Ha valaki a kedves olvasók közül azt hinné, hogy egy olyan ország állampolgára, mely egy nagyobb európai konföderáció részeként, annak gazdasági előnyeit kihasználva máig megőrizte a nemzeti függetlenségét, akkor - ha máshol még nem hallotta volna - ezúton közlöm, hogy hatalmasat téved.
Magyarország ugyanis tavaly december óta megszűnt független ország lenni.
Hogy a Lisszaboni Szerződés ratifikálása miért hatalmas sorscsapás ránk nézve, arról rengeteg helyen érhető el szöveges -és videóinformáció a neten, így feleslegesnek érzem, hogy ehelyütt egy újabb adaggal gazdagítsam a kínálatot. Ehelyett mindösszesen 3 percben foglaltam össze, amolyan ízelítőként, hogy Toroczkai László, és Balczó Zoltán, a Jobbik alelnöke március 15-én mit tartott fontosnak elmondani erről. Aki pedig ez alapján kedvet kap, az bővebben a kapcsolódó anyagok között informálódhat.
Balczó Zoltán és Toroczkai László
a Lisszaboni Szerződésről (3 perc):
Miután megírtam, hogy Tóth Péternek, a Jobbik szegedi elnökének talán nem kéne olyan magasan hordania az orrát, mert a nemzeti radikális oldal nem kizárólag az ő pártjából áll, érkezett tőle egy válasz, melyet a levelemhez hasonlóan a Kuruc.info szintén leközölt.
Minekután pedig kifejtettem, hogy szerintem Tóth úr egyedül a saját szervezeti formáját tekinti legitimnek, úgy látom, ő a válaszában ezt nem csak hogy beismeri, de még rá is erősít, amikor azt írja, hogy „nem kellenek (a Jobbikon) kívül naponta alakuló mozgalmak, fórumok, civil szervezetek, bizottmányok, bizottságok, társaságok”.
Mit mondjak, igencsak érdekes érvelési technika.
Ennyit a heterogén közösségről, és (Tóth úrtól idézek) "a nemzeti radikális erőtér csodálatosan színes táboráról".Beszarok...
Néhány alapelv a Jobbik építkező politikájáról és az erre érkező vádakról.
- Nem 4 évre tervezünk, mint ahogy elhangzott a beszédben. Három síkon folyik a pártpolitikai nemzetépítő munka:
1) rövid távú: Minél előbb elfoglalni a helyünket az állami intézményekben, hogy közös céljainkat érvényesítsük.
2) középtávú: Pártszervezeti stabilizáció, a Jobbikos vagy a Jobbik által indított intézmények támogatása. (Magyar Gárda, Népfőiskola, Zöld Kommandó, Jobboldali Egyetemisták Szövetsége /JESZ/...stb.) A szakmai kabinetek kiterjesztése és a programunk kibontakozásának elősegítése.
3) hosszú távú: A kormányzás átvétele és a Kárpát-medencében élő testvéreinkre alapozott külpolitikai nemzetépítés és gyarapodás.
- Jobbik ifjúságpolitikája: A Hazaszerető fiatalok szellemi, erkölcsi, kulturális és fizikai nevelése. Ezt már a JESZ-el és Magyar Gárdával megvalósítottuk.
- Legitimizáció és demokrácia: Mindig egy nacionalista párt szubsztanciája, hogy a modernizációs és globális folyamatokban széttöredezett nacionalista gondolatokat egységesítse a célok elérése érdekében.
Demokratikusnak látszó dolgokat nem lehet felszámolni és páruzamos Mo.-t építeni, mivel az a legitimizációval szemben történik.
Történelmileg is igazolt, hogy ez nem sikerült még - ellenben: Bonaparte Napóleon, Bocskai István - egészen marginálisan: Adolf Hitler v. Benito Mussolini megnyerte a legitimizációs csatákat. Hogy mik történtek utána, már tudjuk... de nem építettek párhuzamos látens birodalmakat.
- Mozgalom vs. párt: A mozgalmak politikai ihletéssel jönnek létre, de szervezeti keretét csak néhány vagy ember irányítja és gyenge a belső szervezeti működés. A pártok több személyre alapozott szervezeti működésére és döntésére alapozott erősebb formula. A kettő kölcsönösen kiegészíti egymást.
