Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

Széép gárdista :o)

Az áldást sodika küldte 2008. július 28., hétfő - 20:25-kor
Címkék: csaj garda kepek magyar magyar garda
35 komment

Hoppá hoppá hoppá :D

 Szép gárdista

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Hitler arcai

Az áldást sodika küldte 2008. július 28., hétfő - 10:26-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: hitler vicces video
25 komment

Tudom, hogy zsidóvicc, de akkor is vicces. :)

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

SoDI származása

Az áldást sodika küldte 2008. július 28., hétfő - 2:20-kor
Kategóriák: Anti-Nácivadász
Címkék: nacivadasz sodi szarmazas
109 komment

A mai bejegyzés után minden cionista zsidó, és bolsevik lumpen döntse el, hogy akar-e még beszélgetni erről... 


Tudom, hogy sokan vannak közületek, akik szerint hatalmas hiba reagálni a Nácivadászok mocskolódásaira, ugyanis csak feleslegesen csináljuk nekik a reklámot, és a linkelgetéssel növeljük a Google pagerank-jukat, azonban én úgy gondolom, hogy mindenképpen érdemes folyamatos ellenpontot képezni a propagandájukkal szemben.

Erősen hiszen ugyanis, hogy egy oldal látogatottsága, vagy elhelyezkedése valamely kereső találati listájában önmagában még nem teszi társadalmilag hatásossá az ott található tartalmat, elvégre a Népszabadságot is mindenki olvassa az ellenség megismerésének jegyében, mégis fogyatkozó Magyarországon a balliberális módon gondolkodó emberek száma. Ha az ember hatni akar az ellenfél olvasóira, és enyhíteni akarja valamilyen weblap azon képességét, hogy befolyásolni tudja a közgondolkodást, ahhoz ehhez a legjobb módszer az, ha pontról pontra, észérvekkel cáfoljuk meg az onnan érkező valótlanságokat.

Elsősorban azért gondolom úgy, hogy szükség lenne erre, mert – ellentétben a Partizáninfóval, akik néhány, a rendőrségtől kapott adat jogtalan publikálásán, és esztelen fröcsögésen kívül másra nem képesek – ezek a Nácivadászok némileg összeszedetten, és a maguk módján kifejezetten értelmesen kommunikálnak. Úgy gondolom, hogy teljesen felesleges elvitatni tőlük ezt a tényt, elvégre legtöbbször elképzelni sem lehet annál nagyobb hibát, mint amikor valaki elbizakodottan lebecsüli az ellenségét. Ellenségnek lenni ugyanis rangot jelent, ezek tehát az eltaposandó férgek fölött helyezkednek el egy lépcsőfokkal. (Míg a férgek az állatoknak kijáró megvetést, és sárba döngölést érdemlik, addig az ellenséget egyenrangú küzdelemben kell legyőzni, majd végül - természetesen ugyanúgy - kíméletlenül megsemmisíteni.)

Másfelől úgy érzem, abból a szempontból hatalmas taktikai előny birtokában vagyok, hogy képes vagyok ráhangolódni az ő érvelési menetükre. Megfigyeltem ugyanis, hogy a legtöbb esetben a Nácivadászok hajszálpontosan azokat a gondolkodási sémákat alkalmazzák az írásaik megfogalmazása során, mint amelyekkel ezen a blogon én magam is előszeretettel operálok, csak éppen ellenkező előjellel. Ilyen módon tehát az övékével egyező érvelési technika birtoklása, de az ő céljaikkal homlokegyenest szembemenő célrendszer, úgy érzem, kiválóan alkalmassá tesz engem arra, hogy alapos, és hiteles cáfolatát nyújtsam a hazug állításaiknak. Ebből a megfontolásból hoztam tehát most létre az ellen-nácivadász kategóriát.


Mindezt csak azért írtam le, hogy megvilágítsam az ellen-propaganda szükségességét azok számára, akiknek szemében esetleg kevésnek bizonyul a személyes megtámadtatás indoka, vagyis az, hogy ezek a szemét kis patkányok valamiért kiemelten foglalkoznak velem.

Márpedig foglalkoznak, mégpedig minduntalan arra a kényszerképzetükre térve vissza, miszerint én zsidó lennék. Miután ez elképzelhetetlenül távol áll az igazságtól, talán a teljes ignorálás lenne részemről a méltó válasz, azonban én ennek ellenére egy érdekes lehetőséget, ha úgy tetszik: kapaszkodót látok a rágalmakban arra, hogy – részben az én hozzájárulásommal – elindulhassunk abba az irányba, amikor a hazai közéletben egyre kevésbé számít majd szalonképtelennek vizsgálni bárkinek is a származását. A művi, polkorrekt szabályok fokozatos felszámolásának szempontjából tehát kifejezetten előnyös, ha minél nagyobb nyilvánosság előtt van szó ilyesmiről, még akkor is, ha ez esetben éppen én vagyok a vizsgálódás alanya.

