgatás. - Hatodik oldal. - Kattints a nagyításhoz!

 

Részletek a bántalmazásomról:

Saját, átélt terror!

 

Ennyi lenne.

Hogy ez most miért időszerű? Franc tudja, kérdezzétek Morvai nénit! Mondom, én csak divatozok. :-)) Ha már egyszer sorstársaim ügyei folynak a csapból is, akkor én is beállok a sorba. ;P 

Mielőtt valaki azzal jön, hogy miért poénkodom el ezt a komoly ügyet:

Ez az ügyvédemnek is az idegeire megy. "Ne csináld már ezt! Ez egy kihallgatás, itt téged gyanúsítanak. Nem sztorizni, nem poénkodni megyünk oda. Feltett kérdésekre röviden, tömören válaszolni, nem anekdotázni, és főleg nem elméleti politizálni." :-)

By SoDI

Ui.: Itt látható egy videó a letartóztatásomról.


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!