Hiszem, hogy nem kellenek a Jobbik Magyarországért Mozgalom - Párton kívül naponta alakuló mozgalmak, fórumok, civil szervezetek, bizottmányok, bizottságok, társaságok - mivel ezzel nem vesszük fel a harcot az MSZP-FIDESZ-SZDSZ-MDF nagykoalíciós szövetség ellen. Ez az önelégedettségbe torkolló vakság hitelteleníti a szent ügyünket.
Tóth Péter
a Jobbik szegedi elnöke
Mindenki vonja le a maga következtetéseit.
Én a magam részéről kezdek úgy lenni a Jobbikkal, mint korábban a MIÉP-pel, vagy némely esetben a Fidesszel: Mindenképpen rájuk kell szavazni, de KIZÁRÓLAG azért, mert nincs más!
Az pedig külön is sértő, hogy Hunniát így becsmérlik!
Ma nincs kedvem blogot írni, de amúgy se tudnék jobbat összehozni, mint Budaházy :)
Jobb, ha minél több emberhez eljut minden szava, ezért emelem át ide a levelét.
Ha az állandóan a nadrágjukba tojó és csak nyafogó nemzetiek végre egyszer az összecsinált bugyijukkal együtt a gyávaságukat is a szennyesbe dobnák és a változtatásra elszántan odaállnának mellénk, garantáltan véget érne az országot ma bitorló politikai elit ámokfutása. Mert ha Orbán Viktor azt mondja, hogy ma puccs van Magyarországon, én azzal toldom meg, hogy akkor viszont életbe lépett az "ellenállási záradék"! Budaházy György közleménye.
Elképesztő az a rágalomhadjárat, ami ellenem folyik március 15-e óta. Ez is csak azt jelzi, hogy sikerült a rendszer ütőerébe vágnunk azon a napon. Még ugyan nem ömlik belőle a vér, de már szivárog!
Ezek közt a mocskolódások közt van, ami félelmet, van, ami féltékenységet, van, ami valós ellenszenvet, és van, ami ügyes cselt takar. Viszont annyira azért nem vagyok ostoba, hogy az előbbiek miatti dühömben az utóbbi által állított csapdába besétáljak.
A hatóságokat semmi nem érdekli jobban, minthogy hol voltam és mit csináltam március 15-én, vagy október 22-én, vagy akármikor. Nem kívánom őket "felvilágosítani", főleg az azóta eltelt napok alatt született és a 2006 őszi időszakra emlékeztető különböző, egyre súlyosabb velem szembeni koncepciók hatalom általi hangoztatásának légkörében.
Az egy dolog, hogy hazafias jogászok egybehangzó véleménye szerint jogilag nevetséges és bizonyíthatatlan vádaskodás az egész, de már volt szerencsém megtapasztalni, hogy ez a hatalmat nem érdekli. Arra jók az ilyen gyanúsítgatások, hogy perbe fogjanak értük, és mivel súlyos börtönbüntetéssel fenyegetett cselekményről van szó, ezért kényszerintézkedést (lakhelyelhagyási tilalom, házi őrizet, esetleg előzetes) lehet foganatosítani.
Aztán mire a bíróság egy-másfél év múlva végül felment a képtelen vádak alól, addig is ki lehet vonni a forgalomból. Hát nem! Ebből egyszer elég volt. Az olyan elmebetegekkel, akik még mindig ezt a kormányt támogatják, nem kívánok foglalkozni.
De azoknak, akik felismerték, és folyton siránkoznak, hogy csúszik szét az ország, hogy minden nappal tovább süllyedünk és ahelyett, hogy végre a tettek mezejére lépnének ennek megállítása érdekében, inkább engem provokátoroznak, és ilyen agybuggyantságokat állítanak, hogy a hatalom érdeke a felfordulás, és ő rendezi az utcai összecsapásokat, azt üzenem, hogy ne veszítsék már el a józan eszüket!
