Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

Bombagyár TV: Jegyiroda

Az áldást sodika küldte 2008. április 9., szerda - 12:24-kor
Címkék: blogadmin bombagyar broadway tomcat video
27 komment

Miután a sajátom mellett a legtöbb netes újság videóját ki raktam ide, úgy illik, hogy a sorból ne maradjon ki a flashmob-szervező Bombagyárosok felvétele se, akik kiváló munkával megmutatják, hogy sűrű narrációval akár még egy hosszabb videó is lehet élvezetes. :)

 

By SoDI

Kapcsolódó anyagok:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Neokon győzelem

Az áldást sodika küldte 2008. április 9., szerda - 10:29-kor
Címkék: atv gazdasag istvan neokonzervatív schmitt maria vago zsido
61 komment

A neoliberalizmus egy olyan emberellenes eszme, mellyel szemben egy közepesen felkészült polgár, józan emberséggel a szívében könnyedén fel tudja venni a harcot. Nem kell hozzá más, csupán rá kell mutatni, hogy a társadalmi szolidaritás közel teljes mellőzése milyen torz népességszerkezetet állít elő, valamint hogy az emberi erőforrások újratermelési katalizátorainak kiiktatása hosszútávon milyen irtózatos, helyenként gyógyíthatatlan sebeket tud ejteni a nemzettesten.

Ehhez képest tegnap az ATV ennek ellenére is a neokonok győzelmét láthattuk.

Schmitt Mária - Az ország válságba került.

Vágó István - Ne haragudjon, mindenhol ezt hallom, de pontosan mik ennek a válságnek a jelei?

Schmitt Mária - Az állampapír piac befagyott, az infláció emelkedik, mindeközben pedig a környező országok sorra hagynak le minket. Ott van például Szlovákia.

Vágó István - Már bocsánat, de ha Szlovákia a példa, Ön szerint az ottani nyugdíjrendszer jó lenne itthonra?

Schmitt Mária - Hát az ottani adóterhet én igenis el tudnám viselni. (nem a kérdésre válaszol)

Vágó István - Azt értem, de az ottani újraelosztási szinttel is elégedett lenne?

Schmitt Mária - Ez csupán döntés kérdése.

(nem szó szerinti idézet)

Kész. Vége. Döntés kérdése, ilyet szól, ami kb. annyi gazdasági racionalitást hordoz magában, mint a legújabb South Park epizód (12-04) szakszervezeti vezetőjének az „adjatok még több pénzt, mert csak, és amúgy is megérdemeljük” féle érvelése. A különbség csupán annyi, hogy amíg a rajzfilm jeleneteit el tudjuk intézni annyival, miszerint ilyen ostoba ember a valóságban nem létezik, és így mindez csupán a zsidaj Matt Stone-ék ócska neoliberális propagandaakciója, addig Schmitt Mária látszólag élő figuraként testesíti meg az egyetlen kommunikációs formaként az öncélú követelőzést ismerő, együgyü, szociálisan demagóg megmondóembert.

 

Pedig rém egyszerű lenne sárba tiporni a magyarellenes, szadesz szagú hazudozást. Csak éppen arra kellene rávilágítani, hogy legfőképpen a hitelesség, és a kiszámíthatóság hiányzik a kormányzat kommunikációjából, és intézkedéseiből, így alapvetően ebből eredeztethető az ország minden problémája. 2006-ben öt éves adócsökkenésről hoznak törvényt, majd utána eltörlik. Törvényben határozzák meg a tételes egészségügyi hozzájárulás eltörlését, majd nem sokkal később visszavonják. Olyan intézkedéseket vezetnek be, melyeket a nép egy egyszerű népszavazással lesöpör az asztalról. A vasúti hálózat, és az egészségügy átalakítása kapcsán hamar elvesztik a lendületet, amikor rádöbbennek, hogy átgondolt koncepció, hatástanulmányok, és kivitelezési tervek híján mindössze rombolni voltak képesek. És még hosszasan sorolhatnám.

Nincs egy megfogható, konzekvens, és világos irány, egyenes beszéd, és nyugodt kiszámíthatóság. Ezért vagyunk lemaradva a szlovákoktól, és nem a jóléti kiadások mértéke miatt, mint ahogy ezt sokan próbálják hazudni a napokban - Tóta démonnal az élen.

