Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

Veszélyben az én hazám

Az áldást sodika küldte 2008. március 17., hétfő - 19:18-kor
Címkék: istvan palfy
47 komment

Talán akad itt olyan ember, aki még nem ismeri.

Ezek a mosolygós, buzis képek talán nem kellettek volna hozzá, de ettől eltekintve egész színhez szóló anyag. :)

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Budaházy elindítja

Az áldást sodika küldte 2008. március 17., hétfő - 14:13-kor
Címkék: 15 budahazy forradalom gyorgy marcius video
49 komment

A március 15-ei, esti utcai eseményekről
készült ütős akciómozim ide
kattintva érhető el!


Miután az Index egész jól összefoglalta Budaházy beszédét, nekem már teljesen felesleges megvágnom ugyanerről a saját anyagomat. Annak ellenére sem lenne érdemes, hogy az én felvételem mind képminőségben, mind hangminőségben sokkal jobb ennél.

Ha valami nem lehet exkluzív, akkor ugyanis felesleges vesződni vele. :)

Különben fel nem tudom fogni, hogy a picsába lehet ilyen recsegős az Index anyaga, miközben a saját verziómban makulátlanul tisztán hallatszik minden egyes szó...

Na mindegy.

 

 

Majd bőven elég lesz a nagy március 15-ei összefoglalómba beleraknom a saját szemszögömet. :)

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Ugráló rendőrök

Az áldást sodika küldte 2008. március 16., vasárnap - 21:20-kor
Címkék: 15 marcius rendor tuntetes vicces video
59 komment

A március 15-ei, esti utcai eseményekről
készült ütős akciómozim ide
kattintva érhető el!


NYUSZI, HOPP!

Itt a tojás, hol a tojás? :)

Ha nem megy a fenti videó, kattints ide, ide, ide, ide vagy ide!

Ha be szeretnéd illeszteni a saját blogodra, vagy weblapodra,
akkor használd az alábbi HTML kódot:

 

By SoDI

Kapcsolódó anyag:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

SoDI dolgozik :)

Az áldást sodika küldte 2008. március 16., vasárnap - 15:48-kor
Kategóriák: Képek / videók SoDI-ról
Címkék: kamera kepek sodi
141 komment

A március 15-ei, esti utcai eseményekről
készült ütős akciómozim ide
kattintva érhető el!


Ezt a képet a Jobbik rendezvényén készítette rólam egyik kedves olvasóm.

SoDI munka közben

Köszönöm szépen! :) 

By SoDI


 
 
1 (1)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Március 15 AKCIÓMOZI! - Tessék nézni!

Az áldást sodika küldte 2008. március 15., szombat - 22:24-kor
Címkék: 15 akcio eroszak forradalom marcius video
180 komment

Itt a felvétel:

Akció! PLUSZ: Kapucnis rendőr civil autóval támad!

Ha nem megy a fenti videó, kattints ide, ide, ide vagy ide!


BÓNUSZ:

SoDI-t majdnem megverik.
A tüntető bácsi BATMAN hangján beszél!
:D

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide, vagy ide!

Az a kedves hazafi, aki az Index videóján fotóst ver, legelsőként engem támadott meg. :) 


By SoDI

Kapcsolódó anyagok:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Március 15 - Videós programajánló ;)

Az áldást sodika küldte 2008. március 14., péntek - 21:37-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: 15 forradalom marcius parodia tuntetes video
35 komment

Kizárólag saját felvételek alapján. :) 

Ha nem megy a fenti videó, kattints ide, ideide, ide, vagy ide!

Ha be szeretnéd illeszteni a saját blogodra, vagy weblapodra,
akkor használd az alábbi HTML kódot:


DVD minőség!
Március 15 programajánló Március 15 programajánló

Letöltés! (41 Mb, DivX)

Összes DVD minőségű videó:
sodika.extra.hu

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Kicsit másképp

Az áldást sodika küldte 2008. március 14., péntek - 20:32-kor
Címkék: forradalom vicces video zene
2 komment

QnC bajtárs hangulatfokozó videója.