Már a tavaly év elei elméleti összegzésemen belül, a hazafiak számára közzétett ötven pontos "kis kátémban" is megírtam, hogy "ami józan paraszti ésszel nem érthető, és nem logikus, az nem értelmes és nem logikus!"
Mindig a legegyszerűbb magyarázatot kell először a dolgokra keresni! Miért lenne ez jó a hatalmat gyakorlóknak, ami itt az utóbbi években van? Hát nem kényelmesebb az, hogy nyugodtan leparkolnak az autójukkal, köszönnek Mariska néninek, aztán fütyörészve besétálnak a hivatalba, és intézik a piszkos hazaáruló ügyeiket, ahogy ezt sokáig megtehették, míg a nemzet egy része rá nem ébredt végre, hogy folyamatosan meg van vezetve? Miért lenne jó az nekik, hogy most rácsok közt kell bemenni az országgyűlésbe, félve megszavazni az újabb gazemberségeket, hogy mikor kérik rajtuk azt számon, taxival közlekedni - hogy ne lássák melyik az autójuk - és rendőrökkel őriztetni a házukat? Miért lenne mindez nekik jó? Ők semmire nem vágynak jobban, minthogy visszajöjjön a 2006. szeptember 17-e, vagy még inkább a 2002. április 8-a (az újraszámlálásért megindult harc kezdete) előtti idő. De szerencsére az már nem fog! Mert annak mi hazafiak egyszer és mindenkorra véget vetettünk.
Nem a jelenlegi hatalom "elnyomó gépezetétől" kell félni, hanem attól a jövőtől, ami ránk vár mondjuk harminc év múlva, ha ezen a mai irányon nagyon gyorsan nem változtatunk. A "rettenetes elnyomó gépezetről" meg annyit, hogy 2000 hazafit nem sikerült 4000 rendőrükkel megfélemlíteniük és legyőzniük.
Ha az állandóan a nadrágjukba tojó és csak nyafogó nemzetiek végre egyszer az összecsinált bugyijukkal együtt a gyávaságukat is a szennyesbe dobnák és a változtatásra elszántan odaállnának mellénk, garantáltan véget érne az országot ma bitorló politikai elit ámokfutása. Mert ha Orbán Viktor azt mondja, hogy ma puccs van Magyarországon, én azzal toldom meg, hogy akkor viszont életbe lépett az "ellenállási záradék"!
Ha valakit részletesebben is érdekel a véleményem, innen letölthető a minden héten szerdán a Szent Korona Rádión sugárzott "Budaházy" című műsorom március 19-i adása.
Budaházy György
Holnap pedig: 10 perces EXTRA
összefoglaló videó március
15-ről by SoDI! :)
Igencsak vicces, amikor azt látom, hogy ballib újságok az én videóim segítségével bizonygatják a saját igazukat.
Az elmúlt napokban két hasonló esetre is volt példa, éppen ezért szeretném elmondani, hogy a hazug állításokkal szemben mi az igazság.
Először a Hírszerző mentegette a Magyar Gárda tárgyalásán készült felvételem alapján az ott zavargó Kolompár Orbánt, majd néhány napja a Partizáninfó Kisberk Szabolcs ellen használta fel a március 15-ei akciómozimat, mondván, hogy amit látunk rajta, az egyértelműen cáfolja a HírTV riporterének az állításait.
Nos, ami a Gárda tárgyalását illeti, ott valóban volt tülekedés a cigányok nélkül is, de ez nem a Gárda hibája, hanem a sajtósoké. Mindenki be akart menni, ha lehet, bármi áron, és - bevallom őszintén - nekem is a határozott, se Istent, se embert nem ismerő nyomakodásomnak volt csak köszönhető, hogy még éppen bejutottam a terembe, szemben például a DunaTV, az MTI, vagy az Origó néhány munkatársával. Természetesen egy újságírótól ez így természetes, mint ahogy a Gárdának se róható fel, hogy rendet akart tartani a helyszínen. Ugyanakkor ezt az ő nyakukba varrni már igen erős szemétség.
Ami a Partizáninfó cikkét illeti: nem azért nem mutatom azt a jelenetet, amikor az idős úr ráüt az arra haladó rendőrautókra, mert szándékosan rendőrellenesre akartam vágni a videót, hanem egyszerűen azért, mert nem vettem észre, hogy ilyesmi történik, abban a pillanatban ugyanis éppen háttal álltam, és a távolban készülődő rendőrsorfalat néztem.
