Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

Entartete Musik

Az áldást sodika küldte 2008. július 17., csütörtök - 20:04-kor
Címkék: entartete kunst zsido
111 komment

Ez a bejegyzés kivételesen máshonnan átemelt tartalom. 


Nem, nem hangolnak a zenészek, ez már a mű.

Ünnep- és nemzetgyalázás a Művészetek Palotájában 

Recycling-szimfónia
(a blöffölés művészete)

Titánia kormánya, gyurcsány ferenc beszéde után, egy fiatal zsidó zeneszerző sikertelen, Tom és Jerry, Kalambó valamint régi horrofilmek zenei betéteiből összekomponált, émelygést, rosszullétet okozó, disszonanciára épülő kísérletével "tisztelte" meg március 15-ét, a '48-as szabadságharc, és halottainak emlékét.
A végén a tapsot nem én raktam rá a videora! Valószínűleg felvételről ment.

Fogyasszátok (lelki)egészséggel!

Kattints ide!

A zsidók által propagált és képviselt ember- és Istenidegen XX. századi izmusok (pl. dada, konstruktív minimal, stb.) kimondatlan/kimondhatatlan definíciója alapján, ha egy üres szoba közepére szarnék és egy a művészvilágban nevet és posztot kiharcolt "testvér" rámondaná, hogy magasművészet (nem cm-ben), (és aki nem érti az még nem nőtt fel hozzá) akkor onnantól fogva egy egyetemes jelentőségű, értéket létrehozó, rengeteg performance-t csináló és rengeteg díjat kapó, botrányos mert eredeti, XXI. századi MŰŰŰ-VÉSZ lennék.
Mert ma már csak a kapcsolatok számítanak.

By SoDI (eastierr nyomán)


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Vallásgyalázás

Az áldást sodika küldte 2008. július 17., csütörtök - 15:05-kor
Címkék: keresztenyseg zsido
143 komment

Íme egy példa arra, hogy miért kellene börtönbe zárni az összes kereszténygyalázó zsidót.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Újabb hazugság

Az áldást sodika küldte 2008. július 16., szerda - 21:29-kor
Címkék: buzik video
167 komment

Azt hazudta a zsidó média, hogy rajtunk kívül egész Európában tökéletes békében és nyugalomban telt az idei buziparádé.

Ehhez képest tessék cseh képsorokat nézegetni.

Ha nagy balhé nem is, határozott tiltakozás igenis volt náluk, és az ottani tiltakozók szintén elérték, hogy a tüntetés programja megváltozzon, ugyanúgy, mint ahogyan mi sem hagytuk, hogy saját buzijaink a Hősök terén vonulhassanak végig.

Van persze még mit tanulniuk tőlünk az ottani hazafiaknak (nekünk pedig e tekintetben a szerbektől), de jövőre majd biztos jobban megszervezik magukat ők is.

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Gáza

Az áldást sodika küldte 2008. július 16., szerda - 18:33-kor
Címkék: gaza zsido
15 komment

 Gáza

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Kolonicsot megölték

Az áldást sodika küldte 2008. július 16., szerda - 15:04-kor
Címkék: egeszsegugy kolonincs gyorgy
179 komment

20 percig próbálták hívni a mentőket.

A mentőszolgálatos kisasszony halálra ítélte az olimpiai bajnokot, csak mert éppen megjött neki.

Az egyik hölgy azt mondta, amikor mondtam neki, hogy azonnal próbáljanak meg gyorsabban intézkedni, mert mondom egy Kolonics György nevű olimpiai bajnokról van szó, és erre az volt a hölgynek a válasza, hogy őt azt sem érdekli, hogy ha Buga Jakab, és lecsapta a telefont.

De persze nem írtják a magyart.

Nem arról van szó, hogy úgy gondolják, elég belőlünk 6 millió is.

Á, nem... Mi biztos csak képzelődünk.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Gárda fellebbezés

Az áldást sodika küldte 2008. július 15., kedd - 21:00-kor
Kategóriák: Gárda per , Pereim
Címkék: birosag fellebbezes garda jog magyar magyar garda per
147 komment

200 oldal, 100 telenyomtatott lap.

Ennyit küldtem ma be a bíróságra.

Nem tudom, hogyan állunk a beavatkozókkal, de gondolom, 20 példány csak elég lesz mindenre. És hogy mi 10 oldalas a fellebbezésemben? Nos, maga a beadványom csak 3 oldal, a maradék 7 oldalt a mellékletek teszik ki.

Hogy miféle mellékletek?


Feladóvevény a Gárda per beli fellebbezésemhez - Kattints a nagyításhoz! 