 

Az enyém majd valamior 11 óra fele jön.

Plusz: Kormányzati negyed :DDD

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

10 perc buzdítás

Az áldást sodika küldte 2008. március 14., péntek - 17:57-kor
Címkék: forradalom gonda kroko laszlo marcius nepszavazas toroczkai video
9 komment

Sokan értetlenkedtek azok közül, akik vasárnap nem voltak ott a Parlamentnél, mondván, hogy miért nem történt semmi említésre méltó.

Nagyon remélem, hogy aki rászán 10 percet, és végignézi az alább látható összefoglalómat, az világosan megérti, az ünneplés napján miért nem lett volna odaillő az azonnali cselekvés, és a néhány napos türelmi idő lejárta után miért kell minden bizalmunkat a holnapi napba, a március 15-ei forradalomba helyeznünk.

Holnap mindenkinek az utcán a helye!

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide!

By SoDI

Ui.: Ez még nem a buzdító videóm, az kicsit később jön. :)


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Hangulatképek

Az áldást sodika küldte 2008. március 14., péntek - 17:32-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: 15 forradalom kepek marcius vicces
2 komment

Ezek a rajzaim pontosan egy évvel ezelőtt már szerepeltek itt a blogon, azonban máig nem vesztettek az aktualitásukból. :)

kattints a nagyításhoz:
Dobrev Klára elfelejtetti kitenni a nemzeti színű lobogót. A kedves márciusi ifjak a segítségére sietnek.

kattints a nagyításhoz:
A kordon egy kicsit megnehezíti a koszorúzást, de a kedves márciusi fiatalok ezt is megoldják.

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Defetizmus?

Az áldást sodika küldte 2008. március 14., péntek - 15:14-kor
Címkék: bombagyar tomcat
25 komment

Az elmúlt hónapokban mindig azt mondtam, és szinte naponta elismételtem (utána lehet olvasni), hogy várjuk meg, március 15-e előtti héten a Bombagyár stábja közzétesz-e bármilyen olyan írást, mely a megmozdulások intenzitása ellen hathat.

Ehhez képest az alábbi részletet kommentár nélkül emelem át ide.

Tomcat: Figyelmeztetés holnapra

Rendőrségi forrásaink szerint az állami és egyéb gazemberek rendezvényeit biztosító rendőrök arra kaptak utasítást, hogy a tojással és egyéb tárgyakkal dobálni készülő személyeket kezeljék felfegyverzett támadóként, azaz minden eszköz megengedett a megállításukra. Magyarán akinél tojást látnak, csapatostul teperik majd le, és a földön húzva viszik el, összebilincselve.

Azt javaslom, ne most dobáljuk meg Demszkyt. (...)

Forrás: Bombagyár, innen

Tényleg no comment.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Az igazság WC-je :)

Az áldást sodika küldte 2008. március 14., péntek - 14:39-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: kepek vicces wc zsido
3 komment

Ezt a képet szerdán fotóztam a Fővárosi Bíróság egyik mellékhelyiségében.

Az igazság WC-je :) 

By SoDI

Kapcsolódó anyag:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Gaudi Rogánról

Az áldást sodika küldte 2008. március 13., csütörtök - 23:59-kor
Címkék: gaudi nagy jog rogan antal tamas tuntetes video
66 komment

Friss anyag, ma este rögzítettem. 

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide vagy ide!

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Gaudi előadta

Az áldást sodika küldte 2008. március 13., csütörtök - 22:18-kor
Címkék: gaudi nagy tamas
15 komment

Éppen most értem haza a Klebelsberg Kuno művházból, ahol Gaudi-Nagy Tamás ügyvéd úr tartott előadást. (A rendezvényt hirdető plakát itt tekinthető meg.)

