Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

Elhurcolt újságírók

Az áldást sodika küldte 2008. április 13., vasárnap - 16:49-kor
Címkék: blogin hvg tuntetes ujsagiras
16 komment

Megint jönnek a hírek, miszerint a rendőrség ezúttal is dolgukat végző újságírókat zaklatott, és jelentett fel.

HVG esete:

(...) a hvg.hu tudósítóját a rendőrség igazoltatta, majd följelentette be nem jelentett tüntetésen való részvételért (...)

Bombagyár esete:

Blogin letartóztatása azért is felháborító, mert ő jól láthatóan kamerával dolgozott, mint újságíró, és sem nem tüntetett, sem nem szervezte a rendezvényt.

  • Forrás: Bombagyár, innen

Azt, hogy Tomcaték miért nem alapítanak végre egy médiacéget, vagy legalább szereznek egy hivatalos szerkesztőségi megbízást, annak ellenére, hogy nemrégiben még ezt tervezték, nem igazán értem, de ez legyen az ő dolguk.

Sokkal érdekesebb a HVG tudósítójának esete, akit valahogy mindig megtalál valaki, ha tüntetésről próbál tudósítani. Tavaly a Batthyány-örökmécsesnél is őt vitték el, és március 15-én is ő volt az, akit a tüntetők távozásra bírtak - (ez látható és hallgató az aznapról készült videó-összefoglalómban is, 8:05-nél).

Mert amíg Blogint nyilván azért hurcolták el, mert csak, és különben is Magyarországon vagyunk, addig az erősen ballib HVG tudósítója egyszerűen szarul dolgozik. Ha ugyanis úgy nézel ki, mint egy tüntető, és úgy is viselkedsz, mint egy tüntető, akkor bizony tüntető vagy.

Hiába rí le rólad, hogy zsidó vagy, a rendőröknek nincs humánantropológiai képzettségük, így ők csak azt látják, hogy szép rövidre nyírt hajjal, sötét ruhában téblábolsz a tömegben. Ilyen körülmények között pedig nincs abban semmi meglepő, hogy a tömeggel együtt kezelnek téged is.

Nem elég újságírónak lenni, annak is kell látszani, mert a rendőr bácsi nem látnok. :) De mindezt már leírtam egyszer, amikor tavaly ősszel volt egy hangosabb botrány az újságírók begyűjtéséből.

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Szovjet fallosz akció :)

Az áldást sodika küldte 2008. április 13., vasárnap - 10:28-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések
Címkék: emlekmu ironia rendor szovjet tomcat vicces video
36 komment

Néhány „második világháborús németnáci” koszorútlanította a szovjet falloszt. :))

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide, ide, vagy ide!

Ha be szeretnéd illeszteni a saját blogodra, vagy weblapodra,
akkor használd az alábbi HTML kódot:

 

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Reakció a reakcióra

Az áldást sodika küldte 2008. április 13., vasárnap - 8:27-kor
Címkék: blog reakcio sodi tomcat
33 komment

Miután a róluk szóló videómra reagáltak a Reakció blog szerkesztői, néhány szóban válaszoltam nekik. Tömör voltam, és mindent elmondtam, ami fontos, így egyszerűen idemásolom. :)


Na akkor személyes megtámadtatás címén néhány szót mondanék én is... SoDI vagyok. Azt írod a Szetey montázs kapcsán:

"elhatárolódik, magyaráz és elnézést kér"

Hogy a francba’ ne magyaráznám, ha egyszer mindenki félreérti a paródiámat, és Gyurcsány Ferenc is több millió ember előtt mondja bele a kamerába, hogy amit csinálok, "az maga a fasizmus"?
Erről videó itt: youtube.com/watch?v=rLt-9ielw8E
Azt mondod, elhatárolódom, de nem írod le, hogy mitől. A neonáciktól, az antiszemitáktól, és a rasszistáktól.