Fellebbezés:

Fellebbezésem a Gárda perben - Első oldal - Kattints a nagyításhoz!Fellebbezésem a Gárda perben - Második oldal - Kattints a nagyításhoz!Fellebbezésem a Gárda perben - Harmadik oldal - Kattints a nagyításhoz!

Fellebbezésem a Gárda perben - PDF verzió - Kattints a megnyitáshoz!

Mellékletek:

A1-A3:

Gárda per fellebbezés melléklet - A1 - Kattints a nagyításhoz!Gárda per fellebbezés melléklet - A2 - Kattints a nagyításhoz!Gárda per fellebbezés melléklet - A3 - Kattints a nagyításhoz!

B1:

Gárda per fellebbezés melléklet - B1 - Első oldal - Kattints a nagyításhoz!Gárda per fellebbezés melléklet - B1 - Második oldal - Kattints a nagyításhoz!

B2, B3:

Gárda per fellebbezés melléklet - B2 - Kattints a nagyításhoz!Gárda per fellebbezés melléklet - B3 - Kattints a nagyításhoz!


/Szöveges leirat/

Tisztelt Bíróság!

Alulírott Kiss Endre Farkas (1119 Budapest, … 3. alatti lakos) a Fővárosi Főügyészség felperes, és a Magyar Gárda Kulturális és Hagyományőrző Egyesület alperes között a Fővárosi Bíróság előtt 24.P.26.453/2007 ügyszám alatt folyamatban lévő, társadalmi szervezet feloszlatása iránt indított polgári per kapcsán

alperesi oldalon beavatkozó félként a beavatkozási kérelmem elutasításáról szóló döntés kapcsán

a megszabott 15 napos határidőn belül

az alábbi

ELŐZETES FELLEBBEZÉST

nyújtom be:

1.       A Tisztelt Bíróság a 2008. június 30-i tárgyaláson szóban jelezte, hogy az elutasított beavatkozó felek számára részletes, írásbeli indoklást küld a beavatkozásukat érintő döntésről. Miután erre a mai napig nem került sor, így jelen fellebbezésemet csupán vázlatszerűen tudom előadni. Bővebben csak az írásbeli döntés kézhezvételét követően tudom részletezni fellebbezésem indokait. Kérem ezért a Tisztelt Bíróságot, hogy beavatkozásom kérdésében az Emberi Jogok és Szabadságok Védelméről szóló egyezmény 6. cikkelyének (tisztességes tárgyaláshoz való jog) érvényesülése érdekében jogerős döntést csupán a későbbi, az elsőfokú döntés részletes, írásbeli indoklásának ismeretében előadott fellebbezésem alapján hozzon.

2.       Mindemellett vitatom a beavatkozásom kérdésében született elsőfokú határozat jogszerűségét is. A polgári perrendtartásról szóló 1952. évi III. törvény 50. § (1) alapján a felek perbeli jog- és cselekvőképességét, valamint a törvényes képviselőnek ezt a minőségét, ha ezek iránt kétség merül fel, a bíróság az eljárás bármely szakában hivatalból vizsgálja. BH1997. 544. szerint a peres felek perbeli jog- és cselekvőképességét a bíróságok az eljárás egész folyamata alatt - így a felülvizsgálati eljárásban is - hivatalból kötelesek vizsgálni. Miután Dr. Tóth Géza, illetve Hermán Péter alperesi beavatkozók a felperesi oldalon eljáró ügyészség kizárására vonatkozó indítványát, melyet technikailag az alperesi képviselő, Dr. Gaudi-Nagy Tamás is támogatott, a Bíróság a beavatkozók határozott kérésének ellenére is elmulasztotta a helyszínen hivatalból vizsgálni, és e nélkül folytatta le a tárgyalás további részét, így az ezt követően meghozott bírósági döntések nem tekinthetőek jogszerű körülmények között született, érvényes határozatoknak.

3.       A Tisztelt Bíróság a június 30-ai tárgyaláson szóban elhangzott magyarázatában mindemellett úgy fogalmazott, hogy az engedélyezett felperesi beavatkozó szervezetek esetében az volt a döntések sarokpontja, hogy ők az alapszabályzataikban meghatározott céljaik szerint olyan társadalmi csoportok érdekképviseletét látják el, mely csoportok jogsérelmére a felperesi ügyészség a keresetét alapította. Ennek alapján, álláspontom szerint, természetes személyként megjelenő beavatkozóknál - miután esetükben nem áll rendelkezésre semmiféle alapszabályzat - azon körülményeket kell vizsgálat tárgyává tenni, melyeket hivatásuk, vagy egyéb rendszeresen végzett tevékenységeik folytán az ő személyes (élet)céljaiknak tekinthetünk, vagyis ezeken a pontokon is szükséges megvizsgálni a konkrét jogi érdekeik meglétének kérdését.

