Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

Gárda iratok

Az áldást sodika küldte 2008. július 1., kedd - 16:57-kor
Kategóriák: Gárda per
Címkék: birosag garda kepek magyar magyar garda per
23 komment

Mint említettem, tegnap egy egész táskányi irattal jöttem haza a Gárda tárgyalásáról.

Most megmutatom, hogy bizony nem beszéltem a levegőbe.


Egy egész táskát megtöltenek az anyagok
Egy egész táskát megtöltenek az anyagok

Asztalra rakva sem tűnik kevesebbnek :)
Asztalra rakva sem tűnik kevesebbnek :)

Torony oldalnézetből :)
Torony oldalnézetből :)

Ennyi mindent kaptam személyesen az alperesi felektől
Ennyi mindent kaptam személyesen az alperesi felektől

Az első tárgyalás után benyújtott iratok és felvételek
Az első tárgyalás után benyújtott iratok és felvételek

Itt van eredeti példányban az ügyészség beadványa is
Itt van eredeti példányban az ügyészség beadványa is

Benne szép paksaméta anyag
Benne szép paksaméta anyag

Friss Dósa István beszéddel, mert az nagyon fontos
Friss Dósa István beszéddel, mert az nagyon fontos

Ügyészi anyag
Ügyészi anyag

Szépen megcímezve
Szépen megcímezve

Nemzeti színű szalaggal átkötve
Nemzeti színű szalaggal átkötve

Száva Vince vicces volt :))
Saját jegyzet - Száva Vince vicces volt :))


Úgyhogy most két dolog is van, amibe nagyon bele vagyok merülve.

Szerintetek melyikről érdemes többet írnom?

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Ezt NEKEM mondta

Az áldást sodika küldte 2008. június 30., hétfő - 19:42-kor
Kategóriák: Gárda per , Pereim
Címkék: birosag garda magyar magyar garda zsido
123 komment

Ezt főként Önnek mondom, Kiss úr!

Jöhet még 32 filibuster és felolvashatják Balzac összes könyvét, hogy húzzuk az időt és ne döntsünk ebben az ügyben" - kelt ki magából fennhangon Egri Oszkár, a MAZSIHISZ jogi képviselője, a Magyar Gárda Egyesület feloszlatásáért indult per második ülésnapján.

Forrás: Stop,hu, innen 

Személy szerint nekem mondta, bele a szemembe!

És kurva idegesen, szinte ordibálva. :D

Meg még beszélt valami cigányról, akit megöltek, csak mert cigány, és hogy ebbe én most gondoljak bele, de hogy ahhoz nekem mi a fasz közöm van, nem értettem egészen pontosan. :D

Személyes megtámadtatás címén szót is kértem még egyszer. :)

Ugyanezért a beszédért viszont - mint már írtam - Gaudi-Nagy Tamás és Morvai Krisztina egymástól függetlenül is nagyon megdicsértek, és gratuláltak, mondván, nagyszerű, hogy milyen érzékkel tapintottam rá az ügy lényegére.

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

SoDI tárgyal - KÉP!

Az áldást sodika küldte 2008. június 30., hétfő - 19:25-kor
Címkék: birosag garda kepek magyar magyar garda sodi
4 komment

Hejj, ott vagyok a jobbszélen :D

Ahogy kell! :D

Kattints a nagyításhoz:
SoDI tárgyal!

UPDATE: A képet, és a vonatkozó cikket is törölték a zoom.hu-ról,
én pedig elfelejtettem időben lementeni. :(

Hát, így jártam...

Olyan szép voltam ma, nem igaz, hogy csak ez az egyetlen kép van rólam! :((

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Rövid helyzetjelentés

Az áldást sodika küldte 2008. június 30., hétfő - 18:29-kor
Címkék: info iwiw kuruc sodi
14 komment

Vázlatszerűen:

  • Gaudi-Nagy Tamás kétszer is nagyon megdicsért a beszédemért
  • Morvai Krisztina is nagyon megdicsért, és gratulált
  • MAZSIHISZ ügyvédje, Egri Oszkár viszont nagyon leszidott :)

A Kuruc.info pedig...

Hát igen...

Kuruc cikk valamint képernyőkép

A Kuruc.info-nál nem mindenki olvassa a blogomat.


  • Update: Idő közben kijavították a Kurucok!

Figyelem, a kép megtévesztő, ugyanis - mily meglepő - még azt is lopta a taknyos zsidó. Ilyen utolsó módon próbált egyet rúgni régi harcostársunkba, SoDI-ba. Az arckép tulajdonosa itt jelzi a tolvajlást, alább lényegretörő magyarázata.

SODI: Én képem! ANYÁD! 

  • Forrás: Kuruc.info, innen
  • Köszönöm szépen a Kuruc.info szerkesztőinek a rendkívül gyors reakciót!

Bár van, aki olvassa.

Megmutatok egy levélváltást.