Arról már nem is beszélve, hogy miután pontosan tudom, hogy a származásommal kapcsolatos rágalmak mekkora hazugságok, így bármiféle, ilyen irányú vizsgálódás elé nyílt szívvel, és bátran állhatok; mindez a legkevésbé sem jelent gondot a számomra. Annál is inkább így van ez, mert tény: a stabil keresztényi és értelmiségi gyökerek szégyenkezés helyett inkább büszkélkedésre adnak okot a számomra.

Vizsgáljuk meg tehát SoDI családfáját!

Azt hiszem, ha azt kell eldöntenünk, hogy ki a zsidó, legjobb, ha a magyar jogalkotás egyik legbölcsebb idevonatkozó gyöngyszemét, az 1941-ik évi XV. törvényt vesszük alapul.

A jelen §. alkalmazásában zsidó az, akinek legalább két nagyszülője az izraelita hitfelekezet tagjaként született, úgyszintén - tekintet nélkül származására - az, aki az izraelita hitfelekezet tagja.

De még ennél is tovább megyek. Mondjuk, hogy ez túl enyhe feltétel. Ezért annak ellenére, hogy házasságban születtem, inkább vizsgáljunk meg engem a fattyakra (gyk.: házasságon kívül született kölykökre) vonatkozó passzus alapján:

...az a gyermek zsidó, akinek legalább egyik nagyszülője az izraelita hitfelekezet tagjaként született.

Az alaposság jegyében tehát menjünk végig hat emberen, a két szülőmön, és a négy nagyszülőmön. Nos, ha ez kell, hát nagyon szívesen.


Már csak azért is, mert irtózatosan kevesen büszkélkedhetnek azzal, hogy a két, egyetemet végzett szülőjük mellett mind a négy nagyszülőjük legalább főiskolát végzett.

Az pedig, hogy mindezt egyetlen zsidó családtag nélkül tudom felmutatni  egy olyan országban, ahol egyértelmű túlreprezentáltságot mutatnak az értelmiségi pályák többségén, még inkább kiemeli ezt a gyönyörű vérségi érdememet.


Abban úgyszintén biztos vagyok, hogy ez a tény mostantól minden olyan balfasztól elveszi az erkölcsi jogot ahhoz, hogy a családi hátterem vonatkozásában akár csak ki merje nyitni a mocskos pofáját (melyből legalább negyedrészt ott lóg a kapanyél), aki eddig - annak ellenére, hogy nem büszkélkedhet legalább ilyen kvalitású háttérrel - a származásom irányában előszeretettel költögetett különféle rémmeséket a nyilvánosság számára.

Az alább felsorolt tényekhez természetesen könnyen be tudom szerezni a családi dokumentációt. Menjünk tehát sorban az „őseimen”.


  • Édesapám

Kitűnőre érettségizett egy dunántúli technikumban, majd 5 év múlva magna cum laude minősítésű villamosmérnöki diplomát szerzett a BME-n. Több helyen dolgozott fejlesztőmérnökként, rövid ideig középiskolai, valamint főiskolai tanár is volt.

  • Édesanyám

Jogászként végzett az ELTE ÁJK-n. Néhány évig jogtanácsosként dolgozott, majd fokozatosan önállósította magát. Immár több, mint 10 éve egyéni ügyvédként tevékenykedik.

  • Anyai nagyapám

Mezőgazdasági múltú családból származik, Prügy községből. Felekezeti hovatartozása szempontjából református. A legnagyobb szívfájdalma fiatal korában az volt, hogy reformátusként a Horthy korszakban esélye sem volt vasúti alkalmazottnak lenni, mert akkoriban ez a lehetőség (nyugdíjas állás lévén) csak római katolikus vallásúak számára volt nyitva. Ez a korlátozás később megváltozott.

Végzettsége szerint gépészmérnök (BME) volt. Külön érdekesség mérhetetlen elkötelezettsége, mellyel 45 éves (!) fejjel ült be nappali tagozatra (!) a 20 éves gyerekek közé, és így 50 éves korában szerezte meg a diplomát. Nyugdíjba MÁV középvezetőként ment.

  • Anyai nagyanyám

Közgazdász diplomával a zsebében hosszú ideig ő volt az APEH jogelődjénél a személyzeti vezető (ma HR-es részlegvezetőnek neveznénk). Az egészen pontos családi hátterének még nem néztem utána, azonban itt indifferens is, elvégre zsidó származását már csak azért is elvethetjük, mert arról hallanom kellett volna. Másrészt pedig ebből kifolyóan bármiféle izraelita felekezeti hovatartozás szintén garantáltan, százszázalékos bizonyossággal kizárható nála.

  • Apai nagyapám

Általános iskolai tanárként tanított magyart és történelmet. Tiszta keresztény származása a Pannonhalmi Bencések archívumában garantáltan több száz érvre visszavezethető, éppen ezért több szót nem is érdemes vesztegetni rá.

  • Apai nagyanyám

Óvónő, a helyi óvoda igazgatója, valamint a helyi tanács tagja (mai szóhasználattal: önkormányzati képviselő) volt egy dunántúli községben. Származását tekintve sváb (Geiling családnévvel). A második világháború ideje alatt az is felmerült, hogy esetleg Németországba költözik (illetve hogy kint marad, miután konyhai alkalmazottként dolgozott ott azokban az években). Családja a dunántúli Szomód nevű faluból származik (sváb falu). A tiszta katolikus, keresztény származás tehát nála is abszolút megkérdőjelezhetetlen.