Sok mindent megtudhattunk az ügyvéd úr múltjáról, és arról, hogyan szerveződött meg a Nemzeti Jogvédő Alapítvány. Elhangzott, hogy neki annak idején azért volt szokatlanul rövid, mindössze három hónapos a parlamenti titkárságvezetői pályafutása, mert abban a tisztségben is a valós nemzeti érdekeket próbálta képviselni, és emiatt az akkori Fideszes vezetés túlontúl radikálisnak ítélte őt.

Dr. Gaudi-Nagy Tamás nagy örömmel számolt be arról, hogy mára egyre több határon túli iroda nyílik, ahol a helyi kollégái őhozzá hasonlóan szintén felvállalják azoknak a jogi védelmét, akiket a magyarság iránti aggodalmuk miatt ér bármilyen hátrány.

Az előadás nagyobbik részében az ügyvéd úr sorra vette az eddigi sikereiket, hosszasan kitérve a Lelkiismeret 88 szervezet Geszteyéskert béli meghurcoltatására, mely miatt az ott törvénytelenül előállított emberek nemrégiben fejenként 600 ezer forint kártérítést kaptak.

Ezzel kapcsolatban a L88 egyik jelen lévő idős tagja elmondta, hogy ő a társaival ebből a pénzből éppen ezen a héten ajánlott fel 50 ezer forintot Könnyű Robi javára, aki néhány napja magyarhoz méltó szívóssággal verte le a cigány ellenfelét a ringben.

Aki jelen volt a mai rendezvényen, az mindezek mellett betekintést kaphatott abba is, hogy az ügyészség milyen kimerítő alaposságú munkát végez, ha nemzeti elkötelezettségű személyekkel, vagy szervezetekkel szemben kell eljárni, ellenben milyen elképesztően felületes nyomozásra telik csupán tőlük, ha a hatalom felé kellene mozdulniuk. (Csak egy példa: bár név szerint lehet tudni, hogy 2006 október 23-án kiknek a kezében volt puska, az eljárások során egyikük személyes meghallgatására sem került sor.)

De a bíróságok háza táján se jobb a helyzet, elég csak a 2006 szeptemberben elrendelt előzetes letartóztatások hosszú sorát nézni, ahol kivétel nélkül az volt az indoklás, hogy azokban a napokban az elővezetett emberek esetében fennáll a bűnismétlés veszélye. Hogy a saját lábán alig álló, bekötözött fejű súlyos sérülteknél ez miként fordulhatott volna elő, arra egyetlen esetben sem tértek ki az első fokon eljáró bírák.

Olyannyira erős volt azokban a napokban a diktatórikus hangulat, hogy néhány rendőr még azt is megengedte magának, hogy egy eldugottabb bírósági folyosón újra bántalmazzanak egy bilincsben vezetett fiatalt!

Viszont, ami a legfontosabb, és erre egy kérdésre válaszolva a végén Gaudi-Nagy Tamás ügyvéd úr külön is kitért:


Önvédelmi céllal teljesen törvényes gázálarcot, bukósisakot, vagy golyóálló mellényt magadnál tartanod március 15-én!!!


Az ügyvéd úr magyarázatában kitért arra, hogy tavaly valóban született egy ezzel ellentétes kormányrendelet, de az ma már NINCS HATÁLYBAN, mert a kormány saját maga törölte el! (A tavaly márciusban hozott rendvédelmi rendeletek közül egyedül a passzív ellenállást büntető jogszabály van a mai napig is hatályban, de már annak a hatálytalanításán is gőzerővel dolgozik az alapítvány).

By SoDI

Ui.: Ugyanakkor természetesen szó volt aktuálpolitikai kérdésekről is. Még ma este kaptok egy rövid videót arról, hogy mi Gaudi-Nagy Tamás véleménye Rogán Antal azon ötletéről, miszerint börtönbe kéne csukni mindenkit, aki egy nem bejelentett tüntetésen vesz részt.


