Ilyen az, amikor az az ember, aki segíteni akar, inkább csak árt neked. :)
Feljelentették a nácivadászokat
2008. július 22. 13:36HunHír.Hu-információ
Feljelentette egy magánszemély a Magyar Nácivadász Szövetséget, mivel a honlapján, a nyilvánosság előtt megvalósította a Btk. 269. §-ban foglaltakat - tudta meg a HunHír.Hu.
A szóban forgó honlap lementett és mellékelt anyagában egyes emberek elleni fellépésre hív fel, így például Polgár Tamás ellen is. Mások származására utalva faji hovatartozást kiemelnek (Kiss Endre Farkas esetében zsidó-keverék).
A Nácivadász honlapja megvalósította az Alkotmányellenes tevékenység fogalmát is, amikor az Alkotmány 54.§ (1) pontjával ellentétben megsértette Polgár Tamás, Kiss Endre Farkas, Gede Sándor és Gede Tibor, Gonda László, Sípos Zoltán méltóságát, amikor az említett személyeket fasisztának, náci söpredéknek, náci bűnözőnek nevezi.
A férfi feljelentette Draskovics Tibort is, mert védelmébe vette a Nácivadász honlap Alkotmányba és a Btk.-ba ütköző cselekedeteit, amelyet a Nácivadász honlappal kapcsolatos kijelentése támaszt alá, mely szerint a Nácivadász csak reagál.
A neve titokban tartását kérő férfi feljelentette továbbá Gyurcsány Ferencet, mert megvalósította a Btk. 261.§ (1) b, pontjában meghatározott terrorista tevékenységet, amikor az általa irányítása alá tartozó magyar titkosszolgálat, a Kuruc.info szerverének kikapcsolásának céljából, a szolgáltató (LayeredTech) elnöke (Jack Finlayson) családjának kiirtásával való fenyegetést helyezett kilátásba. A fenyegetésről, Polgár Tamás szerint, maga a szolgáltató adott hírt.
Bazmeg, nekem te ÍGY ne segíts! XD
VAZZ! :O
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!
Különben kurvára nem tudok egyetlen egy zsidó rokonról sem a család egyik ágán sem! Sem közeliről, sem pedig távoliról. De ezt már a múltkor tisztáztuk.
Amikor az átlagember a második világháború jobboldali rendszereiről hall, legtöbbször valamilyen rasszista, gyűlölettől átitatott eszmét képzel el, melytől még az sem állt távol, hogy ártatlan zsidók ezreit lövesse a zajló Dunába. (Hogy mi az igazság ezekről az „ártatlan” zsidókról, arról már volt szó itt néhány napja, lásd ezt a rövid videót).
Ehhez képest igen zavaró ellentmondásba ütközhet az ember, ha veszi a fáradtságot, és áttanulmányozza a cionista körök által előszeretettel „vészkorszaknak” nevezett évek ideológiai alapjait képező műveket.
Az olyan tapasztalatlan olvasó számára, aki a cionliberális hazugságiparosok filmjein, és hamisított történelemkönyvein szocializálódott, leginkább az lehet a meglepő, hogy az állítólagos öncélú gyűlöletnek, és ártatlan emberek halálát elfogadó közönynek a nyomát sem találhatjuk meg ezekben az eredeti forrásokban.
Épeszű ember elítéli a gyűlölködést? Persze!
Annyi apró gond van csak ezzel, hogy még Szálasi Ferenc sem volt rasszista, mint ahogy azt már itt a blogon is tisztáztuk!
Mit találunk ehelyett? Építő, nemzeterősítő, emberséges, egészségesen magyar gondolatokat. A legjobb az egészben, hogy ennek felismeréséhez nem kell mást tennünk, mint megpróbálni mindenféle torz előítélet nélkül utánaolvasni a történelmi tényeknek.
SF ebbe kezdett bele minden eddiginél nagyobb lendülettel, melyről mostantól folyamatosan kíván beszámolni nektek, és bár azzal a stílussal, amivel mindezt megfogalmazza, még bőven van módja közeledni egy valódi, olvasmányosra szerkesztett irodalmi előadásmódhoz, azonban ennek ellenére is jó szívvel ajánlható minden jó érzésű magyar embernek.