Íme tehát a tények.

Aki maga miatt szégyenkezik, és irigykedik, vagyis akiben ugyanaz az alulról jött ember elkeseredett gőgje munkál, mint ami Gyurcsány Ferencnek is megalapozza a visszataszító erőszakosságát, persze joggal lehet dühös rám mindezek után is, a különbség csupán annyi lesz, hogy az ilyen ember motivációit mostantól pontosan fogom érteni én is, és ti úgyszintén.

Azon évfolyamtársaim részéről pedig, akik előszeretettel jönnek különféle szociális problémákkal, különösen érthető lesz mindezek után a támadó hozzáállás, elvégre köztudott szociológiai tény, hogy az elsőgenerációs reálértelmiségiek általában pusztán kockaszintű szaktudással vérteződnek fel, de ettől függetlenül túlnyomó többségükben végig megmaradnak ugyanannak a műveletlen, faragatlan ősbunkónak, mint amilyenek annak előtte voltak.


  • Más szóval: az átlag elsőgenerációs reálértelmiségi szintén szarból van, nem csak az átlagzsidó. :) 

Szóval ennyi vagy, haver.

Fel vannak térképezve az attitűdjeid. XD

By SoDI

Kapcsolódó anyag:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Beszarok

Az áldást sodika küldte 2008. július 27., vasárnap - 22:36-kor
Kategóriák: Anti-Nácivadász
Címkék: molnar f arpad nacivadasz
12 komment

/ kész vazz  /


A nácivadászok rácuppantak Molnár F. Árpádra


1 - 2 - 3 )

--- LOLSÁG ---

Asszem ezzel mindent el is mondtam ;PPPP

By SoDI vazz

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

A T-Mobile-nak igaza van!

Az áldást sodika küldte 2008. július 27., vasárnap - 14:02-kor
Címkék: dopping drog fazekas robert olimpia
26 komment

Bár vasárnap van, de emellett nem tudok elmenni szó nélkül.

A T-Mobile-nak tökéletesen igaza van!

Egy olyan hülye drogost, aki a tiltott szerei miatt négy éve egyszer már szégyent hozott az országra, soha a büdös életben nem szabadna többé Olimpia közelébe engedni!

A Magyar Olimpiai Csapat gyémánt fokozatú támogatója szerint a doppingvétségen ért Fazekas Róbert nem méltó arra, hogy a nemzeti színeket képviselje.

A T-Mobile szerint "erkölcsileg aggályos", hogy a Magyar Olimpiai Bizottság úgy döntött: Fazekas Róbert diszkoszvető indulhat a pekingi olimpián.

A telekommunikációs cég a Magyar Olimpiai Csapat egyik főtámogatója, Fazekas Róbert pedig az athéni játékokon doppingolt, ezért megfosztották aranyérmétől.

"A T-Mobile mint a Magyar Olimpiai Bizottság gyémánt fokozatú főtámogatója, erős erkölcsi aggályait fejezi ki a MOB illetékes testületének mai döntése kapcsán, amelynek eredményeként az athéni súlyos doppingvétsége miatt két évre eltiltott Fazekas Róbert a pekingi olimpiai játékokra utazó magyar küldöttség tagja lett" - áll a cég közleményében.

A Magyar Olimpiai Csapatot - elődeivel együtt - immár másfél évtizede támogató T-Mobile szerint Fazekas Róbert nem méltó arra, hogy a nemzeti színeket képviselje, mert vétsége és annak súlya nem csupán olimpiai aranyérmének elvesztéséhez vezetett, hanem a magyar sport, közvetve pedig az egész ország tekintélyét csorbította. 

A cég álláspontja szerint sportolóként nem állítható példaképként a sportszerető közönség és az ifjúság elé. A nehezen helyreállítható erkölcsi károkat nem feledtetheti, legfeljebb csak enyhítheti, hogy Fazekas letöltötte eltiltásának éveit és az utolsó lehetőséget kihasználva teljesítette az olimpiai kiküldetési szintet.

A T-Mobile bízik abban, hogy a pekingi olimpiára kizárólag olyan magyar sportolók utaznak el, "akiknek tiszta a lelkiismerete, és akik tiszteletben tartják az Olimpiai Chartában foglaltakat, valamint a fair play írott és íratlan szabályait" - fejeződik be a cég közleménye.

Ehhez képest igencsak szánalmas a szombathelyi polgármester ócska fröcsögése.

Ipkovich György szombathelyi polgármester a nyugat.hu című internetes oldal értesülése szerint fel kívánja bontani a város szerződését a T-Mobile telekommunikációs céggel, miután a vállalat súlyos erkölcsi aggályának adott hangot Fazekas Róbert diszkoszvető olimpiai indulása kapcsán.