Semmi titkos nincs benne, ezért megmutathatom. :)


Dátum: Fri, 27 Jun 2008 10:38:43 +0200
Feladó: "Kuruc.info hírportál" <szerk[kukac]kuruc[pont]info>
Címzett: "nevem" <sodi21[kukac]freemail[pont]hu>
Tárgy: iwiw



Kedves Sodi, visszaéltek a fotóddal:

http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?textencoded=1&userID=12200083

Üdv,
Jéney Szabolcs

A válaszom pedig:

Dátum: Fri, 27 Jun 2008 12:10:24 +0200 (CEST)
Feladó: "nevem" <sodi21[kukac]freemail[pont]hu>
Címzett: "Kuruc.info hírportál" <szerk[kukac]kuruc[pont]info>
Tárgy: Re: iwiw



Üdvözletem.

Köszönöm szépen, többen is felhívták rá a figyelmemet.
Már szóltam az iWiW-eseknek, de érdekes módon nem reagálnak rá valami gyorsan.
http://sodi.freeblog.hu/archives/2008/06/27/Visszatamadott_a_zsido/

Tisztelettel:
Kiss Endre Farkas
(SoDI)


Fő a szerkesztőségen belüli összhang, ugye. :))

Írtam is a Kurucoknak megint.

Dátum: Mon, 30 Jun 2008 18:56:44 +0200 (CEST)
Feladó: "nevem" <sodi21[kukac]freemail[pont]hu>
Címzett: szerk[kukac]kuruc[pont]info
Tárgy: egy apro tevedes



Tisztelt Szerkesztőség!

A mai napon a személyemmel kapcsolatban elkövettek egy apró hibát.
Erről bővebben itt írok:
http://href.hu/x/67ez

Miután ma a Gárda tárgyalásán Gaudi-Nagy Tamás és Morvai Krisztina egyaránt nagyon megdicsértek engem, és gratuláltak nekem, mondván, hogy milyen jól beszéltem, és milyen ügyesen ragadtam meg az eljárás lényegét, a felhőtlen jókedvemet ez az apró tévedés sem tudja elrontani, azonban tisztelettel szeretném kérni Önöket, hogy legyenek szívesek minél hamarabb korrigálni a hivatkozott írásomban kifejtett hibájukat.

Tisztelettel:
nevem
(SoDI)

Ja, igen, és több gárdista is gratulált. :) 

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Bírósági beszédem

Az áldást sodika küldte 2008. június 30., hétfő - 12:00-kor
Kategóriák: Gárda per , Pereim
Címkék: birosag garda magyar magyar garda per
41 komment

Ezt a bejegyzést úgy időzítettem, hogy pontosan hétfőn déli 12 órakor jelenjen meg a főoldalon. Ha minden igaz, ekkor én éppen nem tudok gépközelben lenni, mert a Magyar Gárda elleni per harmadik tárgyalásán ülök, alperesi beavatkozóként.

Alább azt a beszédet olvashatjátok, amivel szóban meg kívánom indokolni a bíróság előtt, hogy miért érzem magam érintve a perben.

Majd este elmesélem, hogy volt-e alkalmam elmondani, vagy sem.

Egyáltalán, hogy bejutottam-e a tárgyalásra. :DD


Tisztelt Bíróság!

Elöljáróban szeretnék elnézést kérni mindenkitől, aki esetleg úgy gondolná, hogy utólagos beavatkozásom csak feleslegesen bonyolítja meg a részben a beavatkozók nagy száma miatt már amúgy is sokféle érvrendszerrel terhelt ügymenetet, azonban szeretném felhívni a figyelmet az itt folyó eljárás néhány olyan vetületére is, melyek az eddigiek során nem, vagy – legalábbis – én úgy érzem – az indokoltnál jóval gyengébb hangsúllyal kerültek szóba.

Márpedig az én, és az általam képviselt kör közvetlen jogi érdeke pont ezeken a mellőzött pontokon sérülne.

Mint ahogyan az a beavatkozási kérelmemből is kiderült, azt a döntésemet, melynek nyomán most itt vagyok, nem kis részben – bár nem is kizárólagosan – két felperesi beavatkozó szervezet, a MAZSIHISZ és az OCÖ perbe lépése motiválta. Látnunk kell ugyanis, hogy egy olyan eljárásnál, mely a nyilvánosság ilyen kitüntetett figyelmét élvezi, mint amit itt is tapasztalhatunk, a per végén megszülető ítélet – bár a formai szabályok szerint részletes indoklással lesz ellátva –, ám ezzel együtt azoknak, a per során a nyertes oldal mellett elhangzott érveknek is egyfajta összegző értékeléseként fog megjelenni a közvélemény előtt, melyeket esetleg az ítélet szövege közvetlenül nem feltétlenül minősített helytállónak.