4.       A bíróságok szervezetéről és igazgatásáról szóló 1997. évi LXVI. törvény 3. § alapján a bírák függetlenek, 10. § alapján pedig a bíróság előtt mindenki egyenlő. Amennyiben tehát a felperesi keresetben megjelölt állítólagos jogsérelmek felsorolása alapot ad az ezekkel érintett csoportok bizonyos részét képviselő felperesi beavatkozók közvetlen jogi érdekeltségének megállapításához, ugyanígy relevánsnak kell lennie annak is, hogy az Alperes milyen csoportérdekeket jelöl meg a saját ellenkérelmében.

5.       Az alperesi képviselő 2008. március 12-én csatolt ellenkérelmének elvi bevezetőjében kifejti, hogy a civil társadalom életébe való állami beavatkozásnak a legminimálisabbnak kell lennie. Ugyanezen irat második oldalán hangsúlyozza, hogy a Magyar Gárda saját meghatározása szerint „felkiáltó jel akar lenni”, valamint, hogy céljának tekinti a társadalmi párbeszéd kezdeményezését. Az ellenkérelem 5-ödik oldalán Alperesi képviselő azt írja, hogy az egyesülési jog „a vélemény-nyilvánítási szabadsághoz szorosan kapcsolódó alapjog”. A 6-odik oldalon úgy fogalmaz, hogy minden „kockázat nagyságának minősítésénél mérlegelni kell azt a pozitív hatást, amit a nézetek vállalása és ütköztetése jelent, hiszen ez a demokrácia része, és a demokratikus közélet előfeltétele”. A 7-edik oldalon szinte végig csak a véleménynyilvánítás szabadságának alkotmányos alapjait elemzi. A 8-adik oldalon a tatárszentgyörgyi rendezvénnyel kapcsolatban szintén ezt az alkotmányos alapjogot említi, rávilágítva, hogy nem adhat alapot jogsértés megállapítására, ha valaki közhasznú tevékenység keretében köztéri rendezvényen hívja fel a figyelmet a „vidék tarthatatlan közbiztonsági viszonyaira”. A 9-edik oldalon kifejti: „természetes, hogy vannak olyan szervezetek, amelyek folyó társadalmi vitában olyan véleményt hangoztatnak, amely valakiknek nem tetszik, vagy berzenkedést vált ki”. A 10-edik oldal alján az alperesi Egyesület főbb tevékenységei között említi „a társadalmat foglalkoztató létező problémák társadalmi vitájának elősegítését”.

6.       Megállapítható tehát, hogy az alperesi képviselő pontosan azokon a pontokon, és azon indokok alapján érzi jelen eljárással veszélyeztetve a véleménynyilvánítás szabadságát, illetve az ezekkel élő egyének jogait, mint amelyeket a beavatkozási kérelmemben, majd annak szóbeli indoklásában én magam is kifejtettem. Ezt megerősítette az alperesi képviselő későbbi előadása is, melyben alaposnak ítélte, és támogatta a beavatkozási kérelmemet. Miután pedig a Tisztelt Bíróság szerint a Felperes keresetében bizonyos társadalmi csoportok és érdekek konkrét nevesítése alapot teremt az ezeket képviselő beavatkozó felek jogi érdekeltségének megállapításához, a Bíróság függetlenségének és a tisztességes tárgyaláshoz való jog elvének a védelmében indokolt a közvetlen jogi érdek kérdésében ugyanennyire relevánsnak tekinteni az Alperes által megjelölt érdekcsoportoknak, illetve az azok képviseletében fellépő beavatkozóknak a szerepét is.

7.       Közírói tevékenységem, illetve a hozzám hasonló közgondolkodók képviseletében történő fellépésem ilyenformán tehát egyértelműen megteremti jelen perben a közvetlen jogi érdekemet. Közírói tevékenységem alátámasztására mellékelten csatolom a Vidék Média Kft-től kapott tudósítói megbízásom másolatát (A2-es melléklet), a sajtóigazolványom másolatát (A3-as melléklet), valamint a tulajdonomban lévő JobbStart.hu oldal domain-regisztrációs adatainak kivonatát (A1-es melléklet).