  • A neonáciktól, vagyis a nemzetiszocialista szimpatizánsok műveletlenebb rétegétől.
  • Az antiszemitáktól, vagyis azoktól, akik csak gyűlölködnek, és nem indokolják meg részletesen, hogy mi a bajuk a cionistákkal.
  • Valamint a rasszizmustól, ami például pokollá teszi a cionnácik által megszállt Palesztinában az ott élő őslakosok életét.

Igen, TŐLÜK elhatárolódom.

"nem átall diákhitelt adni a hős nácinak, hogy ez utóbbi digikamot vehessen"

Szabad felhasználású hitel, így senki ne pofázzon már bele, mire költöm. Különben is, a kamerának köszönhetően jelenleg is élő tudósítói szerződésem van egy bejegyzett médiacéggel. Ezt valahogy elfelejtitek megemlíteni.

"Miután a Reakció print változatában megírtuk, a szaksajtó leközölte, a funkcionális analfabéta most a rejtőzködő zsidóbérencek fülöncsípése felett érzett örömmel kiáltja világgá tulajdonosi hátterünket."

Nem kiáltottam világgá, csupán rákérdeztem. Egyébként szokjatok csak hozzá, hogy mindenhol meg fogjuk említeni, ahol megjelentek. Ugyanis nem lehet elég sokszor hangsúlyozni, hogy ki áll mögöttetek.

Ahogy a Kuruc is írja:
"Balogh magyarázkodni is kényszerült: a szadeszos Index-tulaj szavai szerint 'nem szól bele' lapjuk szerkesztésébe. Ez teljesen hihető, talán a Kuruc.info is jelentkezik a Zsindexnél, gyerekek, vegyetek má' meg minket, sokkal többen olvasnak minket a Reakciónál, piacképesek vagyunk, adjatok hát jó sok zsozsót és véletlenül se ugassatok bele a munkánkba. Egyébként ha szoclib tulaj lennénk, minek is avatkoznánk be a Reakcióba, elvégre Balogh önként tüntet a Szadival. Ha - ad absurdum - Petra és a magyarok mellé állt volna, már nem volna szerkesztő, vagy nem utalná ki az apanázst a cionista cég."


By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Reakció Tomcat ellen

Az áldást sodika küldte 2008. április 12., szombat - 16:09-kor
Címkék: reakcio tomcat tuntetes video
94 komment

Jobboldali akciónak hazudták, de szembesítettem őket azzal, hogy ugyanaz a tulajdonosuk, mint az Index-nek.

 

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide, vagy ide!

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Kapcsolat

Az áldást sodika küldte 2008. április 12., szombat - 1:38-kor
Címkék: sodi telefon
54 komment

Privát jellegű nyilvános üzenet :) 

A saját mobilom haldoklik, de most töltőre rakva úgy nézem, elműködik.

06-30-4563-105

Tomcat-en, vagy az édesanyján kívül viszont más ne zaklasson. :))

Köszi :D

Update: Az imént hívott egy srác, akit - ha jól értettem - Tomcat-tel együtt vittek be a XIII-ik kerületi rendőrkapitányságra. Őt most engedték ki.

Tomcat-et viszont, úgy néz ki, még bent tartják.

Update 2: Tomcat-et kiengedték.

Teljesen törvénytelen az eljárás, azt mondja, kemény kártérítési harc lesz.

Két skinhead-et is bevittek vele egy kocsiban, akiknek semmi köze nem volt a tüntetéshez, csak éppen arra jártak. Kihallgatás nélkül engedték el őket, mondván, "nesze, mehettek".

By SoDI

Friss, esti vidóim (kattints rájuk):


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Morvai Krisztina akcióban

Az áldást sodika küldte 2008. április 12., szombat - 0:17-kor
Címkék: krisztina morvai rendor rendorallam rendorseg tuntetes video
32 komment

Morvai Krisztina intézkedik.


A rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény 59. § (3)

Tilos a tömeget korlátozni a helyszínről történő eltávozásban.


Ez is szinte vágatlan anyag, mert így lehet friss. :)

Ha nem megy az alábbi videó, akkor kattints ide!

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide!

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Tomcat előállítása

Az áldást sodika küldte 2008. április 11., péntek - 23:04-kor
Címkék: rendor tomcat tuntetes video
59 komment

Így, kvázi vágatlanul lehet, hogy kicsit unalmas, de legalább friss. :)

Ha nem megy az alábbi videó, akkor kattints ide!

 

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide!

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Videó éjfél előtt

Az áldást sodika küldte 2008. április 11., péntek - 22:00-kor
Címkék: tomcat video
16 komment

RÖVIDEN: 

  • Tomcat telefonja nálam van.
  • Valószínűleg Blogint is elvitték, legalábbis nekem a telefonban azt mondta, hogy éppen körbefogták őket a rendőrök.
  • Körbefogtak egy másik tömeget is, őket Morvai Krisztina szabadította ki.
  • Állítólag Novák Előd mellett Budaházyt is elvitték.

Saját videó Morvai akciójáról, és Tomcat elhurcolásáról még éjfél előtt.

Tomcat-et pedig ne hívjátok, úgyis én veszem fől :DD

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Mai program

Az áldást sodika küldte 2008. április 11., péntek - 12:42-kor
Címkék: blogadmin broadway tomcat tuntetes zsido
24 komment

Csak hogy mindenki képben legyen.

  • 15:00 - Teréz körút 6, Tomcat boltja
    A Reakció.hu tüntet a MAGYAROKAT ki nem szolgáló Blogin ellen, mert egyszer állítólag nem kaptak bögrét.
  • 16:00 - Jászai Mari tér
    Magyar-antifa szembenállás. Meglátjuk, ezúttal kik lesznek többen, és ez kinek az országa.
  • 17:30 - Parlament
    Tomcat reggel jelentette be a vonulást a Jászai Mari térről.
    (A rendőrség reakciója még bizonytalan.)

By SoDI

Kapcsolódó anyag:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Feljelentést tettem

Az áldást sodika küldte 2008. április 11., péntek - 8:43-kor
Kategóriák: Pereim
Címkék: buncselekmeny sodi zsido
50 komment

Az alábbi feljelentést ma délelőtt tettem meg a rendőrségen.

Talán az IP cím alapján megtalálják a zsidót, és elmagyarázzák neki, hogy ilyet itt nem szabad, mert ez Magyarország.

Feljelentésem a fenyegetőző zsidó ellen - Első oldal - Kattints a nagyításhoz!Feljelentésem a fenyegetőző zsidó ellen - Második oldal - Kattints a nagyításhoz!

[ A feljelentés szöveges leirata alább... ]


Budapest, XI. kerületi Rendőrkapitányság részére

1113 Budapest, Bocskai u. 90.

Tisztelt hatóság!

Alulírott Kiss Endre Farkas (111.. Budapest, ... ... 3., an: ..., szül: 198.. ..., szigsz: ...) a Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény (továbbiakban: Btk.) alapján

FELJELENTÉST

teszek ismeretlen tettes ellen kényszerítés bűntettének kísérlete miatt.

Napi gyakorisággal vezetek internetes naplót (továbbiakban: blog) a sodi.freeblog.hu Internet címen. 2008 április 10-én a „Magyar vér” című bejegyzésem felhasználói hozzászólásai között az alábbi üzenet jelent meg:

Zsodiverő:

2008. 04. 10. 16:19

Zsodikám, ha pénteken meglátlak, a szart is kiverem belőled. Nem a tüntetésen, hanem utána. 195cm, 92kg vagyok, sportszerű leszek, csak a seggedet rugom szét, a fejedet nem, ott már nincs mit roncsolni. Imádkozz, hogy ne találjalak meg. Ha egy kis eszed van, nem tolod oda a pofád. "Mindenkit érhet baleset"

Az adott bejegyzés pontos Internet címe:
http://sodi.freeblog.hu/archives/2008/04/10/Magyar_ver/

A szóban forgó olvasói hozzászólás sorszám szerint a 12-es.