Ez nyilvánvalóan a Tisztelt Bíróság szándékaitól független, ám ennek ellenére is egy letagadhatatlanul létező hatás lesz. Egy olyan, a közélet színterén erősen átpolitizált ügyben, mint ez, pláne szinte törvényszerű, hogy a nyertes fél, – illetve, miután nem célom feltételezésekkel élni egy jelenlévővel szemben sem, ezért fogalmazzunk így: többnyire az őt támogató kör – a saját oldala valamennyi álláspontjának egyértelmű győzelmeként fogja kommunikálni ezt az ítéletet – teljesen függetlenül a Tisztelt Bíróság által képviselt valós állásponttól.

Amikor tehát azt vizsgáljuk, hogy jelen pernek a különböző kimenetelei miként érintenének egyes embereket, akkor mindenképpen szükséges erre a másodlagos hatásra is tekintettel lennünk. Vagyis, ha ez az egyértelműen meglévő, társadalmi-közéleti hatás kétségbevonhatatlanul csorbítja valakinek mindennapi mozgásterét egy olyan területen, melyhez alkotmányban rögzített alapvető emberi joga fűződik, akkor magától értetődik, hogy az illetőnek akár kvázi kívülállóként is nagyon pontosan meghatározható közvetlen jogi érdeke sérülne a szóban forgó bírósági eljárás számára kedvezőtlen irányú végkifejletével.

Mint tudjuk, a felperesi előterjesztés nem kis részben egy – az Egyesülettől függetlenül, a Magyar Gárda Mozgalom szervezésében – Tatárszentgyörgyön megtartott demonstráción elhangzott beszédek tartalma alapján érzi alkalmazhatónak azokat a jogszabályhelyeket, melyek alapján ma Magyarországon egy társadalmi szervezet feloszlatására sor kerülhet. Ennek a gondolatnak a tarthatatlanságára itt most külön nem térnék ki, ezt kellő részletességgel, és szakmai műgonddal már megtette helyettem a korábbi tárgyalásokon Gaudi-Nagy Tamás ügyvéd úr.

Annak az okaival ugyanakkor a jogi érdekek tiszta körvonalazása érdekében mindenképpen érdemes foglalkoznunk, hogy mi a mozgatórugója annak, hogy az Ügyészség és az ő oldalán beavatkozó szervezetek szokatlanul nagy hangsúlyt helyeztek a per folyamán különféle köztéri rendezvények tartalmára, illetve egyes – általuk tévesen az alperesi egyesülethez tartozónak tekintett – emberek politikai színezetű sajtónyilatkozataira.

Ha ugyanis megértjük, hogy mik a felperesi beavatkozók céljai, és hogy ezeket a törekvéseket kikkel szemben kívánják érvényre juttatni, akkor pontosan tisztában lehetünk vele, hogy milyen körben kerülnének veszélybe különféle jogi érdekek, ha az ő akaratuk érvényesülne.
Ismeretes, hogy az OCÖ és a MAZSIHISZ – de az utóbbi különösen – jó ideje minden lehetőséget megragad arra, hogy a véleménynyilvánítás szabadságának jelenleg érvényes korlátait szűkebbre szabja. Ha pedig megfigyeljük, hogy a MAZSIHISZ ennek a korlátozásnak milyen irányaiban gondolkodik, akkor láthatjuk, hogy elsősorban a saját politikai kinyilatkozásainak megkérdőjelezhetetlensége felé kívánja elmozdítani a hazai közéletet.

Itt elég csak utalásszerűen megemlíteni, hogy nemrégiben milyen összetűzésük akadt a köztársasági elnök úrral, amiért ő nem volt hajlandó aláírni a szabadságjogok alkotmányellenes korlátozásáról szóló törvényeket, sem a bűntető törvénykönyv, sem pedig a polgári peres eljárás vonatkozásában.

Hogy a MAZSIHISZ imént említett céljait belássuk, elegendő néhány nyugat-európai ország tőlünk gyökeresen eltérő joggyakorlatát tekintenünk, ahol például „holokauszttagadás”, vagy „gyűlöletbeszéd” fantázianév alatt jelenleg is érvényben vannak olyan szabályozások, melyek a gyakorlati tapasztalatok alapján biztosítják annak a politikai irányzatnak a voltaképpeni kritizálhatatlanságát, amelynek érdekeit – sokak véleménye szerint – a vallási, hitközségi képviselet elsődleges máza mögött valójában itthon a MAZSIHISZ is képviseli, és aminek mellesleg az a neve, hogy cionizmus.

A magyar jogalkotás, és jogalkalmazás viszont eddig – nagyon helyesen – minden alkalommal megvédte azt a gyönyörű gondolatot, miszerint egy modern plurális demokrácia közéletét lehetőleg mentesíteni kell a különféle dogmatikus tabuk terhétől, ugyanis az eszmék és a gondolatok szabad áramlása az egyetlen megoldás arra, hogy a társadalom mélyen gyökeredző problémái az eltérő álláspontok ütköztetésén keresztül végül a legtöbbek számára elfogadható, közös megoldásokban oldódjanak fel. Ez a szólásszabadságnak egy szabadságközpontú, amerikai stílusú megközelítése, míg az ezzel ellentétes szabályozások általában bizonyos történelmi tapasztalatok – általam különben indokolatlan erősségűnek tartott – dramatizálására épülnek.