A városvezető a nyugat.hu-nak szombaton azt mondta: hétfőn megvizsgálja annak lehetőségét, hogyan lehet felbontani a T-Mobile-lal kötött szerződést, ha szükséges bojkottot hirdet Szombathely fő telefonszolgáltatója ellen. "Tiltakozzon hasonlóan mindenki, aki úgy érzi: egy cégnek nincs joga megakadályozni, hogy a szombathelyi fiú induljon az olimpián. Nem azért vesz szolgáltatást Szombathely a telefoncégtől, hogy ő aztán az ebből is szerzett hasznát egy szombathelyi sportoló elleni harcra használja fel" - idézte Ipkovichot a nyugat.hu.

Forrás: Index, innen

Hogy Ipkovich úr miért tartja problémásnak, ha a normális emberek a szégyen magukkal cipelése helyett inkább hátrahagynák azt, nem egészen világos.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Egy újabb vasárnap

Az áldást sodika küldte 2008. július 27., vasárnap - 12:21-kor
Címkék: vasarnap
5 komment

 Fakupa, fafeszület

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Unalom

Az áldást sodika küldte 2008. július 26., szombat - 21:05-kor
Címkék: blog sodi
14 komment

Ezért nem írok ma.

- Én ezt nem bírom már sokáig, Aranka. Két hét óta egyetlen halk köcsögözést, vagy egy tétova kommunistázást sem hallottam még! 

- Én ezt nem bírom már sokáig, Aranka. Két hét óta egyetlen halk köcsögözést, vagy egy tétova kommunistázást sem hallottam még!

By SoDI (hócipő nyomán)


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Turul beszédek

Az áldást sodika küldte 2008. július 25., péntek - 20:00-kor
Címkék: beszed tuntetes turul
164 komment

Folyamatosan megkapjátok egymás után a tegnapi Turul tüntetés beszédeit. Legfelül a legkésőbbi esemény, a bejegyzés alján tehát a tüntetés eleje található.

Ezekből most YouTube verzió nem lesz, épp elég volt a yv.hu-ra feltölteni.

És ne tessék szídni engem, esett az eső, így próbáltam óvni a kamerát a víztől, ezért rázkódik a kép.


Kapcsolódó anyag:


By SoDI

Kapcsolódó anyag:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Koca bácsi

Az áldást sodika küldte 2008. július 25., péntek - 19:48-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: buzik parodia
5 komment

Na most gondoljatok bele!

Liberalizmus nélkül mi mindenből maradnánk ki! :)

Koca bácsi 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Ez poén :)

Az áldást sodika küldte 2008. július 25., péntek - 13:24-kor
Címkék: egyetem
44 komment

Az a poén, hogy csak viccből adtam be a jelentkezési lapot, mert kíváncsi voltam, ha akarom, hova vennének fel. Bejelöltem hülyeségből 12 helyet, erre mit tesz Isten, rögtön felvesznek az elsőre. :)

 Felvételi adatlapom - Kattints a nagyításhoz!

Na most aztán igen érdekes dilemmával állok szemben.

Ugye Magyarországon mindenkinek 13 államilag finanszírozott félév jár, amiből nekem még van hátra 4. (Emellett pedig jártam eddig 4 félévet költségtérítésesen a közgázszakomra.) Mint látjátok, ez a cucc szintén állami finanszírozású, ami ugye nekem azért jelent látszólag gondot, mert többek között jelenleg is van ilyen hallgatói jogviszonyom.

A tanárszakomon több félévet nem akarok halasztani, a 9 átgürcölt félév utáni egyetlen szemeszternyi pihenő bőven elég volt. Viszont a fenti is érdekes szaknak hangzik, elvégre egy agrárországban úgy a jó, ha az ember konyít valamennyit az agrárszektorhoz.

Szerencsére a törvények megengedik, hogy egyszerre két állami szakra is beiratkozzak, csak akkor szemeszterenként ennyivel fog csökkenni a még hátralévő, ilyen módon finanszírozható féléveim száma. További megfontolandó tényező, hogy épp elég megterhelő a mostani két-három szakom is (tanári szakpár, plusz a közgázszak), ha ezek mellé belövök egy újabbat, az már tényleg igen érdekes kihívás elé állítana engem.

Iratkozni vagy nem iratkozni, ez itt a kérdés.

Nehéz döntés, no. 

Még szerencse, hogy több, mint egy hónapom van gondolkodni rajta.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Kedves Árpád!

Az áldást sodika küldte 2008. július 25., péntek - 3:53-kor
Címkék: molnar f arpad sodi video
42 komment

Kedves Molnár F. Árpád! 

Ami engem illet, pontosan értem, hogy miről beszélsz. Te, aki még az enyémet is sokszorosan meghaladó lendülettel, kitartással, és energiával igyekszel a magyar netet gazdagítani különféle videókkal, melyek nélkül a nemzeti harcot szegényebbnek érezhetnénk jó néhány olyan gondolattal, amit kizárólag te lehetsz képes összegyűjteni, illetve megfogalmazni a nagyközönség számára, látszólag joggal érzed derogálónak, hogy egy lapon említsenek téged egynémely gyűlölködő, kevésbé kifinomultan kommunikáló jobboldalival.