Én magam csak annyit tennék hozzá, hogy ha értelmes gondolatok helyett faji alapú gyűlölködés, és sehova nem vezető sovinizmus lenne az alábbi link túloldalán, eszem ágában se lenne ajánlani, hanem elsőként határolódnék el tőle. Így viszont, hogy ilyesmiről szó sincs, csak azt tudom mondani: tessék nyugodtan kattintani!
A csütörtökre szervezett Turul-mentő tüntetés kapcsán én csak annyit jegyeznék meg, hogy itt és most nem igazán tűnik időszerűnek.
Több okból sem.
Egyrészt nyár közepén, amikor minden második-harmadik ember nyaralni megy, igen vicces gondolatnak számít tömegrendezvényekben gondolkodni. Az uborkaszezon az bizony uborkaszezon. Egészen más lenne persze a helyzet, ha valóban veszélyben lenne a szobor, és rohanni kellene a megvédésére (ez esetben kivételesen még én magam is a tettek mezejére lépnék), azonban ez egyelőre nincs így.
Nem vagyok jogi szakember, azonban úgy gondolom, azután, hogy Pokorni a Fővárosi Bíróság előtt megtámadta a Közigazgatási hivatal azon határozatát, mely - hatálytalanítva a néhány hete megszületett fennmaradási engedélyt - a ferencvárosi jegyzőhöz utalja az ügyet, jó időre elintézettnek tekinthető a kérdés.
Elhúzzák olyan szépen ezt 2010-ig, hogy öröm lesz nézni. :)
No persze ettől még, aki ráér, legyen ott csütörtökön, este hétkor a Turulnál!
Melegen ajánlom mindenkinek, hogy olvassa át Vona Gábor alább linkelt írását, mert szerintem egy reálisan gondolkodó, és ebben az országban élő, épelméjű ember csak és kizárólag egyetérteni tud minden egyes szavával.
Úgy néz ki, ahogy a vasárnap a pihenésé, a hétfő a bírósági beadványok napja lett itt a blogon. ;)
A heti adag, amit ma este küldtem el, így néz ki:
Tisztelt Bíróság!
Alulírott Kiss Endre Farkas (111. Budapest, … alatti lakos) a Fővárosi Főügyészség felperes, és a Magyar Gárda Kulturális és Hagyományőrző Egyesület alperes között a Fővárosi Bíróság előtt 24.P.26.453/2007 ügyszám alatt folyamatban lévő, társadalmi szervezet feloszlatása iránt indított polgári per kapcsán
alperesi oldalon beavatkozóként
a Pp 114. § alapján
az alábbi
kifogást
terjesztem elő:
A mai napon megjelentem a Fővárosi Bíróság Polgári Kollégiumának Elsőfokú irodájánál, hogy jelen perben résztvevő egyéb személyként (BH1989. 42) éljek a Pp 119. § (1) pontban meghatározott iratbetekintési jogosultságommal, ellenőrizendő, hogy az előző tárgyalás óta milyen iratok születtek. Kérésemre azt a felvilágosítást kaptam, hogy ebben a perben erre kizárólag azoknak van lehetőségük, akiknek jogerős bírói végzésük van arról, hogy perbelépésük engedélyezve van.
A Pp. 56.§ (3) bekezdése alapján a beavatkozó a kizárása ellen fellebbezhet, és kizárása jogerős elintézéséig a perben részt vehet.
A 2008. június 30-i tárgyaláson a Tisztelt Bíróság szóban közölte, hogy több beavatkozóval együtt az én beavatkozási kérelmemet is elutasítja, melyet én 15 napon belül, a 2008. július 15-én postázott beadványomban megfellebbeztem. Úgy tudom, a Bíróságnak nincs szándékában ősz előtt jogerős végzést hozni a beavatkozásom kérdésében, legalábbis erre utal, hogy szóban idézve lettem a szeptember 1-ei, soron következő tárgyalásra.