Kétség kívül mindkét megközelítésnek lehetnek legitim alapjai, azonban ha a véleménynyilvánítás szabadságának fogalmát a jelenlegi magyarországi jogszabályi környezet rendelkezéseivel összhangban értelmezzük, akkor ebből a szempontból ennek ellenére is logikus megállapításnak tűnik, hogy aki bármilyen eszközzel csorbítani akarja ezt a most rengeteg jogforrás által nagyon pontosan körülhatárolt szabadságfogalmat – márpedig a MAZSIHISZ ezt teszi –, arra így nyugodtan tekinthetünk úgy, mint akinek kellemetlenek bizonyos szabadságjogok, ezért igyekszik minden erővel pusztítani azokat.

Azt pedig az előbbiek során tisztáztuk, hogy a véleményszabadság megcsonkítása érdekében folytatott harcukban a közvetlen támadás mellett több kerülőút is áll a MAZSIHISZ, és nem mellékesen az OCÖ rendelkezésére. Ha nem megy a büntetőjogon keresztül, akkor a polgári törvénykönyv az eszköz, ha úgy sem megy, akkor pedig – erre a mostani perben nyújtott szerepük a legjobb példa – az egyesülési jogon át támadnak. A felületek a pillanatnyi taktikájuk függvényében folyamatosan változnak, de a cél ugyanaz marad.

A felperesi oldalon ülők mindegyike pontosan tisztában van vele, hogy a társadalom életviszonyait nem kizárólagosan a deklarált törvényi passzusok közvetlen rendelkezései, hanem nagy részben ezek hatásaként egyéb körülmények, meggyőződések, célok, valamint várakozások alakítják. Ezek közül bármelyik képes arra, hogy közel azonos súlyú változást idézzen elő, mint bármilyen konkrét, törvényi szabályozás.

Pontosan láthatjuk, hogy ha a Magyar Gárda Egyesület elveszíti azt a biztonságot, melyet a jogilag bejegyzett szervezeti státusza jelent (most jogi személyként lehetőségük van saját vagyont gyűjteni, ingatlant vásárolni, vagy akár rendezvényt szervezni), akkor más szervezetek, akik számára ezek a jogok egy olyan szintű fontosságot képviselnek, melynek semmiképpen sem kockáztatnák meg az elvesztését, nyilván beépítenének a szervezeti életükbe néhány olyan ellenőrzési pontot, melyekre a mostani, konkrét peres eljárás nélkül egészen biztosan nem kerülne sor.

Ilyen formán tehát az itt megszülető ítélet más hasonló szervezetek életére is kihat.
Nem kevés olyan társadalmi szervezet működik ma Magyarországon, mely a Magyar Gárdával rokon értékeket vall magáénak, és ugyanígy él az országban rengeteg olyan független közíró, valamint sajtómunkás, gondolkodó ember, akik ezekkel a szervezetekkel együttműködve szokták ismertetni elképzeléseiket, annak ellenére, hogy személyesen egyetlen ilyen szervezetnek sem tagjai.

Egyébként konkrétan – az Egyesülettől független – Magyar Gárda Mozgalom tatárszentgyörgyi rendezvényén is akadt olyan felszólaló, aki közéleti affinitással rendelkező külsősként kért és kapott szót.

Úgy gondolom, hogy ez a jelenség gyönyörű megnyilvánulási példája egyszerre két, alkotmányban rögzített alapjognak is, nevezetesen a gyülekezés és a véleménynyilvánítás szabadságának.

Én szintén az imént említett, szervezetileg független közírók és közgondolkodók közé sorolom magam, melyet egyszerre több formában – többek között a JobbStart, és a Vidék TV munkatársaként, illetve emellett más tartalmak szerkesztésével – is igyekszem gyakorolni. Ezzel kapcsolatosan több alkalommal szólaltam már fel többnyire Kossuth téri rendezvényeken.
Jelen eljárással az ehhez való jogomat érzem veszélyben, ugyanis egy esetleges feloszlatás esetén, ha egy hasonló szervezet képviselője előtt annak rémképe lebeg majd, hogy mi történt a Gárda Egyesülettel, a korábbi gyakorlatától eltérően nyilván ezerszer is át fogja gondolni, hogy kit és milyen beszéddel enged mikrofon közelébe.

- Jaj, ezt nem szabad kimondani, vagy ha mégis, hát nem így, mert a végén még megharagszik ránk a MAZSIHISZ, és akkor, jaj, mi lesz.

Sérülne a szólásszabadság, a felperesi beavatkozó felek elképzeléseinek megfelelően. A köztéri rendezvényekre ezentúl nyomasztó teherként nehezednének rá bizonyos tabuk, közvetve tiltott dogmák, néhány kritizálhatatlanságra, és megkérdőjelezhetetlenségre vágyó szűk érdekcsoport nagy örömére.