Azonban én ezzel együtt is úgy gondolom, hogy ilyenfajta nívóbeli hierarchia gondolata most, amikor mindennél szélesebb összefogásra van szükség, csak felesleges megosztáshoz vezetne. Való igaz, hogy sokan követtek el hasonló hibákat a múltban, főleg a 2006-os ébredés kezdeti időszakában, amikor még csak formálódtak a haza ügyéért harcoló emberek közötti viszonyok, azonban én úgy érzem, hogy manapság a hasonló konfliktusok nagy része már nyugvópontra jutott. Nincs az állandó marakodás.

Tomcat és Kőrösi Imre persze nem fog holnap reggel összeölelkezni, azonban a jelek szerint ma már a többségünk belátta, hogy úgy a helyes, ha mindenki a maga tempójával és stílusával harcol a közös ellenség ellen, elvégre a cél nagyrészt stabilan egyező, és csak ez a lényeg. Ez szerintem így van rendjén, ugyanis jobb esélyt sem hagyni a balliberális elnyomóknak arra, hogy az 'oszd meg és uralkodj' elvét alkalmazhassák a magyar embereken. Ami engem illet, el sem tudom mondani, mennyire örülök ennek a most látszódó nemzeti összezárásnak. Talán ezt csak az tudja kifejezni, hogy annak idején több humorosnak szánt karikatúrát is készítettem a Tomcat-Kőrösi küzdelemről, a szatíra eszközével figurázva ki, hogy valójában mennyire értelmetlen az egymás ügynöközése. (Tévedés ne essék: nyilván vannak beépített ügynökök, de szerintem a keresgélésük túl sok energiát köt le, ezért érdemben nem érdemes azzal tölteni a napjainkat, hogy őket próbáljuk azonosítani.)

  • A Tomcat-Kőrősi képregényem régebbről: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Van persze még itt egy másik kategória, akiket megemlítesz, közelebbről azok a részeg fazonok, akik artikulálatlanul üvöltve zsidóznak, illetve - kezdjük ezzel - támadnak meg operatőröket.

Ha nem megy a fenti videó, kattints ide!

Nos, velük kapcsolatban nem ez az esetem volt a legdurvább, melynek anyagát a videódban magad is felhasználtad, hanem az, ami idén március 15-én történt. Az alábbi videót azért ajánlom különösen figyelmedbe, mert ez kapásból megcáfolja néhány állításodat.

Saját felvétel:

Ha nem megy a fenti videó, kattints ide!

Index-es videó ugyanerről:

Nos, mint látható, a kedves tüntetők itt emberesen megnevelik a balliberális szutykok tudósítóit, azonban, azzal együtt, hogy szó nélkül nekem rontanak, attól a pillanattól kezdve, hogy igazolom, ki is vagyok valójában, engem - nagyon helyesen - máris szövetségesükként kezelnek.

NEM mindegy tehát, kinek dolgozol.

Hasonlóan sajnálatos félreértések, mint amiről te magad is beszámolsz a videódban, természetesen óhatatlanul is előfordulnak, miközben a hazafiak - szerintem erkölcsi szempontból el nem ítélhető módon - éppen megdolgozzák a cionliberális zsarnokok szervilis talpnyalóit. Hogy mást ne mondjak, a homokosok néhány héttel ezelőtti felvonulásán én magam is kaptam egy kisebb adagot Tomcat káoszbrigádosainak bűzös vízéből, mert amikor vitatkoztam az egyik injekciós, Kossuth téri nénivel, véletlenül liberálisnak néztek engem. Mégse haragszom rájuk, azóta már kezet is ráztam velük, ugyanis ha arra gondolok, hogy ilyen félreértések nélkül hathatós nemzeti önvédelem se lenne, akkor máris nem tűnik annyira vállalhatatlannak, és elviselhetetlennek mindez. Mondom ezt annak ellenére, hogy elég kellemetlen volt harcsabájoló illattal hazamenni. :)

Árpád, mondod még azt is, hogy szerinted teljesen mindegy, kinek a kezében van a kamera, egyetlen újságírót sem szabad inzultálni. Ezzel a legkevésbé sem tudok egyetérteni. Amikor ugyanis olyan ócska szennylapok működnek, mint a hazafiak adatait sorra közlő Partizáninfó, szerintem igenis jogos igény minden magyar érzésű ember részéről, hogy csak és kizárólag kipróbált, megbízható személyek legyenek jelen képrögzítő eszközzel olyan nemzeti rendezvényeken, ahol esetlegesen várható lehet a rendfenntartó erőkkel való kényszerű konfrontálódás. Arról már nem is beszélek, hogy az Index aljas csúsztatásait, amit a videóvágás módjával is erőszeretettel gyakorolnak, joggal érzi minden jóérzésű magyar büntetést érdemlő cselekedetnek.