8.       Továbbá konkrét példával is tudom bizonyítani, hogy a Magyar Gárda elleni, politikai, illetve jogi támadások nem pusztán elvont, teoretikus lehetőségként hatnak ki rám, és közíróként a közvetlen jogi érdekeimre. Ezzel kapcsolatban hivatkozom egy 2007. augusztus 29-én megtartott kormányzati sajtótájékoztatóra, amelyen Gyurcsány Ferenc mellett valamennyi minisztere megjelent, hogy szolidaritásukat fejezzék ki Szetey Gáborral, akit megsértett egy paródiának szánt humoros fotómontázs, melyet én készítettem. A Népszabadság nyomtatásban is megjelenő cikke (NOL.hu verzió: B1-es melléklet) így tudósít az esetről: „A montázs Szetey Háromszög címmel továbbra is elérhető a neten. A ’sodi’ álnéven publikáló Kiss Endre Farkas töltötte föl ugyanis … blogjára július 5-én, paródia gyanánt…”
Miután a cikk kielemzi a személyemet, a Népszabadság újságírója saját maga emeli ki, hogy Gyurcsány Ferenc a humorosnak szánt karikatúrámat a Magyar Gárda Egyesület elleni hangulatkeltésre kívánta felhasználni.
„- ez…maga a fasizmus - mondta Gyurcsány. A kormányfő a történteket összekötötte a Magyar Gárda megalakulásával: ’Ma el lehet magyarázni, miért nem probléma, hogy a köztársasági elnök palotája előtti téren fasiszták grasszálnak’ - mondta a kormányfő, hangsúlyozva, hogy az államfő nem szólalt meg az ügyben, csak a főosztályvezetőjével üzent.”
Tekintve, hogy e cikkben a nevem mellett közölték azt is, hogy hol, milyen egyetemi szakra járok, és hogy mi a munkahelyem, a történtekkel kapcsolatban kénytelen voltam egy sajtóközleményt (B2-es melléklet), majd ehhez kapcsolódóan egy nyílt levelet (B3-as melléklet) is kiadni, melyek ezután több helyen megjelentek a sajtóban.

9.       Látható tehát, hogy – mint ahogyan velem tavaly ősszel, vagy idén tavasszal Gonda Lászlóval is megtörtént (részletek az ő, június 30-án benyújtott alperesi beavatkozási kérelmében) – a függetlenül tevékenykedő, ám a Gárda Egyesület mellett szolidaritást vállaló emberek már most a lehető legnagyobb nyilvánosság előtt bélyegződnek meg, és kompromittálódnak az antiszemitizmus, illetve egyéb szélsőségességek vádjával.

10.   Hivatkozom itt arra, hogy a fent leírt eset kapcsán elvesztettem a Magyar Vidék és Polgári Pártnál betöltött informatikusi megbízásomat, mivel Gyurcsány Ferenc 2007. augusztus 29-i nyilvános kormányülése megfélemlítően hatott rájuk, és így kénytelenek voltak megválni tőlem. Gondolom felesleges részletezni, hogy ez bizony konkrét anyagi hátránnyal járt a számomra. Mindez csak azért, mert Magyarország miniszterelnökének azon a délutánon éppen gyalázkodni támadt kedve a Magyar Gárdával kapcsolatban.

11.   Látható tehát, hogy amennyiben ez a per számomra kedvezőtlen kimenettel zárul, az – a jelen beadványomban, illetve a június 19-én postázott beavatkozási kérelmemben, valamint a június 30-i tárgyalás során általam szóban is részletezett indokok alapján – nagyon súlyosan sértené az alkotmányos jogaimat, illetve önálló közírói –és gazdasági sajtótevékenységem jelenleg érvényes kereteinek beszűkülése folytán a konkrét gazdasági érdekeimet is.

12.   Kérem tehát a Tisztelt Bíróságot, hogy szíveskedjék engedélyezni számomra a perbelépést az Alperes oldalán, illetve méltóztasson várni a végső döntéssel, amíg az elsőfokú elutasító határozat részletes indoklásának ismeretében nem lehetek képes kellő részletességgel kifejteni a jelen beadványomban csupán vázlatszerűen, hiányos információk alapján összefoglalt indokaimat.

Budapest. 2008. július 15.

Tisztelettel:

 

Kiss Endre Farkas

Jelen beadványomat, és mellékleteit
20 példányban csatolom.

Mellékletek: A1-A3, B1-B3. Jelen beadvánnyal
együtt 5 lapon, vagyis 10 oldalon.

By SoDI

Kapcsolódó saját anyagok:

Az anyagban hivatkozott mellékletek linkjei:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Jóslok

Az áldást sodika küldte 2008. július 15., kedd - 12:02-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések , Paródia
Címkék: ironia joslas parodia turul
78 komment

Látom a Ferencvárosi jegyző irodáját. Lángokat látok. Ezt mondja nekem a varázsgömb. 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Harmadik lettem

Az áldást sodika küldte 2008. július 15., kedd - 2:41-kor
Kategóriák: Anti-Nácivadász , Cikkek rólam
Címkék: blog blogadmin nacivadasz sodi tomcat
57 komment

Juhé.

