Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

Endlösung

Az áldást sodika küldte 2008. március 6., csütörtök - 15:16-kor
Címkék: forradalom marcius 9
10 komment

Már rettegnek március 9-étől,

hiszen tudják, hogy aznap este...

eltöröljük őket 

Avagy ez a Kóka mekkora egy fasz! :D

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Bűnüldözés

Az áldást sodika küldte 2008. március 6., csütörtök - 15:05-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: rendorseg vicces video
még nincs komment

Csak egy filmforgatás, de attól még vicces. :)

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Két apa 2.0

Az áldást sodika küldte 2008. március 5., szerda - 22:04-kor
Címkék: blogadmin bombagyar buzik
15 komment

Terence UphoffNéhány hete írtam egy hosszabb bejegyzést arról a videóklipről, melyben egy kisfiú elénekli, milyen jó neki a két homokos apukájával, mert bármelyikük lehet az édesanyja is.

Nos, akkor én elmulasztottam utánajárni a műsor hátterének. Blogin most zseniális alapossággal pótolja ezt a hiányt, ezért nagyon ajánlom mindenkinek, hogy olvassa el!


Blogin - Terence Uphoff: Twee Vaders


Kapcsolódó saját anyag:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Első SIKER!

Az áldást sodika küldte 2008. március 5., szerda - 20:37-kor
Címkék: nepszavazas
64 komment

Ha a népszavazáson az igenek győznek, akár már jövő hónaptól eltörölhetik a vizitdíjat, a kórházi napidíjat, és a tandíjat! Érdemes tehát elmenni, és IGEN-nel szavazni, ugyanis nagyon hamar fogjuk látni az eredményét.

Fletó azon fenyegetését pedig, miszerint ez forráshiánnyal fog járni, nem kell komolyan venni. Tudnunk kell, hogy az ellátás, és az oktatás üzemeltetése állami feladat, így NEM az ő döntésük, hogy legyen-e elég pénz minderre, vagy sem. Az alkotmány nagyon pontosan fogalmaz, amikor az állampolgári jogokat tárgyalja, és ennek nyomán teljesen egyértelmű, hogy - ha akarják, ha nem - kötelező biztosítaniuk a kellő mennyiségű pénzt a működéshez!

By SoDI

Kapcsolódó anyag:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Karsai és a Hospinvest

Az áldást sodika küldte 2008. március 5., szerda - 17:37-kor
Címkék: eu hospinvest karsai jozsef palyazat
10 komment

Nem hiszem el, hogy ez csak nekem tűnt fel.

Karsai József nem hibázhat, ha pályázatot ír, de a Hospinvestnek még ezt is szabad.

Mindenesetre megírtam a Kuruc.info-nak is, mert ez nyilvánosságért üvölt.

Tisztelt Szerkesztőség!

 

Bajnai Gordonnak a minap volt pofája azt hazudni a Mokkában, hogy nem Karsai József egészségügyi szavazása miatt büntetik az általa vezetett Battonyát, hanem egyszerűen arról van szó, hogy folyamatosan hibás pályázatokat kapnak onnan, pedig lenne lehetőségük beülni ingyenes minisztériumi pályázatíró tanfolyamokra is.

http://webcast.tv2.hu/mokka/index.php?m=video&video_id=372816

 

Ehhez képest a másik oldalon azt látjuk, hogy a Hospinvest ugyanígy érvénytelen pályázatot nyújtott be az egri Markot Ferenc kórház üzemeltetésére (három évre kellett volna igazolniuk, hogy nem kellett semmit inkasszóval leemelni a számlájukról, de ők csak az utolsó két évről hoztak papírt), érdekes módon a helyi szoci többség mégis őket hozta ki győztesnek.

http://fidesz.hu/index.php?Cikk=109825

 

Nekik vajon miért szabad hibázniuk a pályázat összeállításakor?

Csak nem megint kettős mérce?

 

Tisztelettel:

Kiss Endre Farkas

(SoDI)

Beszarok, legalább a látszatra ügyelnének!!!

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Orbán cukiiiiii

Az áldást sodika küldte 2008. március 5., szerda - 16:41-kor
Címkék: majka orban video viktor
3 komment

Bulvár az egész világ...

Ha már színházba nem járunk.

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

IGEN IGEN IGEN

Az áldást sodika küldte 2008. március 5., szerda - 16:38-kor
Címkék: fidesz nepszavazas video vizitdij
még nincs komment

By SoDI (Fidesz.hu nyomán)


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Gyurcsány szokott

Az áldást sodika küldte 2008. március 5., szerda - 14:56-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: ferenc gyurcsany vicces video
még nincs komment

By SoDI (gyhpolisz nyomán)


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Killer Koca áskálódik

Az áldást sodika küldte 2008. március 5., szerda - 14:33-kor
Címkék: agnes hirtv horvath nepszavazas video vizidij
7 komment

Az aljas Horváth maca szemérmetlenül hazudozik! Hollandiában az egészségügyi alapellátásért már nem kell vizitdíjat fizetni! Holland közgázprof mondja, úgyhogy ezt próbáljátok megcáfolni, libsi tetvek!