Értem én, Árpád, hogy ezzel együtt a legkevésbé sem tudsz azonosulni a dobálózó, és hét pofára zsidózó focihuligánokkal. Tény, hogy ezek gyakran produkálnak olyan megnyilvánulásokat, melyeket igen nehéz a szalonképesség kategóriájába sorolni. Azonban én ennek ellenére is azon a véleményen vagyok velük kapcsolatban, mint Budaházy György és Toroczkai László. Igen, egy kicsit ciki, hogy ezek az emberek még akkor sem képesek türtőztetni magukat, amikor különben indokolt lenne. De annak ellenére, hogy nehéz kontrollálni őket, két dolgot mindenképpen leszögezhetünk velük kapcsolatban.

  1. Meg lehet őket érteni. (Bővebben hallgasd meg Morvai Krisztinát)
  2. Hasznosak

A hasznosságról szólva: ezek bizony tettre kész emberek. Olyanok, akikre igen nagy szükségünk lesz, ha esetleg mégsem zárul le megnyugtatóan a Turul körüli huzavona, és mégis kénytelenek lesznek a hazafiak akár polgári engedetlenség árán is megakadályozni a lebontását.

Azt mondod, nehezen lehet egyetérteni az erőszakkal, mert így cseppet sem vagyunk különbek azoknál a vadállatoknál, akik 2006. október 23-án emberek százait verték véresre, illetve nyomorítottak meg egy életre? Nos, tökéletesen igazad van.

Az egyetlen probléma, tudod, ott van, hogy az említésre méltó emberi sérülésekkel járó eseményeket soha nem az utcai fenegyerekek kezdeményezik, hanem a rendőrök. (A demonstratív rendőrautó-rongálás, melynek nyilván az a jelképes jelentősége, hogy az ellenállási mozgalom akár még ezt is meg tudja tenni, már egy egészen más kategória, de ebbe most ne menjünk bele, elvégre szerintem az igazi határvonal az emberi sérülés és annak a hiánya között húzódik.) A hazafiak tehát általában mindig csupán válaszreakcióval szolgálnak. Azt a kérdést, hogy ez a válaszreakció helyes-e, vagy helyette a keresztényi alázat lenne-e méltóbb, természetesen jogos lehet vizsgálni, de amikor éppen hús-vér valóságában tapintható reálpolitika zajlik, akkor igen nehéz átszűrni ezeket a cselekedeteket holmi absztrakt elvi megfontolásokon. Helyi történésekre helyi reakció a logikus. Az utólagos, esetleges morális mérlegelés már egy ettől eltérő terület kell, hogy legyen.

Legvégül lássuk azt a szempontot, miszerint elfogadható-e, ha a hozzád, vagy a hozzám hasonló, kifinomultabb módszerekkel kommunikáló jobboldaliakat egybemossa a közvélemény az ormótlan zsidózókkal... Ez megint csak egy érdekes, ráadásul igencsak aktuális kérdés, ami annak kapcsán bontakozott éppen ki, hogy én a tegnap esti Turul tüntetés videómon "hazafiaknak" nevezem azokat a fiatalembereket, akik kórusban azt kiabálják többször egymás után, hogy "mocskos zsidók".

Nos, ezzel megint csak ahhoz az értelmetlen hierarchiaképzés gondolatához kanyarodunk vissza, amit a bejegyzésem elején is említettem. Hogy ezt a gyakorlatban miért tartom egy nagyon veszélyes megközelítésnek, egy rövid, de annál szemléletesebb példával illusztrálnám. Tény, kedves Árpád, hogy vannak olyan emberek, akik annak ellenére, hogy magukra jobboldaliként gondolnak, téged, Skodacsek Andrást, Satu Ferdinándot, vagy akár engem hóbortos bolondnak tartanak. Ugyanígy vannak olyan jobboldaliak, akiket akár én, akár te tartasz ilyennek. Ha értelmetlen és ködös módon meghúzott, morális, színvonalbeli, avagy szalonképességi vonalakat húznánk, és mindenki dacosan megtagadná az együttműködést azokkal, akik az így kialakuló komfortzónáján kívül esnek, akkor gyakorlatilag lehetetlenné válna az érdemi nemzeti célok megvalósítása, mert minden időnket is energiánkat a folyamatos méricskélés, és egymás sehova nem vezető véleményezgetése kötné le.

Az ellenség pedig röhögne a markába.

Azt pedig nem akarhatjuk.

Legvégül engedd meg, hogy további sok sikert és kitartást kívánjak a munkádhoz!

Maradok tisztelettel:

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Turul, zsidózás, móka :)

Az áldást sodika küldte 2008. július 24., csütörtök - 22:49-kor
Címkék: tuntetes turul video vona gabor
115 komment

Néhány ballib bélféreg felprovokálta a magyarokat, de a hazafiak elmagyarázták nekik, hogy kik is ők valójában. Az önismereti kurzus láthatóan sikeres volt, ugyanis az illetők szomorú arccal konstatálták, hogy tényleg azok, amik.

Ehun ni a saját videó, elején egy kevés Vonával:

Ha nem megy a fenti videó, kattints ide, vagy ide!


Update: Index-es videó néhány perccel korábbról:

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Szarból van-e az átlagzsidó?