Update: Miután a Kuruc.info átvette a cikkemet, fontosnak tartok annyi kiegészítést megfogalmazni, hogy az a mondat, miszerint a bíróságok háza táján se jobb a helyzet, az én saját interpretációm. Gaudi-Nagy Tamás ügyvéd úr részéről ez úgy hangzott el, hogy bár szerencsére a bíróságok valamelyest megpróbálnak a jogszabályok szerint tevékenykedni, ami a kártérítési perek sikerességén, és Budaházy György felmentésén is látszik, de ennek ellenére - főként 2006-ból - szintén van nagyon sok rossz példa is.


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Bírósági Gárdaharc!

Az áldást sodika küldte 2008. március 12., szerda - 22:38-kor
Kategóriák: Gárda per
Címkék: birosag garda magyar magyar garda tuntetes video
43 komment

A Magyar Gárda tömeget
oszlat a bíróságon. :D

Cigányok (Kolompár Orbán) 1:30-nál jönnek verekedni.

Ha nem megy a fenti videó, kattints ide, ide, ide, vagy ide!

By SoDI

(hosszabb videó majd holnap)


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Rogán, a kisdiktátor

Az áldást sodika küldte 2008. március 12., szerda - 20:12-kor
Címkék: forradalom jog rogan antal tuntetes
14 komment

Most nem térnék ki külön annak részletezésére, hány helyen sértené meg az alapvető szabadságjogokat Rogán Antal legújabb ötlete, miszerint zárjanak börtönbe minden egyes tüntetőt, aki nem Fidesznek csápoló birka, elvégre ebben a javaslatban még a vak is látja az alapvető jogelvekkel való ütközések hosszú sorát.

Csak egy dolgot emelnék ki, ami miatt egyértelműen alkotmányellenes lenne a Btk. hasonló módosítása. Megvalósíthatatlan, és a jogbiztonságot lábbal tipró lépés büntethetővé tenni egy betiltott, vagy feloszlatott rendezvényen való megjelenést, mivel nem várható el senkitől sem, hogy tisztában legyen vele, egy konkrét tüntetés, melyhez csatlakozni kíván, engedélyezett-e, vagy sem.

Az odáig rendben van, hogy közgázdiplomával a zsebében bőven lehet még olyan ostoba egy politikus, hogy még ilyen egyértelmű jogi evidenciákkal se legyen tisztában, az ugyanakkor rém siralmas, hogy nem akadt a közelében egyetlen jogvégzett szakember sem, aki elmagyarázta volna neki, milyen rossz ötlet is hülyét csinálnia magából ezzel a baromsággal.

Komolyan mondom, ennyire még a szadeszes magyarfalók sem idióták.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Gárda per - Első tárgyalás

Az áldást sodika küldte 2008. március 12., szerda - 18:07-kor
Kategóriák: Gárda per
Címkék: birosag garda gaudi nagy magyar magyar garda tamas
27 komment

Itt valaki hajtóvadászatot folytat.

Távol álljon tőlem, hogy sértően nyilatkozzak a magyar bíróságról, azonban nem tudom elhallgatni, hogy laikusként nekem nagyon úgy tűnt a mai tárgyalás alatt, mintha bizonyos körök megpróbálnák ellehetetleníteni a Magyar Gárda védelmében eljáró Gaudi-Nagy Tamás ügyvéd úr munkáját.

Az első dolog, amit az ügyvéd úr rögtön jelzett is, hogy őneki eredetileg 30 napot adtak arra, hogy írásban előadja az ügyészségi beadványra adott reakcióit, azonban a gyorsított eljárás miatt most mégis korábban kénytelen megtenni ezt, annak ellenére, hogy a felkészüléséhez rendelkezésére bocsátott egy hónap csak holnap telne le.

A következő sunyi ütést akkor kapta a védelem, amikor a több, mint egy órás védőbeszéd után váratlanul közölte az eljáró bíró, hogy ő a beadott írásos anyagot fogja figyelembe venni, a szóban előadottakról viszont nem készül jegyzőkönyv, még akkor sem, ha Gaudi-Nagy ügyvéd úr ebben a hiszemben tartotta meg a felszólamlását.