A Btk. 174. § szerint, aki a mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, és ezzel jelentős érdeksérelmet okoz, amennyiben más bűncselekmény nem valósul meg, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

Az elkövető az idézett hozzászólásában egyértelműen erőszakkal fenyeget, konkrétan megnevezve engem, mint címzettet (a SoDI becenévre utalva), azzal az egyértelmű céllal, hogy a 2008. április 11-én a Budapest XIII. ker., Jászai Mari téren 16:00 órától kezdődő rendezvénytől távol tartson engem.

A Btk 16. § szerint kísérlet miatt büntetendő, aki a szándékos bűncselekmény elkövetését megkezdi, de nem fejezi be. Miután engem nem tud megfélemlíteni, és a fenyegetése ellenére is megjelenek az adott rendezvényen, így a bűncselekménye nem tekinthető befejezettnek, azonban a kísérletként való elkövetés így is egyértelműen megáll.

Ha ugyanis az elkövető erőszakos fenyegetésével elérné a célját, akkor három különböző ponton is előállna az a súlyos érdeksérelem, ami a kényszerítés bűncselekményének szükséges előfeltétele.

Az elkövető szándékai szerint csorbulna a gyülekezéshez, a nyilvánosság tájékoztatásához, valamint a munkavégzéshez való jogom.

·         1) A gyülekezési jog csorbulása:

Az 1989. évi III. törvény 1. § alapján a gyülekezési jog mindenkit megillető alapvető szabadságjog. Egyértelmű tehát, hogy ha egy erőszakos ráhatás, vagy az ezzel való fenyegetés valakit távol tart attól, hogy éljen ezzel a jogával, akkor az illető egyértelműen jelentős érdeksérelmet szenved el.

·         2) A nyilvánosság tájékozódásának csorbulása

Az sajtóról szóló 1986. évi II törvény 1. § (1) pontja alapján a Magyar Köztársaságban mindenkinek joga van arra, hogy tájékoztatást kapjon szűkebb környezetét, hazáját, a világot érintő kérdésekben. A sajtó feladata - a hírközlés más eszközeivel összhangban - a hiteles, pontos és gyors tájékoztatásról való gondoskodás.

Rólam a blogom rendszeres olvasói pontosan tudják, hogy a Vidék Média Kft alkalmazásában állok, a cég budapesti tudósítójaként. (Az ezzel kapcsolatos tudósítói megbízatásom másolatát mellékelten csatolom.)

Nyilvánvaló tehát, hogy az elkövető a fenyegetésével ilyen módon a nyilvánosság tájékoztatását próbálja akadályozni, ami szintén súlyos érdeksérelmet jelent.

·         3) Munkavégzéshez való jog

Az olvasóim számára tehát az is köztudott, hogy én nem független közírói minőségben, hanem újságíróként, a munkám végzése céljából szoktam megjelenni a különböző eseményeken.

A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949 évi XX. törvény 70/B. § (1) pontja alapján a Magyar Köztársaságban mindenkinek joga van a munkához, a munka és a foglalkozás szabad megválasztásához.

Az elkövető az erőszakos fenyegetésével ennek a jognak a gyakorlásában kíván engem korlátozni, ami szintén jelentős érdeksérelmet jelent.

Az elkövető azonosítását megkönnyítő adatok:

A Freeblog.hu rendszere minden hozzászólásnál naplózza, hogy mi annak a számítógépnek az adott pillanatban egyedi azonosítója (IP  címe), ahonnan írták az adott hozzászólást.

Az elkövető a 67.159.44.138 IP címről írt.