Az pedig, hogy a bácsi láthatóan nem volt eszméletlen, az még közel sem jelenti azt, hogy az őt leteperő droidok okozta sokk miatt ne lett volna teljesen magatehetetlen, amikor betuszkolták abba a szürke civil autóba. Ilyen módon nem igazán állja meg a helyét, amikor hazugsággal rágalmazzák Kisberk Szabolcsot.
Mivel a szenvedés alatt végig csak az aszfaltot vettem, a videót hangulatos képekkel illusztrálom, ami talán valamennyire visszaadja azt, hogy mit éreztem a helyszínen. :)
Az utóbbi időben egyre több helyen látom azt, hogy még a nemzeti ellenállás legbevállalósabb tagjai sincsenek pontosan tisztában a jogaikkal, és a gondolkodásukat a hatalom öncélú ijesztgetése uralja.
Ez számomra azért is különösen döbbenetes, mert látom, hogy Morvai Krisztina és Gaudi-Nagy Tamás milyen sok energiát fektetnek abba, hogy soha ne sérülhessenek az alapvető szabadságjogok, még olyan módon sem, hogy az alkalmazásuktól való félelem tartsa vissza tőlük a hazafiakat.
Éppen ezért nagyon röviden érdemes sorra venni, hogy melyek a legszélesebb körben elterjedt tévhitek, megemlítve, hogy a balliberális hazudozással szemben mi az igazság velük kapcsolatban.
TÉVHITEK:
#1 TÉVHIT: Tilos eltakarni egy tüntetésen az arcunkat.
HAZUGSÁG, teljesen szabad!
A kormány tavaly márciusban valóban hozott egy ezzel ellentétes rendeletet, de ez ma már nincs hatályban, ugyanis saját maguk törölték el.
#2 TÉVHIT: Tilos részt venni be nem jelentett tüntetésen, vagy vonuláson.
HAZUGSÁG, teljesen szabad!
Ilyesmihez nincs semmiféle szankció rendelve, ez önmagában nem valósít meg se bűncselekményt, se pedig szabálysértést. Sőt! Tekintve, hogy senkitől sem várható el, hogy ha lát az utcán egy rendezvényt, akkor el tudja dönteni, hogy az vajon bejelentett-e vagy sem, így alkotmányossági megfontolásból a jövőben sem várható ennek a magatartásnak a büntethetővé tétele.
2006 őszén a Nemzetbiztonsági Hivatal valóban riogatta azzal az embereket, hogy pszichikai bűnsegédi minőségben adott esetben azok is felelősségre vonhatóak, akik csupán passzív szemlélőként vannak jelen egy-egy erőszakosabb rendezvényen, ám azóta bebizonyosodott, hogy ez csupán egy nagyon ócska blöff volt a részükről, és meg is kapták a retorziójukat, amiért a hazudozásukkal túllépték a hatáskörüket, és Orwelli rémhírterjesztéssel próbálták eltántorítani az embereket attól, hogy éljenek az alapvető szabadságjogaikkal!
Nincs hatályban semmiféle jogszabály, ami ezt bűncselekménnyé, vagy szabálysértéssé nyilvánítaná. A saját testi épséged védelméhez mindenképpen jogod van.
#4 TÉVHIT: Amikor élünk a gyülekezési joggal, akkor mindig figyelni kell, hogy ne sértsük meg más emberek jogait, ezt ugyanis a gyülekezési törvény is előírja.
Ez így ebben a formában HAZUGSÁG, a törvény ezen passzusát ugyanis másként kell értelmezni!
Az alapjogokat nem, vagy csak a legszükségesebb esetben, és a lehető legminimálisabb mértékben szabad korlátozni bármiféle másodlagos, virtuális polgári jog miatt. A gyülekezés nagyon fontos, alapvető emberi jog, éppen ezért hatalmas hiba lenne, ha mindig azt kezdenénk el vizsgálgatni, hogy bizonyos esetekben sérültek-e miatta egyéb, jelentéktelenebb jogok.