Könnyű ám úgy győzni egy gazdasági vitában, hogy egy történészt ültetünk le egy közismerten intelligens liberálissal, Vágó Istvánnal szemben. Ez hasonló helyzet ahhoz, mint amikor néhány hete Budaházy György Kende Péterrel küzdött meg az Echo TV-n. Mérnökemberként minden jó szándéka, és igaz magyar szíve ellenére sem volt feltétlenül jó ötlet társadalmi-történelmi kérdésekben kiállni egy liberális bölcsésszel szemben, Kendének ugyanis inkább Toroczkai lett volna a méltó ellenfele.

Schmitt Mária egy idegen szakterületen ugyanígy nincs egy súlycsoportban az ellenfél megfelelően kiválasztott képviselőivel.

Így pedig könnyű győznie a vitában még a neoliberalizmusnak is. :(

Így könnyű...

By SoDI

Kapcsolódó anyagok:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Cigányügyi kettősmérce

Az áldást sodika küldte 2008. április 9., szerda - 6:37-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: cigany kepek parodia
12 komment

A Kuruc.info-ról lopni olcsó dolog, de ez a kép olyan gyönyörűen mutatja be a valóságot, hogy úgy a helyes, ha minél több helyre kirakjuk. :)

Cigányügyi kettősmérce 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Jegyiroda tüntetés videó

Az áldást sodika küldte 2008. április 8., kedd - 11:20-kor
Címkék: antifasiszta bombagyar broadway tomcat tuntetes video
108 komment

Ehun ni a saját anyagom. :)

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide, ide ide, vagy ide!

Ha be szeretnéd illeszteni a saját blogodra, vagy weblapodra,
akkor használd az alábbi HTML kódot:

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Kedves emberek

Az áldást sodika küldte 2008. április 7., hétfő - 20:08-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések
Címkék: antifasiszta bombagyar ironia kepek sodi tomcat
32 komment

Lám, a jelek szerint SoDI olyan kellemes jelenség, hogy mindkét oldalról boldogan integetnek neki. :)

Egyik oldal (Bombagyár TV):
Tomcat integet

Másik oldal (Antifa):
Antifa libsi integet 

Jaj de jó! :)

[ Videó pedig valamikor kora reggel. ]

Update: Index-es videó:

Update 2: Reakció videó:

By SoDI  


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Gyertek zsidónézőbe!

Az áldást sodika küldte 2008. április 7., hétfő - 13:58-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések
Címkék: bombagyar broadway ironia tomcat zsido
46 komment

Eddig nem akartam kimenni Tomcat fél ötre szervezett flashmobjára, mert úgy voltam vele, hogy néhány bombagyáros piknikezése nem üti meg az ingerküszöböt.

Azonban így, hogy állítólag zsidó ellentüntetés készül, meg hogy az ÁVÓ is jön, egészen más a leányzó fekvése! Így már érdemes kinézni a helyszínre! :DD

Állítólag "több száz ellentüntető" lesz ma a Jászai Mari téren. (...)

A zsidonegyed.com-on nyüzsgő Seres Attila uszítására eljön egy rakás bölcsészkaros szájkarate-mester, mert úgy vélik, hogy ilyet nem szabad. (...)

A rendőrség is nagy erőkkel vonul majd a helyszínre. (...)

(...) ha Seres és zsidó barátai provokálni fognak vagy megtámadnak bennünket, élni fogunk az arányos önvédelem törvény adta jogával.

Tomcat, itt

Ó, istenem, bárcsak lenne valami jó kis nemzeti vs. zsidó verekedés, mint amilyen Prágában szokott lenni! Olyat még amúgy se láttunk ebben a városban! :D

[ 16:30: Jászai Mari tér ]

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Sír a proli

Az áldást sodika küldte 2008. április 7., hétfő - 10:41-kor
Címkék: bkv proli sztrajk
57 komment

Olcsó dolog az Index címlapjáról lopni, de ha az emberi ostobaság ilyen ritka gyöngyszeme jön velünk szembe, lehetetlen szó nélkül elmenni mellette.

Csakhogy minket kirúgnak, ha valami nem tetszik, mert senkinek a vacak sorsa nem múlik azon, hogy mi egyáltalán létezünk. Gusztustalan, hogy a BKV arra használja fel az emberek tömegét, hogy tehetetlen vergődésükkel megzsarolja az államot, megbénítsa a közlekedést, ellehetetlenítse a város működését!