Eddig sorrendben ezt a három embert dolgozta fel a legújabb Partizáninfó-klón, a Nácivadász. Nem tudom, mi alapján alakul a feldolgozás, de ha ez valami fontossági sorrend, akkor tök mókás, mert ezek szerint ilyenek bazmeg, hogy Budaházy vagy Toroczkai már labdába se rúgnak. :)) Na de viccen kívül...

Azt leszámítva, hogy Blogint cigányozzák, Tomcat fejére pedig 100 ezer forintos vérdíjat tűznek (amit akkor fizetnek ki, ha valaki egy vödör lószart önt a fejére), nem túl nagy szám, amit összelapátoltak ezek az útszéli zsidók, de személyes megtámadtatás címén most mégis válaszolok a hazugságaikra néhány szót.

  • Származás: zsidó-keverék

Hazugság. Apai ágon haladva a Pannonhalmi Bencés Főapátságban több száz érve visszakereshető a keresztényi származásom. Apai ág nagyanyai oldala pedig sváb irányba ágazik el. Az anyai ágamat történelmi mélységben valóban nem ismerem, de az biztos, hogy zsidó rokonról ott sem hallottam még soha. :)

  • Család: Fideszes önkormányzatnál dolgozó anyuka

Nem nyert. Régebben valóban volt egy önkormányzat képviselője (nem önkormányzati képviselő, nem keverni :)), de az akkor MSZP-s vezetésű volt.

  • Iskolai végzettsége: (feltöltés alatt - a szerk.)

Segítek.

1 - Számítástechnikai programozó (OKJ 54 4641 04)
2 - Cisco CCNA
3 - Informatikai hálózatirendszer-telepítő (OKJ 31 4641 01)
4 - Rendszerinformatikus (OKJ 54 4641 03)

  • Magasság: (feltöltés alatt - a szerk.)

Átlagnál magasabb, de nem égimeszelő. :)

  • Telefonszám: ...

A ott felsorolt két számból már csak a mobil stimmel.

  • E-mail cím: (várjuk a szerkesztőségbe!)

Hülye vakegér. :)

  • Munkája, üzleti tevékenységei

A munkám az, hogy két egyetemen tanulok. Móricztól mindkettő 10 percre van, a Dunához közeledve, és egyik sem a BME. Ebből szerintem ki lehet találni, hogy melyik ez a kettő. :))

Üzleti tevékenység pedig még csak mostanában fog indulni, többek között itt.

  • Jogosulatlan szociális segély felvétele (annak ellenére, hogy saját lakása, autója és vállalkozása van)

Tényleg csak címszavakban: nem jogosulatlan, minden feltételnek megfelelek. A lakásból semmi hasznom nincs, de valahonnan be kell járni a suliba, autó 200 ezres rozoga szar, a vállalkozás pedig érdemben csak most fog indulni, eddig keresőtevékenység híján stabilan nulla forint bevételem volt.

  • Izléstelen montázs készítése és terjesztése, mely Szetey Gábort ábrázolja Auschwitz kapujában

Én nem terjesztettem. Összekeversz engem a Gyurcsány Ferenccel. Na Ő bizony terjesztette.

Különben Szetey gonosz táborparancsnokként, amint éppen önkényuralmi jelképpé minősíti a rózsaszín háromszöget, szerintem igenis vicces.

  • Folyamatos antiszemita uszítás, uszító videóanyagok készítése, publikálása

Sosem uszítottam, és antiszemita sem vagyok.

  • Pedofil anyagok gyűjtése

Anyád!

Ha nem amcsi szerveren mocskolódnál, és így nem lennél elérhetetlen, reggel első dolgom lenne feljelenteni téged a rágalmazásodért és a becsületsértésedért.

Viszont azok kedvéért, akik még nem olvasták volna, linkelem, hogy mire gondolnak ezek a zsidók.

  1. Partizáninfó cikk (bővebb válaszom rá itt olvasható)
  2. Nudista képek (18 feletti csinos lányokról :))

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Rasszista zsidó

Az áldást sodika küldte 2008. július 14., hétfő - 19:50-kor
Címkék: cionista rasszizmus zsido
143 komment

A magyarság ügyéért tenni akaró elkötelezett hazafiak balliberális kritikusai állandóan azt próbálják elhitetni az emberekkel, hogy mi a jogok, és a béke ellen küzdünk. Minden alkalmat megragadnak arra, hogy erőszakos felforgatóként, valamint mások szabadságjogainak eltiprójaként mutathassanak be minket.

Tóta W. Árpád már egyenesen odáig ment, hogy kifejtette: szerinte mi annak okán nem lehetünk igazi forradalmárok, hogy '48-as, vagy '56-os elődeinktől eltérően nem több szabadságot akarunk, hanem kevesebbet. A ballib zugfirkászok szerint tehát mi vagyunk a rasszisták, a gyűlölködők, az erőszakos randalírozók, Magyarország egyik legnagyobb tehertételei.