Az elkövető személyének tekintetében egyéb információ nem áll a rendelkezésemre.

Kérem a Tisztelt Hatóságot a büntetőeljárás lefolytatására!

Csatolt mellékletek:

·         1 db Vidék Média Kft tudósítói megbízás másolat

·         1 db Freeblog.hu adminisztrációs lap képernyőkép illusztrációkkal

Budapest, 2008. április 11.

Tisztelettel:

Kiss Endre Farkas


A feljelentéshez mellékelt IP címes lapom 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

SoDI toboroz :)

Az áldást sodika küldte 2008. április 10., csütörtök - 21:14-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: broadway parodia tomcat tuntetes video zsido
42 komment

Ezt IndaVideo-ra, vagy Freevlog-ra meg sem próbálom feltölteni, úgyis törölnék. ;P


Kapcsolódó:

Bónusz:

Tomcat: Este a Parlamentnél folytatjuk!


 

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide!

Akár ide is, de ezeket szerintem törlik: Videa, FreeVlog, és IndaVideo verzió 

[ 16:00: Jászai Mari tér ]

By SoDI

Kapcsolódó régebbi anyagok:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Tomcat az MSZP-nél

Az áldást sodika küldte 2008. április 10., csütörtök - 21:12-kor
Címkék: mszp tomcat vicces video
3 komment

HIHIHI :D

(rövid reklám után indul)
 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Fenyeget a zsidó

Az áldást sodika küldte 2008. április 10., csütörtök - 16:55-kor
Címkék: broadway eroszak naci praga tuntetes zsido
33 komment

Prága szindróma.

Harcos zsidóA hazai zsidók beindultak, és pogromot ígérnek ellenünk, a békés bennszülöttek ellen.

Mint ahogy ma a Kuruc.info is beszámolt róla, megindult a vesztüket érző idegenszívűek elkeseredett fészkelődése. Olyannyira, hogy eközben már a jogszerűségre sem ügyelnek.

Kezdenek újra elszemtelenedni, mint ahogyan tették ezt a weimari köztársaságban is. Miként előttem már többen megállapították - hogy csak két példaként Tomcat-et, és Budaházyt említsem - nem képesek levonni a történelmi konzekvenciákat, melyek azt mutatják, hogy bizony nem lehet minden határon túl pimaszkodni a gazdanéppel.

A magyar egy toleráns, befogadó nép. De van egy pont, ahol nála is elszakad a cérna. Ilyen eset például, ha ez a kisebbség már köztörvényes bűncselekmények elkövetésétől sem riad vissza.

Erre a konkrét bűncselekményre gondolok:


Zsodiverő:
2008. 04. 10. 16:19

Zsodikám, ha pénteken meglátlak, a szart is kiverem belőled. Nem a tüntetésen, hanem utána. 195cm, 92kg vagyok, sportszerű leszek, csak a seggedet rugom szét, a fejedet nem, ott már nincs mit roncsolni. Imádkozz, hogy ne találjalak meg. Ha egy kis eszed van, nem tolod oda a pofád. "Mindenkit érhet baleset"

  • Forrás: egy ócska zsidaj benyögése innen

Nos...

Btk. 174. § Aki mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, és ezzel jelentős érdeksérelmet okoz, amennyiben más bűncselekmény nem valósul meg, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

Egyrészt egy médiacég munkatársaként a zsidók el akarnak tántorítani a munkám végzésétől, másrészt pedig meg akarnak fosztani a gyülekezési törvényben meghatározott alkotmányos jogomtól. Duplán megáll az érdeksérelem.

EZEK MÁR BŰNÖZNEK IS!

Legyen egyértelmű, hogy ezt nem hagyjuk!

Holnap 16:00, Jászai Mari tér!

Legyünk minél többen, és békés kiállással mutassuk meg, hogy ez nem a MAGUKFAJTÁK játszótere, őnekik csak arra van joguk, hogy alázatosan meghúzzák magukat!