Mengelica különben nagyon jól jár a kórházi széfekkel, ugyanis egy, a családjához közel álló vállalkozás szállítja azokat. Hogy el ne essen a bomba üzlettől, még az MSZP-s szakpolitikust, Schwartz Tibort is volt pofája megfenyegetni. Persze hazug módon ezt is csak amolyan "félreértésként" kommunikálja.

A vicces az, hogy erről még az MSZP weblapján is dörgedelmes hír jelent meg hétfőn. :)

MSZP: Széf törölve!

By SoDI

Kapcsolódó anyag:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Hazafi pajtás

Az áldást sodika küldte 2008. március 4., kedd - 20:44-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések
Címkék: fegyverek forradalom ironia
5 komment

Az alábbi videó alapján akár úgy is gondolhatnánk, hogy egy hazafi pajtás készülődött a nemzeti ünnepre. :D

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Éljen!

Az áldást sodika küldte 2008. március 4., kedd - 19:53-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: gusztos peter izrael kepek szdsz vicces zsido
még nincs komment

Éljen Új Tel-Aviv!

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Birkák rendőrállama

Az áldást sodika küldte 2008. március 4., kedd - 18:39-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések , Paródia
Címkék: fidesz ironia kepek parodia rendorallam vicces
13 komment

A Fidesz plakátpályázatán kétség kívül ez a két mű a legjobb:

Birkák rendőrállama 

Már csak néhány nap
és bocsánatot kérhetünk március 15-ért. ;))

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nesze bazmeg EU

Az áldást sodika küldte 2008. március 4., kedd - 16:46-kor
Címkék: eu karsai jozsef tv2 video
12 komment

Néhány napja Lendvai szukának volt pofája azt hazudni, hogy nem fogják megbüntetni Battonyát, amiért polgármesterüknek, a parlamentben szoci sorokban ülő Karsai Józsefnek volt annyi esze, hogy  a lelkiismeretére hallgasson a magyarság kiirtásán fáradozó körök aljas ámokfutásával szemben.

Ehhez képest azt látjuk, hogy a térdig sáros földutak leaszfaltozásához egy fillér EU-s támogatást sem kapnak, ugyanis - és ez nem vicc - nem tudnak rajtuk egyetlen halálos balesetet se felmutatni. Eközben a közeli nagyváros, ahol - Karsai szavaival élve - már a levegőben is betonút van, simán megkapja a körforgalmat.

De a szoci kormány van olyan szívtelen, hogy a battonyai kisgyerekeket is büntesse képviselőjük józan lelkiismerete miatt. Az országban nagyon kevés helyen van pottyantós ikerbudi, az EU csodás bőségűnek beharangozott felzárkóztatási zsákjából mégse jut egy rendes vizesblokk kialakítására.

„Még annyi pénzt se kapok, hogy legalább egy botot vegyek belőle, amivel a gyerekek el tudják hessegetni onnan a kóbor kutyákat.”

Magyarország, 2008. Jó napot kívánok. 

Ami Bajnai Gordon laptopját illeti, és a benne lévő titokzatos diagramokat mindenféle virtuális pénzekről, Karsai azzal kapcsolatosan is rém egyenesen fogalmaz. Ha Bajnai a Hajdúbétnél 17 milliárdos veszteséget okozott, hogy a francba lehetne képes 8000 milliárddal szakszerűen gazdálkodni.

Kérem szépen, egy MSZP-s képviselőt látnak, és hallanak.

Ilyen az, amikor olyasvalaki, akinek közelről is van rálátása a dolgokra, kimondja az igazat. 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

„Lesznek jogaink”

Az áldást sodika küldte 2008. március 4., kedd - 8:06-kor
Címkék: nepszavazas szdsz tandij video
43 komment

Most is vannak, te hülye drogos picsa! :D

 

Erről a bejátszásról nekem az alábbi kedves mondás jut eszembe:

Egy úriember soha nem üt meg egy nőt, de nem is követi el azt a hibát, hogy egy koszos feministát összetévesszen egy valódi nővel. :DDD 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Lehetsz király

Az áldást sodika küldte 2008. március 4., kedd - 4:58-kor
Címkék: lehetsz kiraly video zene
még nincs komment

Ezt a dalt (Rómeó és Júlia musical) én eddig csak eredetiben, esetleg tizenéves gyerkőcök hamiskás előadásában hallottam.

Éppen ezért ez a felturbózott remix egész érdekes.

Kár, hogy éppen ennek a rém gyenge, rossz értelemben „lányos” animének a képeit vágták alá.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

IGEN IGEN

Az áldást sodika küldte 2008. március 3., hétfő - 23:37-kor
Címkék: fidesz nepszavazas video
9 komment

By SoDI (Fidesz.hu nyomán)


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!
« Elejére | Újabbak | Régebbiek | Végére »