A legundorítóbb rész mindezek után az volt, amikor az ügyész vigyorgó pofával közölte, hogy ő bizony végig követte az előadást, és abban nem látott új elemet a leírtakhoz képest. Majd három perc múltán ismét az ügyvéd úrhoz került a sor, azzal a kioktató hangnemű kérdéssel, hogy "na, sikerült összeszedni, milyen mondatokat kér a védelem külön is jegyzőkönyveztetni?"

Szerencsére néhány székkel arrébb ott ült Morvai Krisztina is, aki egy papírlapot küldött Gaudi-Nagy ügyvéd úrnak, minek folyományaként ő arra az eljárásjogi szabályra hivatkozva, miszerint a tárgyalás során nem csupán írásban, hanem más egyéb módon is lehetőség van rögzíteni az elhangzottakat, kérte, hogy a védői előadás hanganyaga teljes terjedelemben képezze a peranyag részét.

Ezzel BUMM, máris sikerült elérni, hogy mégis jegyzőkönyvezve legyen minden szava, mivel másként a bíróság ezt nem tudja megoldani.

Megmondom őszintén, nagyon csodálkoztam az ügyvéd úr mérhetetlen higgadtságán, én ugyanis rém idegesen fogadnám, ha valaki ilyen módon próbálná meg megnehezíteni a munkámat, szembe menve a tisztességes eljáráshoz való joggal.

Maga a védekezés különben nagyrészt arra épült, hogy a Magyar Gárda Egyesület, és a Magyar Gárda Mozgalom két külön szervezet; egymáshoz csupán annyi közük van, hogy az előbbi hívta életre az utóbbit, mely azóta külön tevékenykedik. Ezt nagyon fontos leszögezni még akkor is, ha egyébként tény, hogy még a Mozgalom se követett el semmi olyasmit, ami alapot adna a szervezet feloszlatására.

Az ügyészség a magyargarda.hu oldallal próbálta cáfolni a szervezet kvázi kettéválását, mely a „Magyar Gárda hivatalos weblapjának” nevezi magát, és teljesen vegyesen foglalkozik a Mozgalom, valamint az Egyesület híreivel.

Gaudi-Nagy Tamás ennek kapcsán a válaszában előadta, hogy a kérdéses domain nevet az Egyesület egyik alapító tagja, Schön Péter magánszemélyként jegyeztette be, és akként is üzemelteti. Igaz ugyan, hogy szerepel az oldalon az Egyesület bankszámlaszáma is, azonban nekik nincs rálátásuk arra, hogy egy magánszemély milyen bankszámlaszámokat rak ki a saját weblapjára.

A tatárszentgyörgyi tüntetéssel kapcsolatban a védelem kifejtette azt is, hogy az nem a jelen perben alperesként szereplő Egyesületnek, hanem a Mozgalomnak volt a rendezvénye. Tény ugyan, hogy a rendőrségi bejelentést az Egyesület fejléces papírján nyújtották be, azonban annak a személynek, aki ezt megtette, nem volt sem szóbeli, sem pedig írásbeli felhatalmazása arra, hogy az Egyesület nevében nyilatkozzon.

A védelem előadásának további részében pedig az került lefektetésre, hogy a cigánybűnözés kifejezésnek a használata nem valósíthat meg jogsértést, tekintve, hogy forrásmunkákkal alátámasztható kriminalisztikai fogalom. Gaudi-Nagy ügyvéd úr ezen felül világossá tette még azt is, hogy önmagában egy szervezet feloszlatására nem elégséges ok, ha néhány megnyilvánulása esetleg sértően érint bizonyos embereket, elvégre míg például a Kendermag Egyesület függőséget okozó drogok legalizálásáért küzd, addig a különböző homoszexuális rendezvények igen sok konzervatív értékrend szerint gondolkodó keresztény emberben keltenek félelmet, mégse került mostanában szóba egyik szervezet feloszlatása sem.

By SoDI

(videó a verekedő cigányokkal még ma este)


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!
« Elejére | Újabbak | Régebbiek | Végére »