Korábban dr. Tóth Géza, és Hermán Péter alperesi beavatkozók is arról számoltak be, hogy a Tisztelt Bíróság megtagadta tőlük az iratbetekintés lehetőségét. Tóth úr elmondása szerint az eljáró bíró, Dr. Öcsödi Ágnes azt a felvilágosítást adta neki, mely szerint a perbeli részvétel akár a hallgatóság soraiban is történhet, következésképpen nem feltétlenül kell magában foglalnia az iratbetekintés jogát.
Ezzel szemben a BH1989. 42. szerint a beavatkozó a perben perbeli személyként „vesz részt”. Miután a Pp. 56.§ (3) ugyanezt, a „részt vehet a perben” kifejezést használja a jogerős döntésre váró beavatkozó mozgásterének leírására, így teljesen egyértelmű, hogy a már engedélyezett, és a jogerős döntésre váró beavatkozókat teljesen azonos jogok illetik meg, melyet a Bíróság köteles biztosítani a számukra.
A Tisztelt Bíróság azzal, hogy nem biztosította számomra a Pp 119. § (1) bekezdésben részemre meghatározott eljárási jogokat, szándékosan megsértette az Emberi Jogok és Szabadságok Védelméről szóló egyezmény 6. Cikkelyét (tisztességes tárgyaláshoz való jog), a Magyar Köztársaság Alkotmányának (továbbiakban: Alkotmány) 57. § (1) bekezdését (bírósághoz fordulás joga), és a Pp. 2. § (1) bekezdését (perek tisztességes lefolytatása).
Miután az engedélyezett felperesi beavatkozók vonatkozásában (pl. MAZSIHISZ, OCÖ) ilyen jogsértésekre nem került sor, a Tisztelt Bíróság ezentúl személyem vonatkozásában megsértette az Alkotmány 70/A §-át (diszkrimináció tilalma), az Emberi Jogok és Szabadságok Védelméről szóló Egyezmény 14. Cikkét (megkülönböztetés tilalma), valamint az Egyezmény tizenkettedik kiegészítő jegyzőkönyvének 1. Cikkét (megkülönböztetés általános tilalma).
Kérem a Tisztelt Bíróságot a fenti jogsértések megállapítására, valamint ennek nyomán a törvénytelenül elmulasztott kötelezettségeinek haladéktalan teljesítésére.
A Pp. 57. § (2) alapján a féllel közlendő határozatokat és iratokat a beavatkozóval is közölni kell. Kérem tehát haladéktalanul megküldeni számomra az összes, jelenleg birtokomban nem lévő iratot, melyeket a Tisztelt Bíróság a felekkel is közölt, különös tekintettel a 2008. június 30. után született beadványokra.
·Jelen beadványomat 20 példányban csatolom.
Budapest, 2008. július 21.
Tisztelettel:
Kiss Endre Farkas
A számomra a polgári irodán felvilágosítást adó ügyintéző adatai:
Tudom, hogy ez pofonegyszerű feladatnak számít, azonban, miután a Google Sitemaps protokoll így követeli meg, és éppen egy ilyen webhelytérképet dobtam össze ma este, azt hiszem, érdemes egy rövid leírást adni ahhoz, hogy miként lehet a MySQL DateTime formátumát a W3C által meghatározott dátum-idő formátumúvá alakítani PHP 4-5 alatt.
Hátha valaki éppen erre az infóra keres rá, és jól jön neki. :)
Meg amúgy is tök rég bövítettem már a Tutorial rovatot, ugye.
Gondolom túl sokat nem kell magyarázni rajta, ezért csak néhány szóban:
Van mondjuk a következő, MySQL DateTime formátumú dátumunk: 2008-06-24 21:27:15. Ezt kéne nekünk 2008-06-24T21:27:15+01:00 formátumba varázsolnunk. Nosza, egy datumresz változóba lecsípjük az első 10 karaktert, egy idoresz nevű változóba pedig az utolsó 8 karaktert.
Ezeket egymás mellé írjuk, közéjük rakunk egy T betüt, legvégül pedig hozzábiggyesztjük, hogy milyen időzónában is vagyunk mi Greenwich-hez képest (+1 óra).
A cucc meghívása végül értelemszerűen így történik:
Ajánlom az alábbi mondatokat minden neokon szélsőliberálisnak, aki szerint a svéd rendszer haldoklik, és nincs ingyen ebéd!