Miután tehát beépülne a közélet önszabályozó mechanizmusai közé egy olyan korlátozó körülmény, mely rejtett cenzúratörvényként, írásba foglalás nélkül is szűkítené a véleménynyilvánítás szabadságát, mint alapjogot, mindez egyértelműen sértené az én közvetlen jogi érdekemet is arra nézve, hogy a jövőben is az eddig megszokott módon, tetszőleges társadalmi szervezettel együttműködve népszerűsíthessem a gondolataimat.

Azt pedig, hogy saját magam mellett minek alapján kívánok az összes, hozzám hasonló, független, nemzeti értékek mentén élő közgondolkodó képviseletében eljárni, úgy érzem, már kellő alapossággal kifejtettem a beavatkozási kérelmemben, így, azt hiszem, erre felesleges külön túl sok szót vesztegetni.

Ott elég részletesen kifejtettem, hogy ha a MAZSIHISZ és az OCÖ a saját kisebbségeik átfogó képviseletének egyértelmű megkérdőjelezhetősége ellenére (azoknak csupán – részben  önkényes – reprezentánsaként) birtokában vannak a beavatkozás előfeltételeként meghatározható jogi érdeknek (egy olyan állítás alapján, miszerint ezekben a kisebbségekben akadnak olyanok, akik valamilyen rejtélyes okokból félnek a Vona Gábor úr által vezetett 10 tagú egyesülettől), akkor én az általam képviselt független közírói kör reprezentánsaként úgyszintén megalapozottan érzem magam képesnek, alkalmasnak, és jogosultnak arra, hogy ezt a konkrét csoportot itt, a Tisztelt Bíróság előtt képviseljem.

Kérem tehát a Tisztelt Bíróságot, hogy egyrészt saját, másrészt pedig az általam képviselni szándékozott körhöz tartozó sok száz ezer ember közvetlen jogi érdekeinek védelmében engedélyezze számomra, hogy jelen eljárásban az alperesi egyesület pernyertességének érdekében beavatkozóként eljárhassak.

Szeretnék ugyanis mindent megtenni a mindannyiunk érdekét szolgáló emberi szabadságjogok jelenleg érvényes formáinak megóvása védelmében.

Hogy a sötétség helyett a fény győzedelmeskedjen.

Köszönöm szépen.


By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Újabb vasárnap

Az áldást sodika küldte 2008. június 29., vasárnap - 14:08-kor
Címkék: vasarnap
35 komment

Vasárnap pihi. 

A következő bejegyzésem pedig holnap a Gárda-per kapcsán egy már előre megírt szöveg lesz, pontosan déli 12 órára automatizált megjelenéssel.

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Találós kérdés

Az áldást sodika küldte 2008. június 28., szombat - 23:49-kor
Címkék: buzik rejtveny
24 komment

Kitől származik a fenti idézet?

„Én egyetértek velük, hogy teret kell nekik adni, de én nem vagyok meleg, és szeretném, ha ezt mindenki tudná. Szeretnék tőlük elhatárolódni, ezért öltöztem nácinak, pedig igazából kozmopolita liberális vagyok.”

Megfejtés reggel.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Eggyel kevesebb

Az áldást sodika küldte 2008. június 28., szombat - 20:48-kor
Kategóriák: Pereim
Címkék: birosag garda magyar per
200 komment

Hoppá, most olvasom a régebbi hírekben, hogy talán érdemesebb lett volna 10-nél több példányban csatolnom azt a beadványomat, mellyel múlt héten alperesi beavatkozónak jelentkeztem a hétfőn folytatódó Gárda-perbe.

Ugyanis egyel több példánynak kellene lennie, mint ahány fél már érintve van.

Én tehát csak 9 félre elegendő példányt nyomtattam, pedig a beavatkozókkal, és beavatkozó-jelöltekkel együtt már többen vannak ennél.

  1. Fővárosi Főügyészség (felperes)
  2. Magyar Gárda (alperes)
  3. OCÖ (felperesi beavatkozó)
  4. MAZSIHISZ (felperesi beavatkozó)
  5. MEASZ /antifasiszta szövetség/ (felperesi beavatkozó)
  6. ÚDK (alperesi beavatkozó)
  7. Mónus Áron (alperesi beavatkozó)
  8. Jobbik (alperesi beavatkozó)
  9. Túlélés '98 Egyesület (alperesi beavatkozó)
  10. 56-os Magyarok Világszövetsége (alperesi beavatkozó)

Szerencse, hogy a beavatkozási kérelmek nagy része függőben van, így ők még nem számítanak félnek. :)


Különben nagyon nem értem, hogy Mónus Áron az ügyészségi beadványaiban miért ismer el tényként olyan történelmi hazugságokat, mint a Holokauszt, vagy hogy Hitler meg akarta volna ölni a zsidókat?