Hóbelebanc blog, innen

Kezdjük azzal, hogy én személy szerint még a mai BKV sztrájkot is rém szánalmasnak tartom, elvégre a belváros egy részében néhány óra elejéig még a tavaly őszi Kuruc.info hídblokád is tudott hasonló közlekedési káoszt okozni.

Ezt kérem nem így kellene, hogy vicc kategóriába illően már délután egykor fel is vesszük a munkát, hanem érdemes lenne Franciaország felé tekintenünk, ahol a sztrájk valóban totális munkabeszüntetést jelent. Ott a gallok az asztalra csapnak, adottak a követeléseik, és punktum, majd azután akár hetekig is basznak elindulni a buszok, amíg a nagypofájú politikusok nem hajlandóak engedni az álláspontjukból.

Ehhez képest nálunk ez a néhány órányi játszadozás mindössze arra elég, hogy Demszky sírjon egy sort a kormánynak, totálisan elfeledkezve arról, hogy az egész kialakult helyzetért voltaképpen egy személyben ő maga felelős, elvégre a sikeres közösségi közlekedés világszerte az olyan finanszírozási struktúrákra épül, ahol egyenlő arányban veszi ki a részét a terhekből az utas, az önkormányzat, és az állam. Ennek tükrében a 40% feletti utazóközönségi önrész nem dicsőség, hanem szégyen, az önkormányzati támogatás nélkül is testközelbe kerülő nullszaldó pedig nem siker, hanem a totális hozzá nem értés legtisztább bizonyítéka.

Mindeközben szerencsére az emberek túlnyomó többsége belátja, hogy ez a munkabeszüntetés az ő érdekét is szolgálja, hiszen - ahogy a Kuruc.info hídblokád idején is írtam - az olyan ember, aki nem képes azonosulni a közös távlati célokkal, és emiatt vidáman elviselni az apró személyes kellemetlenségeket, az nemes egyszerűséggel a koszos áruló kategóriájába sorolandó.

Avagy az egoista lumpenállatok közé. Egy kutya.

Ilyet ír ez a barom:

senkinek a vacak sorsa nem múlik azon, hogy mi egyáltalán létezünk

És eközben nem bír ám leesni neki, hogy ha senkinek sem kellő, jelentéktelen munkát végez, akkor ezért elsősorban saját magát kell hibáztatnia, elvégre akármi is az az önző kis világában, aminek az elvégzése olyan fontos a számára, ha nincs kellően sok ember, akinek ez nélkülözhetetlen, akkor teljesen felesleges, és hiábavaló tevékenységről van szó, így pedig maradna inkább otthon tévét nézni, esetleg előtte sorban állni a munkanélküli hivatalban egy másik, értelmesebb elfoglaltságért.

Az, hogy felesleges munkát végez, érv a szemében, ahelyett, hogy szemlesütve hallgatna róla. Beszarok, komolyan mondom...

Amíg az emberekben nem lesz meg az egészséges szolidaritás a döntéshozókkal szemben harcoló sorstársaink felé, addig tényleg bármit megtehetnek velünk a globalizált pénztőke szervilis kiszolgálói. Ezt kéne felfogni, és nem egy nehézkes munkanap miatt siránkozni.

Egyetlen nap még senki életét nem tette tönkre!

By SoDI

Kapcsolódó anyag:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Mindig igazat mondanak

Az áldást sodika küldte 2008. április 6., vasárnap - 13:05-kor
Címkék: hazugsag peto ivan szdsz video zsido
31 komment

De tényleg... 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Hétfőn Broadway!

Az áldást sodika küldte 2008. április 6., vasárnap - 9:49-kor
Címkék: bombagyar broadway tomcat tuntetes
29 komment

Ez jó!! :D

Hétfőre hazafias flashmob szerveződik a Broadway jegyirodába 

A zsidonegyed.com-on megjelent egy állítólag a Bombagyáron terjedő Tomcat által küldött levél, melynek értelmében hétfő délutánra villámcsődületet szerveznek a már ismét üzemelő - nemrég kiégett - Broadway jegyirodába. Kéretik mindenkinek fekete nadrágban, hazafias ruhában megjelenni, és felvilágosítást kérni a különböző nemzeti programokról, jegyet venni a közelgő Kárpátia koncertre. Jó sokat. Ha kétszázan leszünk ott, talán már nem fog pattogni és fasisztázni a Broadwayes cigány.