Mindent a versenyképesség növelésének rendeltek alá, és eközben folyamatosan csökkent a versenyképességünk.
Ez azért van, mert a gazdasági versenyképességet akarták növelni, de közben a társadalmi versenyképességet minden eszközzel rombolták. Pedig az igazság az, hogy csak versenyképes nemzet és társadalom lehet gazdaságilag is versenyképes.
....
A versenyképes társadalom alapja a szociális egyensúly
A bajok mélyen vannak a nemzetben, ugyanis felborult a versenyképes társadalom alapja, a szociális egyensúly.
Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy én magam nem tartom túl hihetőnek az ilyen szintű összeesküvés-elméleteket, de ettől még akár igaz is lehet.
Szó szerinti idézet a Bombagyárról:
Draskovics cenzúráztatott
Blog - Tomcat
Mai hír az is, hogy Draskovics miniszter elvtárs elismerte: ő intézte el, hogy a Kuruc.info-t elhallgattassák. Azt nem tette hozzá, amit viszont ettől a szolgáltatótól tudunk: ez úgy történt, hogy a magyar titkosszolgálat emberei nemes egyszerűséggel életveszélyesen megfenyegették a LayeredTech cég elnökét, Jack Finlaysont. Úgy, ahogy a filmekben, gengszterként fellépve, családirtást kilátásba helyezve. Az értesülés forrása egy LayeredTech alkalmazott, akit történetesen évek óta ismerek a demoscene-ről.
Draskovics Tibor ezek szerint nem demokratikus politikus. Ne is várjon jogállamba illő elbánást!
Az RMDSZ nem magyar párt, hanem a magyarul beszéldő erdélyi zsidók pártja!
Szóval amikor Tőkés Lászlót megpróbálják egyesek a magyar egység elleni munkával vádolni, akkor ezek a végbéllények valójában az egyetlen erdélyi magyar politikai képviselet felszámolásán munkálkodnak.
Üzenet annak az idiótának, aki folyamatosan SMS-ekkel bombázza a telefonomat:
Hosszú ideje rossz a mobilom kijelzője, így nem tudok elolvasni egyetlen egy SMS-t se.
Nem arról van szó, hogy nem akarom, hanem arról, hogy szó szerintNEM TUDOM, mert nem látok semmit abból, amit a telcsim kiír, csak beszélni tudok rajta.
Úgyhogy aki dumálni akar velem, inkább hívjon fel.
Nemrég írtam már arról, hogy azok a zsidók, akik minket az emberi méltóság, a béke, és a szabadságjogok legnagyobb pusztítóiként próbálnak beállítani, rendre maguk valósítják meg mindezt.
Azt is tudhatjátok, hogy a véleménynyilvánítás szabadságának védelme olyannyira fontos a számomra, hogy ennek kedvéért még azt az áldozatot, és fáradtságot is szívesen vállalom, ami a Gárda perben való részvétellel jár együtt. Ennek fényében erről szólt a beavatkozási kérelmem, a bírósági beszédem, és a hétfőn benyújtott fellebbezésem is.
Sokat tűnődtem azon, hogy az olyan emberek, akik elkötelezettek a szabadságjogok védelme mellett, miért nem kivétel nélkül mellénk, a 2006. október 23-án maszkos rendőrállatok által véresre vert, majd most a hatalom által a véleménynyilvánítás szabadságától megfosztandónak kijelölt csoport mellé állnak. Végül rájöttem a megoldásra: ők nyilvánvalóan csak hazudják magukat a szabadságjogok védelmezőinek, mint ahogyan Gusztustalan Péternek is volt pofája az ÁVÓ-t védeni a polgárokkal szemben - annak dacára, hogy az év legtöbb részében ennek ellenére liberális köntösben tetszeleg.
A szólásszabadság elleni legújabb támadás, ami jelenleg a Szent Korona Rádió ellen irányul, csak egy újabb lépcső a korábbi, diktatúra irányába mutató cionista törekvések sorában, azonban egyvalamiben eltér tőlük. Szokatlanul bőven indokolja meg, hogy miért érzi szükségét kirohanni az emberi értékek ellen, ahhoz képest, amit egy Partizáninfó szintű, a magyarázatok helyett mindig csak öncélú fröcsögéssel operáló szennyblogtól elvárhatunk.
