Endlösung
Az áldást sodika küldte 2008. március 6., csütörtök - 15:16-korCímkék: forradalom marcius 9
10 komment
Már rettegnek március 9-étől,
hiszen tudják, hogy aznap este...
Avagy ez a Kóka mekkora egy fasz! :D
By SoDI
Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben
Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert
Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története
Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)
Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről
Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról
Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához
Már rettegnek március 9-étől,
hiszen tudják, hogy aznap este...
Avagy ez a Kóka mekkora egy fasz! :D
By SoDI
Csak egy filmforgatás, de attól még vicces. :)
By SoDI
Néhány hete írtam egy hosszabb bejegyzést arról a videóklipről, melyben egy kisfiú elénekli, milyen jó neki a két homokos apukájával, mert bármelyikük lehet az édesanyja is.
Nos, akkor én elmulasztottam utánajárni a műsor hátterének. Blogin most zseniális alapossággal pótolja ezt a hiányt, ezért nagyon ajánlom mindenkinek, hogy olvassa el!
Blogin - Terence Uphoff: Twee Vaders
Kapcsolódó saját anyag:
Ha a népszavazáson az igenek győznek, akár már jövő hónaptól eltörölhetik a vizitdíjat, a kórházi napidíjat, és a tandíjat! Érdemes tehát elmenni, és IGEN-nel szavazni, ugyanis nagyon hamar fogjuk látni az eredményét.
Fletó azon fenyegetését pedig, miszerint ez forráshiánnyal fog járni, nem kell komolyan venni. Tudnunk kell, hogy az ellátás, és az oktatás üzemeltetése állami feladat, így NEM az ő döntésük, hogy legyen-e elég pénz minderre, vagy sem. Az alkotmány nagyon pontosan fogalmaz, amikor az állampolgári jogokat tárgyalja, és ennek nyomán teljesen egyértelmű, hogy - ha akarják, ha nem - kötelező biztosítaniuk a kellő mennyiségű pénzt a működéshez!
By SoDI
Kapcsolódó anyag:
Nem hiszem el, hogy ez csak nekem tűnt fel.
Karsai József nem hibázhat, ha pályázatot ír, de a Hospinvestnek még ezt is szabad.
Mindenesetre megírtam a Kuruc.info-nak is, mert ez nyilvánosságért üvölt.
Tisztelt Szerkesztőség!
Bajnai Gordonnak a minap volt pofája azt hazudni a Mokkában, hogy nem Karsai József egészségügyi szavazása miatt büntetik az általa vezetett Battonyát, hanem egyszerűen arról van szó, hogy folyamatosan hibás pályázatokat kapnak onnan, pedig lenne lehetőségük beülni ingyenes minisztériumi pályázatíró tanfolyamokra is.
http://webcast.tv2.hu/mokka/index.php?m=video&video_id=372816
Ehhez képest a másik oldalon azt látjuk, hogy a Hospinvest ugyanígy érvénytelen pályázatot nyújtott be az egri Markot Ferenc kórház üzemeltetésére (három évre kellett volna igazolniuk, hogy nem kellett semmit inkasszóval leemelni a számlájukról, de ők csak az utolsó két évről hoztak papírt), érdekes módon a helyi szoci többség mégis őket hozta ki győztesnek.
http://fidesz.hu/index.php?Cikk=109825
Nekik vajon miért szabad hibázniuk a pályázat összeállításakor?
Csak nem megint kettős mérce?
Tisztelettel:
Kiss Endre Farkas
(SoDI)
Beszarok, legalább a látszatra ügyelnének!!!
By SoDI
Bulvár az egész világ...
Ha már színházba nem járunk.
By SoDI
By SoDI (Fidesz.hu nyomán)
By SoDI (gyhpolisz nyomán)
Az aljas Horváth maca szemérmetlenül hazudozik! Hollandiában az egészségügyi alapellátásért már nem kell vizitdíjat fizetni! Holland közgázprof mondja, úgyhogy ezt próbáljátok megcáfolni, libsi tetvek!
Mengelica különben nagyon jól jár a kórházi széfekkel, ugyanis egy, a családjához közel álló vállalkozás szállítja azokat. Hogy el ne essen a bomba üzlettől, még az MSZP-s szakpolitikust, Schwartz Tibort is volt pofája megfenyegetni. Persze hazug módon ezt is csak amolyan "félreértésként" kommunikálja.
A vicces az, hogy erről még az MSZP weblapján is dörgedelmes hír jelent meg hétfőn. :)
By SoDI
Kapcsolódó anyag:
Az alábbi videó alapján akár úgy is gondolhatnánk, hogy egy hazafi pajtás készülődött a nemzeti ünnepre. :D
By SoDI
By SoDI
A Fidesz plakátpályázatán kétség kívül ez a két mű a legjobb:
Már csak néhány nap
és bocsánatot kérhetünk március 15-ért. ;))
By SoDI
Néhány napja Lendvai szukának volt pofája azt hazudni, hogy nem fogják megbüntetni Battonyát, amiért polgármesterüknek, a parlamentben szoci sorokban ülő Karsai Józsefnek volt annyi esze, hogy a lelkiismeretére hallgasson a magyarság kiirtásán fáradozó körök aljas ámokfutásával szemben.
Ehhez képest azt látjuk, hogy a térdig sáros földutak leaszfaltozásához egy fillér EU-s támogatást sem kapnak, ugyanis - és ez nem vicc - nem tudnak rajtuk egyetlen halálos balesetet se felmutatni. Eközben a közeli nagyváros, ahol - Karsai szavaival élve - már a levegőben is betonút van, simán megkapja a körforgalmat.
De a szoci kormány van olyan szívtelen, hogy a battonyai kisgyerekeket is büntesse képviselőjük józan lelkiismerete miatt. Az országban nagyon kevés helyen van pottyantós ikerbudi, az EU csodás bőségűnek beharangozott felzárkóztatási zsákjából mégse jut egy rendes vizesblokk kialakítására.
„Még annyi pénzt se kapok, hogy legalább egy botot vegyek belőle, amivel a gyerekek el tudják hessegetni onnan a kóbor kutyákat.”
Magyarország, 2008. Jó napot kívánok.
Ami Bajnai Gordon laptopját illeti, és a benne lévő titokzatos diagramokat mindenféle virtuális pénzekről, Karsai azzal kapcsolatosan is rém egyenesen fogalmaz. Ha Bajnai a Hajdúbétnél 17 milliárdos veszteséget okozott, hogy a francba lehetne képes 8000 milliárddal szakszerűen gazdálkodni.
Kérem szépen, egy MSZP-s képviselőt látnak, és hallanak.
Ilyen az, amikor olyasvalaki, akinek közelről is van rálátása a dolgokra, kimondja az igazat.
By SoDI
Most is vannak, te hülye drogos picsa! :D
Erről a bejátszásról nekem az alábbi kedves mondás jut eszembe:
Egy úriember soha nem üt meg egy nőt, de nem is követi el azt a hibát, hogy egy koszos feministát összetévesszen egy valódi nővel. :DDD
By SoDI
Ezt a dalt (Rómeó és Júlia musical) én eddig csak eredetiben, esetleg tizenéves gyerkőcök hamiskás előadásában hallottam.
Éppen ezért ez a felturbózott remix egész érdekes.
Kár, hogy éppen ennek a rém gyenge, rossz értelemben „lányos” animének a képeit vágták alá.
By SoDI