Az áldást sodika küldte 2008. július 24., csütörtök - 15:11-kor
Címkék: blogadmin bombagyar zsido
26 komment

Nemrég volt a kommentek között egy ilyen mondatom:

A belterjesség nem életmódot jelöl, hanem a gének keveredésének a hiányát! Az pedig, hogy mitől van szarból fizikailag az átlagzsidó, nem szükséges részletezni, lévén ez egy olyan témakör, melyet mindenki ismer, aki kicsit is érdeklődő ebben az irányban.

SoDI kommentje innen

Akkor többen rácuppantak a témára. C például ezt írta:

Részletezd ki nekem! Ne a belterjes házasodást, hanem hogy erre mi a pontos bizonyíték (irodalommal, forrással alátámasztva), egy mai zsidó átlagembernek ehhez egészen pontosan mi köze van, a következmények milyen tünetekben nyilvánulnak meg az egyes személyeknél...

C kommentje, innen

Erre az alábbi választ adtam:

Én nem mondtam olyat, hogy a zsidók mind "szarból lennének", azonban vannak történelmi és egyéb tények, melyek meghatározzák bizonyos népek tulajdonságait. Ez kőkemény tény, ezzel felesleges vitatkozni. Tények felsorolása pedig SOHA, semmilyen körülmények között nem lehet rasszizmus. Használhatunk a "szar" helyett bármilyen más kifejezést, attól még tény marad, hogy az átlag zsidó, ha reálisan szemléli a világot, saját maga is tisztában van vele, hogy nem a világ legegészségesebb fizikumú népe, így olyasvalaminek a megemlítését, mellyel ők maguk is tisztában vannak, szintén nem lehet bármiféle gyűlölettel, vagy fajelmélettel azonosítani.

SoDI kommentje, innen

Végül természetesen megkaptam ugyanazt az ócska egzisztenciális fenyegetést, mint ami a múltkor sem jött be.

Lehet ám, hogy ez az egész beszélgetés eljut az ELTÉ-re is. Inkább itt magyarázd meg, mint ott!

C kommentje, innen

Nos...

Mint tudjátok, nekem nem stílusom a forrásmunkák gyűjtögetése, mert én egész egyszerűen más területen vagyok jó. Másrészt pedig elképesztően fel tud idegesíteni, ha valaki köztudomású tényeket vitat, annak ugyanis semmi értelme, ha azt próbáljuk bizonygatni egyes idiótáknak, hogy kék az ég, és zöld a fű.

Szerencsére azonban Bloginnak nálam sokkal több türelme van a gyengeelméjűek felvilágosításához, éppen ezért tőlem teljesen függetlenül ma pótolta azt a hiányosságot a magyar nyelvű webes tartalmak területén, melyet a kötözködő barmok eddig rajtam próbáltak számonkérni.

Tessék nyugodtan kattintani, és minden kérdésetekre nyomban kielégítő választ kaptok!


Blogin: Diagnosis Judaica


Lám-lám! Itt van hitelesen, 32 pontos forráslistával alátámasztva, amit állítottam!

Mit tesz Isten, megint nekem volt igazam! :)

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Megvédjük!

Az áldást sodika küldte 2008. július 24., csütörtök - 14:08-kor
Címkék: tuntetes turul
11 komment

Megvédjük a Turult!

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Draskovics meggyilkolása

Az áldást sodika küldte 2008. július 23., szerda - 20:40-kor
Kategóriák: Anti-Nácivadász , Ironikus bejegyzések
Címkék: draskovics gyilkossag ironia nacivadasz tibor
46 komment

Draskovics Tibort meg kéne ölni.

Bizony, leírhatnám ide akár ezt is. Szólhatna ez a bejegyzés arról, hogy milyen módon lenne kívánatos kivégezni Magyarország jelenleg hivatalban lévő rendészeti és igazságügyi miniszterét. Értekezhetnék róla hosszú bekezdéseken keresztül, mekkora hatalmas örömöt jelentene egynémely hazafinak gyönyörködni a Drazsé nyakából sugárzó vérözönben, vagy milyen fanyar izgalmat jelentene kétségbeesett sikolyát hallgatva mélyet szippantani az égett hús szagából.

Azonban eszem ágában sincs ilyesmit írni.

Többek közt azért nem írnék le soha semmi hasonlót, mert - ellentétben Draskovics Tiborral - én pontosan tudom, hogy hol húzódik a határ aközött, amit egy bizonyos helyzetben még megengedhető kimondani, és hol lépünk már át a kultúrember számára abszolút kerülendő területre.

Még akkor is így teszek, ha ezzel némileg lemaradok attól a fősodortól, melyet nagybecsű országirányítóink egyike minap indirekten a jövő útjának, elfogadhatónak, mitöbb: trendinek jelölt ki. 

Erős gondolatnak tűnik mindez, tudom, azonban ha megfigyeljük, a magyar közélet keretei az elmúlt években folyamatosan egyre tágabbra nyúltak, így manapság már az számít igazán lendületes beszélőnek, akinek van mersze tabukat döntögetni. És aki esetleg úgy gondolja, hogy ezért elsősorban pár száz, szélsőjobboldaliként emlegetett civil okolható, az nagyon téved. Azt a határvonalat, ami a szalonképes beszéd, és az ocsmány, esetenként bűncselekményt megvalósító mondatok között húzódik, nem mi, hanem a hatalmon lévők lökdösték folyamatosan egyre messzebb arról a helyről, ahol egy normális országban lennie kellene.