Érdemes tehát kielemezni ezt a mocskolódást, minél részletesebben.
A büdös nácik körében gyakori hivatkozási alap a "szólásszabadság".
Meg úgy mindenki körében, aki nem egy elnyomó diktatúrában szeretne élni.
Egy dolgot azonban elfelejtenek.
Hűha.
Arról van szó, hogy attól, mert lehet, szabad valamit mondani, még nem biztos, hogy ki is kell mondani:
Ez baromság, mégpedig azért, mert ha valamit, amit szabad, nem mondunk ki, akkor pontosan a plurális demokrácia lényege: a gyönyörködtető sokszínűség veszik el, melyből a végén a társadalmi problémák valódi megoldásai kristályosodhatnának ki.
ennek nem csak jogi, de morális, etikai akadálya is lehet,
Ja kérem. Tessék akkor fejet hajtani a keresztényi értékek előtt, és soha - ismétlen: SOHA nem mocskolni azokat!
vagy egyszerűen csak jóérzés, empátia, emberség.
Ezek relatív fogalmak. Valóban vannak a társadalomban objektív alapok, melyeket nem illik áthágni, de a keresztényi szentségeken, illetve az ezek tiszteletére épülő szokásokon kívül szinte nincs semmi, amit egy miénkhez hasonló, sokat megélt, keresztényi országban kétség kívül ide kellene sorolnunk.
A legtöbb esetben azonban - például a gyakran hivatkozott, szólásszabadságáról híres Egyesült Államokban - egyszerűen arról van szó, hogy kezdetektől fogva kialakultak olyan társadalmi, civil szervezetek, konszenzusok, melyek egyszerűen gondoskodnak arról, hogy például olyan szélsőséges, rothadt ideológiák - és pártfogoltjaik - mint például a náci, hitlerista bűnözők újfasiszta, neonáci propagandája - ne nagyon terjedhessenek.
Ettől még tény marad, hogy ezek - nagyon helyesen - terjednek, virágoznak.
"Semmiben sem értek egyet veled, de az életemet adnám, hogy elmondhasd a véleményedet." Voltaire
Az egészséges, modern társadalom így szabályozza önmagát.
Pontosan.
Ha vannak egy társadalomban önszabályozó, egymást kompenzáló folyamatok, az mindig örvendetes. Képzeljük csak el, mi lenne itt, ha a nemzeti radikalizmus nem képezne ellenpontot a magyarságot folyamatosan gyalázó cionrasszisták ámokfutásával szemben.
Hangsúlyozzuk: még a náciknak is, joguk, az van hozzá, -
Bizony, ez így van.
mégis minden valamit magára adó cég és szervezet ezerrel határolódik el
Az antiszemitizmustól, és a rasszizmustól. Mondjuk, talán igen...
az ilyen szélsőséges, uszító,
A szélsőségesektől és az uszítóktól természetesen szintén minden normális ember elhatárolódik, azonban, ebben a játékban éppen Ti vagytok, zsidókáim, a szélsőségesek, és az uszítók. No meg a rasszisták is.
emberellenes náci bűnözőktől,
Itt most nem értem pontosan, hogy kikről lehet szó. Magyarországon én nem tudok náci bűnözőkről. Vagy talán lemaradtam valamiről?
és az azt kiszolgáló, azzal kollaboráló szervezetektől.
Úgy is van.
Szerintem gyújtsuk fel azt a közértet, amelyik minden reggel kiszolgálja Tomcat-et friss kenyérrel.
Le a cionisták politikai ellenfeleit kiszolgáló cégekkel! Vesszen mind!
Még ha rövid távon esetleg meg is érné, a rossz hír miatt hosszú távon biztosan lehúzhatja a rólót (sic! SoDI) egy nácikkal kollaboráló cég -
Lefordítom magyarra: aki nem a zsidók talpát nyalja, az azonnal tűnjön el az üzleti életből.