Ehhez képest nézzük a tényeket.

  • Nem mi vagyunk, hanem ŐK azok, akik embertelenségükben egy éven át fizetőssé tették az egészségügyi alapellátást, rengeteg kispénzű embert zárva ki így a gyógyulásból. (Aki vitatkozni akar ezzel a megállapítással, a Corvinus holland vendégprofesszoránál tegye. /részletek itt/). Tény, hogy elképzelni sem lehet olyan utcai erőszakhullámot, mely képes lenne annyi kárt okozni, mint ami ennek az ámokfutásnak lett az eredménye. 
  • Nem mi vagyunk, hanem ŐK azok, akik a magyar felsőoktatásba fizetőképesség alapján szelektáló kasztrendszert szerettek volna bevezetni /részletek/
  • Nem mi vagyunk, hanem ŐK azok, akik fasiszta módon el akarják pusztítani a szólásszabadságot, akik folyamatosan arról beszélnek, hogy mi mindent kellene megtiltani, amit most a demokrácia miatt még szabad a magyaroknak /bővebben lásd a bírósági beszédemet/.

A magyar az egyik leginkább befogadó nép egész Európában.

Az igazi kirekesztőket máshol kell keresni.

Ha szeretnénk tudni, hogy hol lapulnak a szabadság ellenségei, nem kell különösebben megerőltetnünk magunkat a keresésük közben, ugyanis mindenki pontosan ismeri őket. És amikor azt mondom, hogy kivétel nélkül mindenki, cseppet sem túlzok. Elég csak megfigyelnünk a legnépszerűbb kifogásokat arra nézve, hogy egyes magyar fiatalok miért nem mernek nyíltan szembeszállni a cionliberális hatalommal.

Erről szerintem Tomcat-ék nagyon sokat tudnának mesélni a hozzájuk beérkező rengeteg levél alapján. Valaki azért fél küzdeni a magyarság ügyéért, mert még nem dolgozik, hanem tanul. Valaki azért, mert már nem tanul, hanem dolgozik. Valaki azért, mert még nincs családja, valaki pedig azért, mert már van családja. Röviden: az emberek rettegnek szembenézni a valódi veszedelemmel, mert visszafogja őket az egzisztenciális félelem. Holott valóban öntudatos magyar hazafi csak úgy lehet valaki, ha az állhatatosság olyan szintjén áll, ahol a lelke tökéletesen mentes minden hasonló, művi korláttól. Én már szerencsére sikeresen elértem erre a szinte /bővebben itt/.

Az ellenség tehát azt kívánja, hogy a magyarok ne merjenek megszólalni a cionista háttérhatalom számára kényes kérdésekben. Valaki ezt úgy éri el, hogy kifejti: szerinte például a hallgatók politikai sokszínűsége rossz színt vet némely egyetemre, ugyanis egységesen mindenkinek visszahúzódó konzumidiótának kellene lennie. Az ilyen cionista szerint vesszenek az egyéniségek /bővebben itt/.

Ha pedig mindez kevés a megfélemlítéshez, akkor a cionista zsidó a törvénytelenségtől sem riad vissza. (Lásd: lakásmaffia-ügyem)

  • Ha kell, hát a tolerancia legnagyobb élharcosából pillanatok alatt a legvadabb diszkrimináló válik.

Hogy megértsük, mire gondolok, tisztáznunk kell, hogy ma Magyarországon tilos bárkit is hátrányosan megkülönböztetni

  • bőrszíne
  • vallása
  • szexuális szokásai
  • politikai véleménye
  • származása
  • neme
  • életkora

alapján. Ezek egyenlő módon védett tulajdonságok, vagyis nincs szemernyi különbség se aközött, hogy valakit azért diszkriminálsz, mert egy félzsidaj-félcigány buzi, vagy azért, mert nem tetszik a politikai véleménye. Ilyenformán tehát a mindennapi életben, a kirekesztés indokaként ugyanannyira elfogadhatatlan a nigger asszonyállatozás, mint a szélsőjobboldalizás.

SEMMI különbség nincs.

Hogy életszerű legyen a példa, vegyünk egy konkrét, kirekesztő, nyíltan a diszkriminációs törekvéseivel büszkélkedő cionka júdét.

Hogy ne legyenek kétségeink afelől, valóban egy gyökértelen idegenszívűről van-e szó, kezdjük egy olyan idézettel, ami nagyon pontosan beazonosítja számunkra ezt a nemzettesten éktelenkedő ócska fekélyt.