Márpedig, ha Magyarország igazságügyét, és rendészeti szektorát irányító miniszter köztörvényes bűncselekményeket a civil kurázsi normális, és helyénvaló megnyilvánulásaiként kezel, akkor onnantól a balliberális oldalon az összes megélhetési magyargyűlölő megszűnik birtokolni azt az erkölcsi jogot, amely alapján eddig az elkeseredett hazafiak esetleges szabályszegéseit bírálták. Ugyanaz a probléma, mint az öszödi beszédnél. Ha a társadalmi ranglétra azon szintje, melytől mindenki a morális iránymutatást várná, aljas, és erkölcstelen viselkedésmintákat legitimál, egycsapásra hiteltelenné válik minden olyan kritika, ami az így áthágott etikai elvek érvényesülését várná el bárki más részéről; a miniszteri székektől lefelé.

Egy amerikai felmérés néhány éve bebizonyította, hogy Bill Clinton, és Monica Lewinsky ismeretes afférja után, amikor az elnök határozottan tagadta, hogy valaha is bármilyen szexuális kapcsolata lett volna a nevezett hölggyel, az ország fiataljai körében ugrásszerűen megnövekedett az orális szexet rendszeresen gyakorlók aránya. Ezt sokan azzal magyarázták, hogy ezek a fiatalok úgy gondolták; ha valakinek a leszopása még az Egyesült Államok elnöke szerint sem számít szexuális aktusnak, akkor ők maguk sem követnek el erkölcstelenséget, ha egymás között így cselekednek.

A reflektorfényben lévő irányítók felelőssége a közgondolkodás alakításában tehát vitathatatlanul jelen van minden társadalomban, és elképesztően erősen hat. Vagyis, ha egy magas rangú kormánytag úgy nyilatkozik, hogy egyes magyar állampolgárok jogait egyértelműen és közvetlenül megsértő bűnözők által gyakorolt ámokfutás csupán válasz egy hasonlóan laza szabályok között működő másik csapat tevékenységére, éppen ezért teljesen felesleges érdemben fellépni ellenük, akkor ez azt jelenti, hogy ebben az országban mostantól minden politikailag motivált cselekmény három kategóriába sorolható.

  1. Törvényes
  2. Törvénytelen és megbocsáthatatlan
  3. Törvénytelen és bocsánatos

Minden más csupán árnyalat kérdése. 

Mert ugye ne legyünk teljesen igazságtalanok, és említsük meg, hogy a drága jó Draskovics elvtárs azért a rend kedvéért szólt arról is: lehetőség szerint úgy helyes, ha mindenki, minden körülmények között tartózkodik a törvénysértésektől.

Az üzenet tehát világos. A kormányzati szinten immáron nyíltan bevallott kettős mérce egyértelműen kijelöli az új játékszabályokat, mellyel összhangban a magyarországi közélet formálói határozottan leszögezik, hogy a törvényes utat tartják az egyetlen támogatható útnak, és mindent, ami ezen kívül esik, elfogadhatatlannak gondolnak; annyi apró bővítéssel, hogy ha valaminek a vonatkozásában érthető a felháborodás, és ennek nyomán egy hasonló válaszreakció, akkor ezzel összhangban nyugodtan tekinthetünk elnézően a saját oldalunkon túlkapásokat elkövető harcosokra.

A fenti elv alapján tehát Draskovics Tibort bántani, avagy akár szóban akár írásban a legcsekélyebb bátorítást nyújtani ilyesmihez, olyan bűncselekménynek számít, melyről minden jóérzésű magyar ember csak lebeszélni igyekezhet bárkit is, és ezzel együtt kötelessége elhatárolódni mindenkitől, aki ilyet tesz, vagy akár csak leír.

Azonban - és itt van a nagy újítás, melyet ezennel köszönünk szépen Draskovics miniszter úrnak, hiszen mindig örvendetes, ha a szalonképesség fogalmának bővülése újabb és újabb finomságokkal színesíti a közéletet -, igaz magyar emberekként úgy helyes, ha van bennünk keresztényi könyörület, és készség arra, hogy megbocsássunk a bűnösöknek.

Megbocsátani ugyanis erény.

Jó keresztényekként kötelességünk a megbocsátás.

Meg is fogunk bocsátani.

De azért Drazsét mégse bántsátok. Becsszó' ne.

„A királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindnyájan beleegyeztek én nem ellenzem.

Erkel Ferenc: Bánk Bán

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Fasiszta jelkép?

Az áldást sodika küldte 2008. július 23., szerda - 16:14-kor
Címkék: turul video
13 komment

Az alábbi videóból megtudhatjuk, hogy fasiszta jelkép-e a Turul, melyet holnap készülünk megvédeni, vagy sem.

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!
« Elejére | Újabbak | Régebbiek | Végére »