Egy ilyen tájékozott, művelt, és nagyszerű műfordító, mint ő, nem ismerné azokat a raklapszámra elérhető bizonyítékokat, melyek mára egyértelműen megdöntötték a holomesét?

No, talán majd megkérdezem tőle személyesen is.

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Előd kemény

Az áldást sodika küldte 2008. június 28., szombat - 13:39-kor
Címkék: buzik elod novak
15 komment

HEHE...

Sajtóközlemény a buzikról:

Bár e beteg embereket véleményem szerint inkább a pszichiátriára kéne szállítani, de mindenképpen valamilyen hatósági fellépés lenne szükséges, azonban ezek hiányában megértem többek közt Budaházy Györgyöt és Toroczkai Lászlót, akik maguk szervezik meg a társadalom önvédelmét: július 5-én, szombaton 16 órára Budapestre, az Oktogonhoz hívnak minden ellenálló hazafit.

Novák Előd
(forrás)

HAJRÁ!

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Gyurcsány most kivételesen nem hülye

Az áldást sodika küldte 2008. június 28., szombat - 11:21-kor
Címkék: cigany gyurcsany segely
7 komment

Rég volt már ilyen, hogy Gyurcsány kiáll, beszél, és teljesen rendben van, amit mond. :)

Ez most egy ilyen alkalom.

Minden gondolatával csak egyetérteni lehet.

Három javaslatot dolgoznak ki: kisebb segély a minimálbérhez képest, kötelező képzés a segélyezett fiataloknak, több forrás közmunkára, mint segélyezésre.

Három javaslattal alakítaná át a kormány a szociális támogatások rendszerét az állástalanok segítése érdekében; ebben állapodott meg a kabinet és az MSZP-frakció pénteki tanácskozásán a Pest megyei Dobogókőn. Az elképzeléseket Gyurcsány Ferenc miniszterelnök-pártelnök ismertette az egyeztetés után.

Az első javaslat szerint a pénzügyi támogatások átalakításával arra kell ösztönözni az önkormányzatokat, hogy a rendelkezésre álló forrásokat segélyezés helyett közmunkaprogramokra fordítsák. Gyurcsány Ferenc kiemelte: az önkormányzatok a szabályozás miatt jelenleg abban érdekeltek, hogy az egyszerűbb utat válasszák és segélyt adjanak a közmunkaprogramok szervezése helyett. A cél, hogy a segélyezettek találjanak munkát a közfoglalkoztatásban.

A második elképzelés alapján a fiatal munkanélküliek csak akkor kaphatnának segélyt, ha képzésen vesznek részt. A segélyezettek negyven százaléka tizen- és huszonéves, számukra kötelező lenne a képzés, ha szociális segélyt szeretnének. Ez jelentheti az általános iskola befejezését éppúgy, mint a szakmatanulást, tette hozzá Gyurcsány Ferenc.

A harmadik pont szerint a minimálbér és a segély legmagasabb összegét távolítani kell egymástól. Így az érintetteknek érdemesebb lesz inkább munkát találni a segély helyett, mondta a miniszterelnök. A három javaslatot nyáron dolgozzák ki részletesen, ősszel dönthet róluk a kormány, illetve a parlament.

A kormányfő arról is beszélt, hogy egyszerűbb adórendszerre, kevesebb adókedvezményre van szükség Magyarországon. Bejelentette, hogy a kormány átfogó gazdasági egyeztető fórumot hoz létre, a kormány-önkormányzat egyeztető fórum mintájára. A fórum célja, hogy konzultációt biztosítson a gazdasági élet, az üzleti szféra szereplői és a kormány között.

(MTI/Index)

Az adórendszer egyszerűsítésére vonatkozó javaslat persze félreérthető lehet, ám tudnunk kell, hogy a kedvezmények SZÁMÁNAK megnyirbálása még nem feltétlenül jelent összegszerű változást.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Okos homokos

Az áldást sodika küldte 2008. június 27., péntek - 20:42-kor
Címkék: buzik
150 komment

Íme egy újabb példa arra, hogy valójában miért nem a buzikat gyűlöljük, miért nem ők lesznek megbüntetve július elején, hanem csupán a betegségüket reklámozó gennyes vadliberálisok.

„Következő válasznlépés egy Árpád-sávos mintájú kamion lesz a menetben?”

Mostantól, ha valaki a GayBears blog szerkesztőjéről rosszat mond, elsőként fogok tiltakozni.

Az antiliberális, négy fal között maradó buzi ugyanis jó buzi. :)

Ugyanúgy, ahogy például az anticionista zsidó is jó zsidó.

A Kolompár Orbánt gyűlölő cigány pedig különösen jó cigány.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Depisek lesznek

Az áldást sodika küldte 2008. június 27., péntek - 12:57-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések
Címkék: budahazy buzik ironia toroczkai
5 komment

Július elején az Oktogonon buziesküvők lesznek, ezért Budaházyék nem mehetnek oda.