De legalábbis arra, hogy csendben megbecsüljék magukat, és hálásak legyenek nekünk mindazért, amit ez az ország folyamatosan nyújt a számukra... 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Magyar vér

Az áldást sodika küldte 2008. április 10., csütörtök - 11:37-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: jancso miklos liberalizmus parodia vicces video zsido
33 komment

Tudom, hogy undorító, Jancsó féle liberális, magyartalan szenny, de ennek ellenére szerintem igenis remekül lehet szórakozni rajta. :)

- És kapsz egy levélre 50 milliót? És mit írsz abban a levélben?

- Azt, hogy zsidók, takarodjatok ki innen a büdös picsába!

- Ez kurva jó, Sakál! De szerintem 5 millió elég.

:DDD

- Nehogy azt írd, hogy Tisztelt Minisztérium!

- Há' mit?

- Ide figyelj, te geci! Ezt.

(...)

- Azé' mondom. Gyújtsuk föl a vegyesboltot, oszt jó'van. :DDD

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Index címlap, mert ez annyira fontos

Az áldást sodika küldte 2008. április 10., csütörtök - 7:12-kor
Címkék: blog bombagyar cimlap indexes tomcat
30 komment

Index címlapon, kiemelt helyen.

Mert ez olyan rettentően fontos.

Azért nagyon kellemes lehet ám Tomcat-nek erre ébredni.

Index címlap Tomcat-nak ajánlva

Kedvenc zsindexünk megint hozza a színvonalat.

By SoDI

Kapcsolódó anyag:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Szééép fogak

Az áldást sodika küldte 2008. április 9., szerda - 23:34-kor
Címkék: fog rausch peter zsido
7 komment

Úgy néz ki, az SZDSZ cenzúrapárt aktivistájának, Rausch Péternek nem tetszik, ha megdícsérik a gyönyörű, hófehéren csillogó mosolyáért.

Dátum: Wed, 9 Apr 2008 02:27:35 +0200 (CEST)
Feladó: reklamacio[kukac]magyarvendor[pont]hu
Címzett: sodi21[kukac]freemail[pont]hu
Tárgy: tájékoztatás

Tisztelt felhasználónk!!

A Sajtószabadság című bejegyzéséből a Rausch Péterről készült fotót a kép készítőjének kérésére eltávolítottuk.

Üdvözlettel:

Magyar Vendor Kft.

volt fog, nincs fog

Világos a fennforgás. Én itten engedély nélkül emeltem át képet egy olyan helyről, ahol különben nincs elhelyezve semmilyen, ezt tiltó jogi szöveg.

Az ilyen esetek miatt mondják nekem sokan, hogy szerintük az én stílusomban kifizetődőbb külföldi szolgáltatónál, vagy saját szerveren blogolni. :) De én továbbra is azt mondom, hogy nem, a magyar törvényeket itt is be lehet tartani. Ennek jegyében válaszoltam a levélre.

Tisztelt Ügyfélszolgálat!

Köszönöm a tájékoztatást, a jogtulajdonos kifogását tudomásul veszem.

Tisztelettel:
(a nevem)

Tehát a tulajdonos tiltása ellenére fényképet nem lehet legálisan közzétenni. Rendben. (Az eredeti fénykép különben itt található, az illető saját weblapjára linkelve.)

Azért, hogy senki se maradjon le a vizuális élményről, arra az esetre, ha esetleg törölné a fotót, lerajzoltam Rausch úrnak a kifogásolt részletét. Elvégre ha fényképet nem is, rajzot, karikatúrát szabadon lehet közölni bárkiről. :))

Rausch Péter - részlet, szabadkézi rajz - Jól a fogaid, Peti! 

Oszt nesze neked jogszerűség. :)) 

By SoDI

Kapcsolódó anyag:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!
« Elejére | Újabbak | Régebbiek | Végére »