Jeruzsálem aka Cijjón egy picit régebbi, mint ez a hármas trágyahalom, amit Hungáriának hívnak. És valszeg amikor végleg átkeresztelik Közép-Európai Duna-Tisza Köztársaságnak, Cijjón még állni fog, és a Szentély is vissza lesz építve. Ámen!!!!!!!!!

Asszem ennél nem is kell több magyarázat.

De ha valaki még kételkedne:

Én sem vagyok zsidó, csak az apukám, az anyukám, a nagypapám, meg a nagymamám...

Most pedig egy könnyfakasztó részlet következik, tessék sírni és meghatódni.

A nagyapám 1 (egy) darab ember volt, akit elgázosítottak

Hát, remélem, ti át tudtátok érezni a bűnös nép szégyenét helyettem is, mert nekem valahogy nem sikerült, hiába erőlködöm. Sajnos tény ugye, hogy Németország messze van, és tény, hogy Szálasi annak idején sokkal gyorsabban leállította a zsidók deportálását, mint néhány hónappal korábban Horthy. /részletek itt/ Pedig Horthy nem is egy megszállt országot irányított!

Az azonosítással tehát megvolnánk.

És akkor nézzük, mivel is fenyeget ez a kirekesztő, rasszista zsidó.

Az összes pesti gyakorlógimnáziumban vannak kapcsolataim, már várni fognak Rád! A vezető tanár és a diákok is!

És azt remélem tudod, hogy pusztán azért, mert elvégezted a tanári tárgyakat, nem kötelesek neked tanári diplomát adni! Ahhoz azért nekem is lesz egy két szavam, majd ha odakerülsz, akkor felkutatom, hogy melyik bizottság fogja az alkalmasságodat megvitatni... muhaha. A blogodról elmentettem 1-2 terhelő bizonyítékot, hátha időközben kitörlöd. Sodika, amíg én élek, és amíg a szakma kicsit is hallgat Rám: Te még egy Pázmányon sem fogsz tanári diplomát kapni!!!!

...

Hidd el, [SoDI-t] csak így lehet megnevelni, egyszer magába fog szállni. ...

De az biztos, hogy ha elviszi a gyakorlótanításig, ahhoz nekem is lesz néhány szavam. Ha addig megváltozik, értsd: benő a feje lágya, akkor lehet tanár, ha nem, akkor meg sosem. Ez van.

....

Közlöm, hogy a tanári alkalmasságot vizsgáló bizottság döntése pszichológiai és nem politikai alapon történik, és a döntés megfellebbezhetetlen. Polgári peres útra csak akkor terelheted, ha az indoklásban diszkriminációt találsz. De nem fogsz, annyira hülyék nem vagyunk!!! Persze így is perelhetsz, akkor már külföldön is híred megy, és SEHOL SOHA nem leszel tanár.

...

a Sodi-félék tanári diplomájának kiadásához van némi közöm, legyen elég ennyi. És quod dixi, dixi: folyamatosan mentem a mocskait, szerencsére a teljes nevét és a fényképét is közli

...

Nem fogod te tudni, hogy ki mindenki keze lesz a te elutasításodban.

Íme, ilyen egy ócska, cionrasszista végbéllény, aki annyira gyűlöli a heteroszexuális, fehér bőrű, konzervatív, keresztény magyar fiatalokat, hogy még nyíltan bűncselekmények elkövetésével is mer fenyegetni, ha valaki nem pontosan olyan, mint ő, vagy legalábbis nem nyalogatja szervilisen a fajtája seggét.

A legszánalmasabb az egészben az, hogy ez a cionzsidaj amellett, hogy nyíltan egy kirekesztő, rasszista patkány, egyben egy fülét-farkát vonyítva behúzó gyáva féreg is.

Sunyin megbújik a sötétben:

középsuliban semmit [nem tanítok], de az egyetemen igen. Ha ne baj, akkor nem mondom meg, hogy hol és mit, mindkettő alapján elég könnyen beazonosítható vagyok.

Bár ebben az arctalan, csúszómászó tempóban némileg az is közrejátszhat, hogy pontosan tudja, nem nagyon érdekel, hogy pontosan ki ő, akárki is, ha ismerném a nevét, akkor a soron következő legelső munkanapon már ott állnék az irodája előtt egy kamerával, és felkérném, hogy tessék szépen elmondani a Kuruc.info néhány tízezer olvasójának szemébe, mi is pontosan a baja a magyar emberekkel”? :)))

De ő ezt nem vállalná fel, mert egy gyáva fos. 

Íme tehát a kirekesztő, nyíltan rasszista zsidó mintapéldánya.

Még rólunk van pofája bárkinek is azt mondani, hogy diszkriminálunk, és aljas módon meg akarjuk félemlíteni az embereket!

Ősi trükk ez: vádold azzal az ellenségedet, ami te magad csinálsz!