Mint tudjuk, Budaházy György és Toroczkai László olyan emberek, akik kedvetlenül elszontyolodnak, ha valamire nem kapnak rendőrségi engedélyt.

- Hát, Gyuri. Ez nem jött össze. - szomorkodnak most.

- Ejnye, no. Maradjon akkor mindenki otthon, érdekes dolgok mennek a tévében is.

Tiszta „depisek” lesznek, a végén talán még „öngyik” is.

Naná. Biztos ez fog történni. :D

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Visszatámadott a zsidó

Az áldást sodika küldte 2008. június 27., péntek - 9:25-kor
Címkék: blog iwiw sodi zsido
18 komment

Az ellenség hadmozdulatait látva legtöbbször inkább bosszankodni szoktunk, ám ez most kivételesen bár kétség kívül aljas, ám ennek ellenére ügyes húzás volt ellenem.

Az előző bejegyzésemben hívta fel a figyelmemet hazafi névvel valaki arra, hogy az ott linkelt hanganyagok névleges tulajdonosa, Rafáél Sámson, hogy kicsesszen velem, az én 168 órás képemet használta fel a saját iWiW adatlapjához.

Zsidó iWiW lap SoDI 168 órás képével

Nagy felbontású verzióhoz kattints IDE!

Nem tudom, hogy mit is lehet mondani ehhez azon kívül, hogy kurva anyád taknya-nyála egybefolyó genny, megtalállak, úgyhogy helyette inkább másnak írtam.


Dátum: Fri, 27 Jun 2008 09:49:34 +0200 (CEST)
Feladó: "Kiss Endre Farkas" <e-mail címem>
Címzett: info[kucac]iwiw.hu
Tárgy: fenykep hamisitas 

Tisztelt iWiW ügyfélszolgálat!

A nevem nevem.
Az iWiW adatlapom:
http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=11614830

Most vettem észre, hogy valaki más használja fel az egyik fényképemet a saját iWiW adatlapján.

Az illető Rafáel Sámuel néven van fent a rendszerben.
Az ő iWiW adatlapja:
http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=12200083

Az arcmásom ilyen megtévesztő módon való felhasználásához nem járulok hozzá, ezért kérem Önöket, hogy minél hamarabb távolítsák el onnan azt a képet!

Bizonyítékként, hogy a szóban forgó fénykép valóban engem ábrázol, hivatkozom arra a 168 Óra cikkre, melyben fényképes interjút készítettek velem. Ennek webcíme:
http://www.168ora.hu/cikk.php?id=8389

Mielőbbi válaszukat előre is köszönöm.
Tisztelettel:
nevem
(SoDI)


Ám ezzel még nincs vége a történetnek, ugyanis a hazafi névem kommentelő zsidó, miután elhelyezte a fényképemet az adatlapján, ezt is állítja rólam egy kommentben:

„Ha megfigyelitek például ugyanaz a buzis hang van pl. a rádióadások és a youtubeon található Sodi toboroz (broadway jegyiroda) videón!”

46-os komment, ITT

Na most ehhez mit lehet hozzá tenni. „Aki hülye, haljon meg?”

De főleg: Aki süket, az zsidó! :)

Na mindegy, tessék meghallgatni a toborzó videómat (egy kattintás csak), és akinek van füle, annak van füle, ha normális. :)

  • Kiegészítés: Itt most természetesen NEM a valóban siket emberekről írok. Ha egy gyengénhalló látogató olvassa ezt, remélem, teljesen egyértelmű számára, hogy most nem róla van szó...

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

húbazmeg

Az áldást sodika küldte 2008. június 26., csütörtök - 16:48-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: parodia zeev tobias zsido
75 komment

Gázkamra! Gázkamra! Gázkamra! XD


Tessék üzenetet hallgatni:

By SoDI

Kapcsolódó:


Update:

A blogot törölték, ez olvasható rajta:

Figyelem a blog a náci támadások miatt ideiglenesen szünetel! A kellemetlenségekért elnézést kérünk.
Zevi és Rafiboy

De szerencsére idejében lementettem a főoldalukat.

Tessék kattintani a saját tükrözéshez:

(Javítva! Most már a képek is rendben megjelennek.)


Update 2:

A hülyegyerek törölte a YouTube-os videókat is.

De nem baj, ugyanis azokat is időben lementettem.

Tessék kattintani a törölt videókhoz:

Zeév Tóbiás, a hülye rasszista zsidó, nagyon megszopja a faszt! XD


Taknyos nyállal szörcsögős videóval frissítve:


Update 3 - SÁMUEL RÁDIÓ!!!

Miután ez a Sámuel gyerek nagyon vicces zsidó, gyorsan lementettem a rádióadásait is, mielőtt esetleg törli őket.

  • Az alább meghallgatható cuccaiból a 3-as számú a legviccesebb, ugyanis megtudhatjuk belőle, hogy a zsidók szerint kik buzik a mi oldalunkon.