A flashmob (villámcsődület) többnyire interneten szerveződik, lényege, hogy emberek egy adott időben néhány percre megjelennek, csinálnak valami különlegeset, aztán továbbállnak. Persze a zsidonegyed.com már egyből pogromról ír, információink szerint Tomcat - nagyon helyesen - fel is jelentette őket rágalmazás miatt. A felhívást alább teljes terjedelmében közöljük, és egyben bíztatunk mindenkit, hogy vegyen részt a hétfői megmozduláson.

Zsidonegyed.com helyszínbejárás:

From: Tomcat
Date: 02/04/2008 20:17:22
Subject: Bombagyár: Flashmob hétfőn!

Kedves Gyárlakók, főleg a budapestiek!

Mint bizonyára olvastátok a Kuruc.info-n, az elmúlt napokban egy kis bonyodalom származott abból, hogy egy újlipótvárosi zsidó jegyirodában lefasisztáztak és az utcára kidobtak egy magyar lányt. Ezután a boltra rárepült egy Molotov-koktél, de a jelek szerint a zsidó tulajdonos, és az általa alkalmazott oláh cigány szarzsák nem értett még ebből sem. A lányt ma életveszélyesen megfenyegették, mivel tudják, hogy a közelben lakik.

Hétfőn flashmobot szervezünk. Kérünk mindenkit, hogy vegyen fel fekete nadrágot és bomberdzsekit, ennek hiányában pedig bármit, ami jelzi, hogy a magunkfajták közé tartozik. Elmegyünk ebbe a jegyirodába néhány százan egyszerre, jegyet venni az április 19-i Kárpátia koncertre. Próbáljon kidobni mindenkit egyenként. Aki nem akar vagy nem tud erre költeni, az kérdezze végig, milyen nemzeti érzelmű programokat tudnak ajánlani, és ezekre mennyibe kerül a jegy.

A flashmobon ott lesznek valami gárda budapesti tagjai is. Most nem jut eszembe, melyik gárda az. Annyi van belőlük, kiment a fejemből.

A flashmobról a Bombagyár Televízió felvételt készít. Természetesen nem a ti arcotokat vesszük, hanem a zsidóét.

FONTOS: Fegyver vagy más, közbiztonságra veszélyes eszköz ne legyen senkinél! Zászlót lehetőleg csak rúd nélkül, mert ha kihívják a pékeket, azok beleköthetnek. Piros-fehér-zöld zászló viszont lehet rúddal is, arra már van bírósági gyakorlat, hogy szabad. Nem törvénysértésre készülünk, hanem koncertjegyet veszünk.

Találkozunk hétfőn, 16:30-kor a Jászai Mari téren, a szökőkútnál. Most épp nem üzemel, és le van fedve.

Ne válaszoljatok erre a levélre, ha nem muszáj! Lehetőleg ne is tárgyaljátok ki publikus kommentben. Köszi.

üdv tomcat

Kuruc.info, innen

HÍJNYE! :P 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Oké, Májkül

Az áldást sodika küldte 2008. április 5., szombat - 21:04-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: parodia vicces video
még nincs komment

Mivel ma nem történt semmi, amiről érdemes lenne írni, videóvágáshoz pedig fáradt vagyok, ma csak egy elborulást kaptok, oszt holnap majd bepótoljuk a mai adagot. :)

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Sajtószabadság

Az áldást sodika küldte 2008. április 4., péntek - 22:26-kor
Címkék: cenzura rausch peter szdsz zsido
85 komment

A zsidópárt így értelmezi a szólásszabadságot.

Érdemes megnézni, hogyan hazudozik az esetről az egyik helyszínen lévő libsigyerek, akiből csak részletet mutatok, mert így is rosszat fogtok álmodni.

Jók a fogadi, Peti!

Hogy miért nem látod a fenti képet,
arról bővebben ide kattintva olvashatsz.

Miklós felszólította az operatőrt, hogy fejezze be, mert sokan nem látnak tőle (...)

Erre szó nélkül kiment a kamerás a helyiségből, de a vezeték nélküli mikrofont - bekapcsolt állapotban, arcátlanul - az asztalon hagyta.

Forrás: Rausch Péter blogja, innen

Tetszik érteni. A mikrofontól se láttak.

Beszarás. Ilyeneket engednek meg maguknak, és még mindig nem menetelnek a Duna felé!

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Ünnepelj, bolsevik!