Hogy ezt pontosan miként kell érteni, azt nálam sokkal pontosabban Gaudi-Nagy Tamás magyarázza el az alábbi videón.
Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide vagy ide!
Szóval, bajtársak, az a lényeg, hogy nem szabad megrettenni az ócska ballib hazugságoktól! Fontos, hogy azokat a testvéreinket is felvilágosítsátok a jogaikról, akik esetleg bedőltek a lakájmédia ócska hazudozásainak!
Nektek a fenti tettek mindegyikéhez alapvető, elidegeníthetetlen jogotok van, és a magyar szabadság védelmében, ha nem akarunk diktatúrába süllyedni, nagyon fontos, hogy minél többen, és minél gyakrabban éljünk is ezekkel a jogokkal!
Az alábbi levelet az előbb küldtem el a Kuruc.info-nak.
Tisztelt Szerkesztőség!
Tóth Péternek, a Jobbik szegedi alelnökének Toroczkai Lászlóhoz címzett soraiból nekem nagyon úgy tűnik, mintha ő a radikális jobboldalon belül a konstruktív építkezést szinte kizárólagosan a Jobbik privilégiumának tekintené, szembeállítva ezzel Toroczkai és Budaházy úgymond „antidemokratikus radikalizmusát”.
Ehhez képest érdemes megnézni Toroczkai László március 15-én elmondott beszédének vonatkozó részletét a nemzeti pártok és az „építkezés” kapcsolatáról, mely teljesen olyan, mintha már előre Tóth úrnak szólna, amolyan válasz gyanánt.
Azt hiszem, ideje leszoknom arról, hogy félbehagyjam a bejegyzéseimet, és piszkozatként tegyem el őket későbbre. Így ugyanis nagyon hamar megfeledkezhetem róluk. Ez történt az alábbi írással is, amit már jó két héttel március 15-e előtt megírtam, csak éppen elfelejtettem kitenni ide a blogra.
De legalább az első bekezdést leszámítva, ahol afelett értetlenkedek, hogy Budaházy túlságosan visszafogottnak tűnik, máig aktuális a cucc. :)
Ez annyira tetszik, hogy változtatás nélkül emelem át ide. :)
Tomcat: Adjuk fel a "randalírozókat"
A BRFK félmillió forintos vérdíjat tűzött ki azokra, akik március 15-én felgyújtottak néhány kukát, illetve összetörtek néhány autót. Fejenként, gondolom, hiszen nemigen lenne értelme azt elvárni, hogy valaki egy személyben azonosítsa az összes elkövetőt. Azon most ne molyoljunk, hogy gyilkos cigányokra nem szoktak vérdíjat kitűzni, sőt, igazából csak nagyon-nagyon durva, gépfegyveres-halálosáldozatos bűncselekmények esetében dobnak fel ekkora pénzeket. Kivéve persze Csintalan fejbekólintását, akinek szerintem jobban állt volna, ha megdöglik. Akkor még talán rendben is lenne a tízmilliós vérdíj. De már ezt is mondtam.
Szóval én azt mondom, vegyük le pénzzel ezeket a majom rendőröket. Amit március 15-én a srácok elkövettek, az a legrosszabb esetben is csak egy sima garázdaság, amire - feltéve, hogy az elkövető büntetlen előéletű - kiszabnak száz-kétszázezer forint bírságot, oszt' csókolom. Ezért pedig a BRFK ad ötszázezret. A haszonkulcs jobb, mint bármelyik államkötvénynél, és még sorba se kell állni érte.
Kérem tehát azokat, akik március 15-én kukát gyújtogattak, hogy jelentkezzenek a Bombagyár szerkesztőségében, adategyeztetés végett. A jutalmat a bírósági tárgyalás után elfelezzük. Kifizetjük belőle továbbá a jelen pillanatban a Bajcsy-Zsilinszky utcai MÜÁRT-szaküzletben 8540 forintért kapható kukát, és kap egy ezrest az FKFV, hogy összesöpört utánunk. A McDonald's kirakatát nem fizetjük ki, az biztosítva volt, és különben is, dögöljenek meg.