Kellemes szórakozást!


Sámuel rádió 1

(Elmeséli. hogy 2 milliós mikrofont vásárolt,
miután megverték a ROHADT KIS GÓJOK):


Sámuel rádió 2:

(Hírolvasás zsidaj módra):


Sámuel rádió 3

(KIK A BUZIK a zsidók szerint):


És végül íme az arc, akinek mindezt köszönhetjük:

Zeév Tóbiás, a rasszista zsidó

Zeév Tóbiás

Forrás: IWIW


BÓNUSZ:

A Szent Korona Rádió véleménye Tóbiásról:

A Szent Korona Rádió véleménye

Szent Korona Rádió (kattints):
Vérlázító: egy buzeráns zsidó
videóin gyalázkodik és fajtalankodik!



 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Ingyenmunka

Az áldást sodika küldte 2008. június 26., csütörtök - 16:08-kor
Címkék: cigany segely
7 komment

Néhány napja már foglalkoztam egy hosszabb írásban a szociális segélyezés rendszerével, és feltettem a kérdést, hogy mégis mi értelme van az olyan egyének foglalkoztatásának, akiknek a segélyezése sokkal olcsóbb megoldás? Ha egyszer társadalmilag ez egyértelműen hasznosabb, mint utánuk bármilyen járulékfizetés, akkor miért olyan nagy probléma, ha csak otthon ülnek, alkoholizálnak, és nézik a tévét?

Ha nem vagyunk képesek társadalmilag is megfelelően prosperáló munkalehetőséget teremteni a számára, akkor azért miért ő lenne a hibás?

  • Ugyanez másképpen megfogalmazva:
    Ha valaki esetleg egészséges, ám ennek ellenére egy értékteremtésre képtelen szar, akkor miért akarunk belőle akár pénzpazarlás árán is értéket kisajtolni? Nincs jobb helye annak a pénznek?
  • Ha tudjuk, hogy a kölykével talán még kezdhetünk valamit, de vele már nem, akkor koncentráljunk inkább a gyermekére!

Ezután tegnap este láttam a közszolgálati televíziónak nyilatkozni Lendvai Ildikót - akit bár erősen utálni illik a mi oldalunkon -, azonban igen erős önigazolást nyertem azt látva, hogy ő, profi tanácsadó közgazdászok hadával a háta mögött, szinte pontosan ugyanazokat a pontokat nevezte meg problémaként, melyeket tökegyedül én magam is felvetettem.

Ebből is világosan látszik, hogy bár 95%-ban vérlázító faszságokat szokott beszélni, ez még nem zárja ki azt, hogy a maradék 5%-ban elgondolkodjunk azon, amit mond.

Vegyünk néhány egyszerű tényt, ezúttal csak vázlatszerűen:

  • Az olyan faluban, ahol nincs pénz behívni a segélyezetteket közmunkára, nem lehet ingyenélőkről beszélni.
Az együttműködési hajlandóságot csak és kizárólag olyan embernél lehet megállapítani, akinek bár felajánlanak valamilyen fizetett közmunkát, ám ő ezt visszautasítja.
  • Ha valakit dolgoztatunk, azután mindenképpen járulékot kell fizetni. A legális foglalkoztatásnak ugyanis pontosan az a lényege, hogy nyugdíjalapot képez.

Mégis hogyan mondhatnánk az bárkinek is, hogy melóznia kell, de ez nem fog beszámítani a szolgálati idejébe? Észre kell vennünk, hogy ha így teszünk, azzal csak a hasonló kondíciókat kínáló, ám a közmunkánál sokszor jóval jövedelmezőbb feketemunka irányába tereljük az segélyezetteket. Ha pedig ezzel párhuzamosan az együttműködési hajlandóság hiányára hivatkozva kizárjuk őket a szociális rendszerből, akkor a hivatalos statisztikának biztos nagyon jót teszünk, de ezzel ismét csak azt az összekacsintó, hallgatólagos beleegyezések hálójára épülő mocskos kis dagonyát erősítjük, ami a Kádár rendszer óta ennek az országnak az egyik legnagyobb tehertételét jelenti.

A lényeg: A segélyezetti besorolást valóban érdemes az együttműködési hajlandósághoz kötni. Ha nem fogadja el a felajánlott munkát, akkor nincs segély se. Viszont a munkavégzés idejére akkor sem segélyt kell, hogy kapjon, hanem helyette munkabért!

Ezt a kettőt nem szabad összekeverni!

By SoDI

Kapcsolódó:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Minden relatív

Az áldást sodika küldte 2008. június 26., csütörtök - 13:18-kor
Címkék: allat amerika irak katona
32 komment

Irak...

Na most őszintén...

Sajnálnom kellene ezt a köcsögöt, ha esetleg valami ottani hazafi szétrobbantaná a hülye fejét a picsába?

Remélem, hogy nem.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!
« Elejére | Újabbak | Régebbiek | Végére »