A pofátlanság netovábbja.

By SoDI

  • A bejegyzés idézetei innen
    származnak, a kommentek közül

 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

A magyar ember

Az áldást sodika küldte 2008. július 14., hétfő - 12:48-kor
Címkék: cigany indexes magyarorszag zsido
23 komment

A magyar ember normális.

Még nem sikerült kiölni belőle a keresztényi értékeket.

Hiába próbálkoznak ezzel a liberális urak.

A magyar rendőr még nem TELJESEN hülye.

Helyre teszi a cigányokat, ha hőbörögnek a gárdistákkal.

Hiába nem tetszik ez a liberális uraknak.

A magyar ember normális.

Voltunk, leszünk, megmaradunk.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Gaskó jó fej csávó!

Az áldást sodika küldte 2008. július 13., vasárnap - 20:25-kor
Kategóriák: Összeesküvés
Címkék: osszeeskuves sztrajk
109 komment

Na, egy kicsit megtöröm a vasárnapi pihenést, ugyanis ekkora hatalmas poén mellett nem lehet elmenni szó nélkül.

Idézet következik.

AZ AZÉRT ELÉG FURA, HOGY PONT MOST VAN A SZTRÁJK.. A MULTHÉTEN A SOK FIDESZES-KDNPs JOBBOLDALI CSŐCSELÉK FELTUDOTT JÖNNI BUDAPESTRE VONATTAL A MELEGFELVUNLÁSON HŐBÖRÖGNI, DE A TÖBB EZER FIATAL HAGY NE TUDJON MÁR NYUGODTAN HAZAJÖNNI A KÜLÖNBÖZŐ FESZTIVÁLOKRÓL..

IRTÓZÓM EZEKTŐL A GASKÓ FÉLE FIDESZES VADBARMOKTÓL. MINDENT MEGTESZNEK ANNAK ÉRDEKÉBEN, HOGY AZ ORSZÁG LAKOSSÁGA ROSSZABUL ÉREZZE MAGÁT..

Blogkomment, innen

Hihihi. :D

Én nem tudom, hogy van-e ebben valami, de ha igen, akkor HAJRÁ GASKÓ ÚR! :DD

Úgy is van! A Gerendai Károly félék első füttyenésére tömegével vonuló liberális barmok szopják csak meg a faszt, akárhol is vannak. :)

Ha mindez igaz, Gaskó még a techno-razziázó Bloginéknál is sokkal jobb fej! :D

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Újabb vasárnap

Az áldást sodika küldte 2008. július 13., vasárnap - 13:26-kor
Címkék: vasarnap
148 komment

Vagyis pihenő...

 Vasárnap

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nyár van

Az áldást sodika küldte 2008. július 12., szombat - 21:05-kor
Címkék: nyar
5 komment

Valahogy nincs kedvem ezen a szép nyári estén blogot írni, holnap pedig vasárnap, ezért folytatás hétfőn...

Addig egy kis pihenő.

Nyár van! 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Biggie maci! XD

Az áldást sodika küldte 2008. július 12., szombat - 17:58-kor
Címkék: vicces video
72 komment

Kampány. :)

 

Egyéb adások:

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

BRFK per 2: Takács András szerepe

Az áldást sodika küldte 2008. július 12., szombat - 2:29-kor
Címkék: andras birosag brfk brfk per gonda laszlo per takacs video
10 komment

Gonda Lászlóról, és Takács Andrásról azt érdemes tudni, hogy kölcsönösen azzal vádolják egymást, miszerint 2006 őszén a másikuk túlontúl jó kapcsolatot ápolt a rendőrségi vezetőkkel, és végül is ennek volt köszönhető, hogy a hazafiak elvesztették a Kossuth teret.

Mindketten arról beszélnek, hogy a másik biztosan titkos tárgyalásokat folytatott a zsarukkal. Hogy mi az igazság, nem tudhatjuk, ám az némileg árulkodó lehet, hogy Takács soha nem jelenik meg a tér felszámolásáról szóló per tárgyalásain, hiába idézik szabályszerűen a bíróságra.

Ennek köszönhető az, hogy alább csak Gonda Lászlót tudtam megszólaltatni az ügyben.

Ha nem megy a fenti videó, kattints ide, vagy ide!

Aki esetleg kíváncsi Takács régebbi véleményére is, az ide kattintva elolvashatja.

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Jéé :)

Az áldást sodika küldte 2008. július 11., péntek - 21:03-kor
Címkék: horogkereszt
86 komment
  • Mentsd el a következő szöveget egy .html kiterjesztésű fájlba
  • Nyisd meg egy böngészőben
  • Láss csodát :)

卐

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!
« Elejére | Újabbak | Régebbiek | Végére »