Hát, megsúgom: MI, AZ EMBERI SZABADSÁG VALÓDI VÉDELMEZŐI ÉPPEN EZ ELLEN A ZSIDÓ-KIZÁRÓLAGOSSÁG ELLEN HARCOLUNK! Egy plurális demokráciában ugyanis az élet minden területének többszínűnek kell lennie! Márpedig, mint láthatjuk, ti a sokszínűség álságos propagálói pont a látszólag saját magatok által is népszerűsített demokratikus elvek elpusztításán munkálkodtok, hogy végül csak és kizárólag a ti akaratotok érvényesülhessen!
a náci ugyanis, ahogy azzal mindenki jóérzésű ember tisztában van, egy agresszív, földbuta, kihaló faj csupán.
Nem. Éppen a ti, Nagy Francia Elsötétedéssel kezdődött, majd 1968-ban kicsúcsosodott, erkölcsromboló uralmatok van kihalásra ítélve, nem a konzervatív, hagyományőrző értékszemlélet! Új idők vannak, és mi vagyunk a jövő, és ti csak egy időszakos tévedés, a történelem egy apró kilengése vagytok! Az egész világon, de Európában főként ez a trend! (Lásd ezt a videót)
Hazánkban, Magyarországon, ahol különösen testközelből érintett az egész társadalom a nácizmus okozta sokknak,
Miféle sokk? Miféle nácizmus?
Valaki tudja, miről van itt szó?
Én itt élek, de mindebből semmit sem tapasztalok.
ahol a nemzet testéből nácikollaboránsok segítségével erőszakosan szakítottak ki és gyilkoltak meg többszázezer embert,
Már bocsánat, de a pióca vagy a tetű mióta lesz része a megtámadott testnek?
Ráadásul miféle többszázezer ember?
Volt néhány ezer kollaboráns, akik - mivel háborús idők jártak - megkapták a méltó büntetésüket. De ennek nem volt semmiféle ideológiai alapja, egy hadban álló ország területén ugyanis mindig kiemelten büntetik a törvényszegőket.
Bővebben lásd erről az alábbi videót:
ahol a kiirtott, szétszakadt családok hagyta űrt, sebet még a mai napig nem sikerült a nemzet lelkében begyógyítani,
Ami engem, és az ismerőseimet illeti: mi a magunk részéről köszönjük szépen, gyógyultnak érezzük ezt a "sebet".
és ahol mindezek ellenére ízléstelen újnácik és újfasiszta szervezetek menetelnek,
Hol? Tessék mondani, HOL?
Én ilyesmit nem látok sehol.
szervezkednek,
Csókolom: ez itt nem anarchia, mi egy társadalomban élünk!
Így tehát úgy természetes, hogy ha emberek - politikai, vallási, vagy egyéb világlátástól függetlenül - megszervezik magukat.
terrorizálnak:
Ez már megint valami fantazmagória.
Miféle terrorizálásról van itt szó?
Nem értem.
különösen ízléstelen, bunkó és hazaellenes, magyarellenes dolog
Befejezem a mondatot: ... a magyarságért fáradozó hazafiak mocskolására építő blogot indítani.
Ebből mondjuk az utolsó kettővel egyetértünk. Én sem szeretem az antiszemitákat és a rasszistákat. A nácik szerepe ennél egy kicsivel bonyolultabb kérdés, de ebbe most ne menjünk bele.
Márpedig pontosan ezt teszi a Budaörsi illetőségű, de szervereit a ... utcában, illetve a ...ban elhelyező ... Kft.
Hajaj. Mi a bizonyíték erre?
Több olvasói bejelentés kapcsán szerkesztőségünk tollat ragadott, és egy udvarias levélben megkértük a ... Kft. tulajdonosát - feltételezve hogy talán azért ad helyt a közésimerten (sic! - SoDI) antiszemita, náci uszító, holokauszttagadó "szentkoronaradio.com" oldalnak, mert esetleg nem tud róla.
Oké. Nekem csak három kérdésem lenne.
Pontosan hol található a Szent Korona Rádió oldalán kifejezetten antiszemita tartalom?
Pontosan hol található az oldalon uszító tartalom?
Mi a baj azzal a holokauszt-revizionizmussal, mely mellett már raklap számra állnak rendelkezésre a megcáfolhatatlan történelmi bizonyítékok?
