Mivel Morvai néni valamiért úgy érezte, hirtelen ideje elővenni a múlt őszi rendőrterror ügyeit, és naponta mutogatni embereket, akiket megvertek a rendőrök, sőt, akik ellen ennek ellenére a mai napig eljárás folyik csoportosan, felfegyverkezve hivatalos személy elleni erőszak vádjával, én is követem a trendet. Elvégre...
- engem is megvertek,
- ellenem is ugyanezért van folyamatban egy büntetőeljárás.
Most olyan jegyzőkönyveket kaptok, amiket még nem mutattam meg itt a blogon. Mivel folyamatban lévő ügyről van szó, azokat a részleteket, amelyek jól jöhetnek a bűnöző rendőröknek, kitakartam, illetve kihagytam.
Az ellenem elkövetett erőszak részleteit a bejegyzés végén emelem ki.
2006. október 24:
Rendőrségi kihallgatás:
Kattints a megfelelő képre a nagyításhoz:


2006. október 24:
Őrizetbevételi jegyzőkönyv:
Kattints a megfelelő képre a nagyításhoz:


2006. október 26:
Őrizetbevétel megszüntetése:
Kattints a megfelelő képre a nagyításhoz:

2007. március 13:
Ügyészségi kihallgatás:
Kattints a megfelelő képre a nagyításhoz:




Részletek a bántalmazásomról:
Ennyi lenne.
Hogy ez most miért időszerű? Franc tudja, kérdezzétek Morvai nénit! Mondom, én csak divatozok. :-)) Ha már egyszer sorstársaim ügyei folynak a csapból is, akkor én is beállok a sorba. ;P
Mielőtt valaki azzal jön, hogy miért poénkodom el ezt a komoly ügyet:
Ez az ügyvédemnek is az idegeire megy. "Ne csináld már ezt! Ez egy kihallgatás, itt téged gyanúsítanak. Nem sztorizni, nem poénkodni megyünk oda. Feltett kérdésekre röviden, tömören válaszolni, nem anekdotázni, és főleg nem elméleti politizálni." :-)
By SoDI
Ui.: Itt látható egy videó a letartóztatásomról.