Az áldást sodika küldte 2008. április 4., péntek - 19:51-kor
Címkék: eroszak kepek kommunista kommunizmus orosz szovjet
18 komment

Ez a kép már fent van néhány helyen, de időnként nem árt újra emlékeztetni magunkat arra, hogy egészen pontosan mit ünnepelnek ezek a bolsevik férgek a mai napon.

Ünnepelj, bolsevik csőcselék! 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Antifa videó!

Az áldást sodika küldte 2008. április 4., péntek - 8:01-kor
Címkék: antifasiszta magyar garda tuntetes video
20 komment

Kicsit siettem vele, így olyan lett, amilyen, de legalább van. :)

Ha nem megy a fenti videó, kattints ide, ide, ide, ide, vagy ide!

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

He, nézzé' antifákat! :)

Az áldást sodika küldte 2008. április 3., csütörtök - 20:34-kor
Címkék: antifasiszta gellerthely kepek
170 komment

Tessenek nézni Gárda-ellenes mókusokat. :)

Volt jelmezük is
Volt jelmezük is

Megmutatták, mert az jó.
Megmutatták, mert az jó

Örül a fejének.
Örül a fejének

Megjött a csendőrség.
Megjött a csendőrség

Lecsapnak az antifasisztákra :)
Lecsapnak az antifasisztákra :)

Szőke libsi vitatkozik
Szőke libsi vitatkozik

Elégedettek magukkal
Elégedettek magukkal

Gombóc Artúr mosolyog
Gombóc Artúr mosolyog

Fiatalság, vidámság, anti-magyarizmus
Fiatalság, vidámság, anti-magyarizmus

Őszőkeségét igazoltatják
Őszőkeségét igazoltatják

Hunyorító antifasiszták
Hunyorító antifasiszták

Szabadon távozhattak
Szabadon távozhattak

Búcsuzkodás a parkolóban
Búcsuzkodás a parkolóban

Ők gyalog, mert jó idő van
Ők gyalog, mert jó idő van

A többiek ezzel az autóval
A többiek ezzel az autóval (GUH-826)

Suhanó antifasizmus
Suhanó antifasizmus

Elvégezték a dolgukat, voltak öten, és az jó.
Elvégezték a dolgukat.
Voltak öten, és az jó.

Videó talán késő éjjel, de sokkal inkább holnap reggel.

By SoDI

Kapcsolódó anyag:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

20 éve is fasz volt

Az áldást sodika küldte 2008. április 2., szerda - 19:38-kor
Címkék: beszed ferenc gyurcsany tortenelem zsido
61 komment

„Ennek a világnak volt nagyon demokratikus alkotmánya, 1936-ban datált. És ugyanez a világ ugyanezen a pontján megcsinálta ennek a világnak egyik legembertelenebb országát és valóságát.”

Gyurcsány Ferenc, 1988, KISZ kongresszus

 

Azt hiszem, minimális történelmi érzékkel is belátható, hogy a Sztálin féle bolsevik alaptörvénnyel megszakított magyar jogfolytonosság korábbi időszakának keretet adó alkotmányosság még ilyen sunyi, és csúsztató módon sem hozható összefüggésbe háború idején óhatatlanul is előforduló rendkívüli helyzetekért, a Német Birodalom nagyhatalmi nyomásának kikerülhetetlen hatásaiért, illetve néhány - többségében fajtársaira támadó zsidó bűnöző - kilengéseiért, mely az askenáziak bosszújaként elsősorban a hazai szefárd zsidóság Dunába lövésében csúcsosodott ki.

Aki kételkedne abban, hogy nem egy esetben zsidók lőtték Dunába a többi zsidót, annak ajánlom olvasgatásra SF két vonatkozó blogbejegyzését.

Ettől még persze az őáltaluk megtévesztett kisnyilas bűntársaik felelőssége nem szivárog el, de enyhítő körülményként mindenképp számba vehetjük, hogy ők főként a könnyen manipulálható külvárosi munkásrétegből kerültek ki, akiket így ezek a zsidók könnyűszerrel húzhattak be a csőbe.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Polgármester úr

Az áldást sodika küldte 2008. április 2., szerda - 14:03-kor
Címkék: gyula molnar mszp ujbuda video
6 komment

Mivel itt lakom, ez engem különösen értint :)

 

By SoDI

Kapcsolódó anyag:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!
« Elejére | Újabbak | Régebbiek | Végére »