Feltételezésünk naív volt, a válaszlevélben ugyanis a nácikollaboráns PB (E-mail: ...@... Mobil: +36 ....) az un. - nácik által tipikusan félreértelmezett - "szólásszabadságra" hivatkozva elzárkózott a szolgáltatás megtagadásától.
Nagyon helyesen.
Erről szól a demokrácia.
Miközben amerikai szolgáltatók sorra zárkóznak el a hasonló antiszemita, holokauszttagadó oldalak kiszolgálásától a tengeren túlon (azt egybe kéne írni, te nyomorék - SoDI),
Hazugság!
A Kuruc.info szünetelésének egyetlen oka a cionista zsidók maffiaszerű fenyegetőzése!
hogyan maradhat meg éppen hazánkban egy náci, uszító szennylap, egy magyar tulajdonú vállalkozás kiszolgálásában?
Úgy hogy ilyen nem létezik.
A Szent Korona Rádió nem náci (megint csak: nem tárgyalva, hogy az különben gond lenne-e), és nem uszító.
Micsoda szégyen ez nekünk, jó érzésű magyaroknak, Magyarországnak?
"Nekünk", magyaroknak? Magyarok lennétek??
Hazudsz! Aki a magyar szó ellen van, az nem magyar.
Palencsár Botond véleménye a cégénél tudtával elhelyezett háborús bűnösöket megszégyenítő antiszemita, uszító, náci oldalról: "A fenti okokbol kifolyolag, amig e weblap ellen birosagi hatarozattal nem kopogtat valaki, addig a demokracia alapjat jelento szolasszabadsagot figyelembeveve kenytelenek vagyunk csupan velemenynyilvanitasnak tekinteni az On altal kifogasolt tartalmat. Velemenyem szerint a "nacikollaborans" eleg serto, engem konkretan szemely szerint is sert, nem beszelve a "jo hirnevhez valo joghoz" alapelvrol."
Ez teljesen korrekt.
PB cége biztosítja az uszító, antiszemita, holokauszttagadó tartalmakat publikáló nyiltan neonáci szentkoronaradio.com szennylap számára a tárhelyet. Megéri ez neked, B?
Miért kéne egy fizető vendéget elzavarni?
A Nácivadászok utalnak itt egy könyvajánlóra, melyben egy, a Barikád.hu-ról átemelt cikkben a Szent Korona Rádiósok Ladányi Attila: A Holokauszt-mítosz című könyvét népszerűsítik.
Én már csak azt nem értem, hogy ha a Nácivadász blog szerkesztői még nem olvasták a kérdéses művet, akkor mégis mi alapján bélyegzik meg mindenféle mocskolódó jelzővel?
Kedves B, kérem ne vegye zokon, de az ön által kiszolgált uszító náci oldal jelenleg több százezer-millió jóérzésű magyar embert sért, ezért reméljük megérti, és elfogadja, hogy egyszerűen nevén, azaz nácikollaboránsnak nevezzük! Tekintse ezt csupán "véleménynyilvánításnak"!
Tudjátok, ez úgy lenne véleménynyilvánítás, ha kiállnátok, és saját nevetek alatt, az arcotokat is felvállalva mondanátok el, mit gondoltok. Addig bizony csak becsületsértés, és útszéli mocskolódás marad.
Tessék szépen vállalni a véleményeteket!
Update: PB ígéretett (sic! - SoDI) tett nekünk, hogy eljár az ügyben, illetve felszólította már ügyfelét a kérdéses tartalommal kapcsolatban. Várjuk Botond - remélhetőleg jó hírekkel teli, nem pedig hallgatólagos, felelősségáthárítós-náci-kollaboráns - válaszát: sok sikert kívánunk!
Ha jól sejtem, ez egy sablonlevél volt, amivel le lehetett hűteni a mocskos cionistákat. "Intézkedtünk, basszáj, legyél nyugodt." :)
Ellenkező esetben egy nagyon rusnya árulóval állunk szemben.
No hát, kedves nagyérdemű: tessék szépen eldönteni: Ki valójában a szabadságjogok legnagyobb ellensége?
A cenzúrapárti cionisták, vagy a nemzeti oldalt képviselő, szabadságpárti hazafiak?