Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

Csak három link

Az áldást sodika küldte 2008. március 28., péntek - 17:35-kor
Címkék: gazdasag magyarorszag mszp zsido
72 komment

Igazából lehetne erről csodaszép, kacifántos körmondatokat írni, és hosszú oldalakon keresztül kiadós zsidózás kíséretében elküldeni az anyjába Gyurcsány minden szervilis talpnyalóját, de felesleges.

Az alábbi három Index link ugyanis önmagáért beszél.

  1. Értelmiségiek nyílt levele Gyurcsány reformjai mellett
    A 2006-ban elkezdett reformfolyamat elfogadása nem pártpreferencia kérdése, hanem az egyetlen út, amely a világ fejlettebb régiójához vezethet - írják.
  2. Ész nélkül költöttünk el 1500 milliárd forintot
    Ennyi ment el gazdaságfejlesztésre stratégia nélkül, miközben folyamatosan romlott a versenyképességünk, és alig bővült a foglalkoztatottság.
  3. Economist: Magyar Zűrzavar
    Vánszorog az egykori csodagyerek: alacsony növekedés, magas adók, dühös lakosság.

A 2006-ban elkezdett reformfolyamat az egyetlen út, amely a világ fejlettebb régiójához vezethet - hazudják a zsidók.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Ismét Kelemencsöves!

Az áldást sodika küldte 2008. március 28., péntek - 17:07-kor
Címkék: cigany csoves vicces video
5 komment

Nem tudom, emlékeztek-e még Kelemen Zoltánra.

Ő az a roma úriember, aki tavaly október 22-én megzavarta Tomcat-ék élő Bombagyár felvételét. Az eset nyomán videóinterjút is készítettem vele, majd kaptam tőle egy újságot, ahol leírják az élettörténetét.

Nos, Kelemen úr ismét felbukkant. A TV2 így ír az esetről:

Kedélyes kis jelenetnek volt szem- és fültanúja a TV2 riportere péntek délelőtt. Budai Bernadett kormányszóvivő éppen az autójába készült beszállni, amikor egy hajléktalan felismerni vélte. Kellemesen elkvaterkáztak, aztán a kormányszóvivő beszállt az autójába. Búcsúzóul az újdonsült ismerős még meglapogatta a kormányszóvivő vállát, és jól rácsapta az autó ajtaját.

By SoDI

Kapcsolódó anyagok:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nem lehet kirúgni

Az áldást sodika küldte 2008. március 27., csütörtök - 21:51-kor
Címkék: pedagogia
95 komment

Tanköteles, ezért semmit se tudnak csinálni vele.

 

De jóóó.

Milyen szééép normális országban élünk! 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Majka AMV

Az áldást sodika küldte 2008. március 27., csütörtök - 21:28-kor
Kategóriák: Anime - Japán rajzfilmek
Címkék: amv anime fullmetal alchemist majka zene
3 komment

No, mire bukkantam...

Elég érdekes gondolat magyar előadású Disney dalokat, és Majkát párosítani a Fullmetal Alchemist jelenetei alá, de végülis egész bejövős a végeredmény :)

By SoDI


 
 
1 (1)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Széles Gábor úriember

Az áldást sodika küldte 2008. március 27., csütörtök - 17:24-kor
Címkék: bayer szeles gabor zsido zsolt
39 komment
Nem kellett csalódnunk Széles Gáborban. Válasza egy olyan reakció, ami egy kulturált magyar úriembertől mélyen elvárható.

A fasisztázás és a nyilasozás ugyanannyira elfogadhatatlan, mint az öncélú zsidózás, mondja, és ezzel csak egyetérteni lehet. Miután én magam is számtalanszor leírtam már, hogy az igaz szó kimondását hatalmas hazugság antiszemitizmussal bélyegezni, ilyenformán pedig a valódi antiszemitáktól mindig is igyekeztem magam elhatárolni, így azt hiszem, ideje minden mocskolódónak sürgősen bocsánatot kérnie, aki akár engem, akár Bayer Zsoltot valaha is zsigeri zsidóellenességgel rágalmazott!

Az persze megint más kérdés, hogy még maga Szálasi Ferenc sem volt igazi antiszemita, de erről majd máskor írok, és nem kizárólag a Karsai levél kapcsán. :)

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nemzetbiztonság

Az áldást sodika küldte 2008. március 27., csütörtök - 16:04-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: nemzetbiztonsag vicces video
2 komment

Ali G kielemzi a terrorista fenyegetést. :)

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nagy magyar író

Az áldást sodika küldte 2008. március 27., csütörtök - 0:23-kor
Címkék: bayer zsido zsolt
111 komment

Miután Bayer Zsolt az elhíresült publicisztikájának második részében világosan elárulta, hogy melyik nagy magyar íróról szól a medencés történet, így én a szemléltetés kedvéért illusztrálom a sztorit - hozzárajzolva a taknyot is. :)

takony 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

A legnagyobb vicc! :)

Az áldást sodika küldte 2008. március 26., szerda - 18:47-kor
Címkék: bayer david ibolya zsolt
29 komment

Beszarás! :D

Ennél groteszkebb dolgot kitalálni se lehet.

Ez az év poénja!


DÁVID IBOLYA
A JOBBOLDAL NEVÉBEN
KÉR BOCSÁNATOT A ZSIDÓKTÓL
BAYER ZSOLT CIKKE MIATT!
:DDD


Kész, én meghaltam! :DDD

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Süveges, a cigányfajvédő

Az áldást sodika küldte 2008. március 26., szerda - 16:49-kor
Címkék: cigany
27 komment

Mint tudjátok, nekem cigányügyben jobboldaliként is amolyan liberális különvéleményem van (tanárjelöltként úgy érzem, ez így helyes), azonban felszínre került a történetnek egy olyan részlete is, ami még nálam is kivágta a biztosítékot...


Tegnap délután új fejlemények láttak napvilágot a tanárverő cigány, Lakatos Zolika ügyében.

Csütörtökön végre megkapja a méltó büntetését, ugyanis tanárai és szülei előtt kell számot adnia a tetteiről. Ott majd szépen elmagyarázzák neki, hogy ilyet máskor nem szabad csinálni, és ezzel le is van zárva a történet.

Lakatos Zoltán - csak rá akart ijeszteni

Az igazgatónő szerint ez így is van rendjén, ugyanis alapvetően a megvert tanár a hibás.

Süveges Éva szerint a fizikatanár hibás abban is, hogy nem tudott fegyelmet tartani az osztályban. Ezt alátámasztandó kiemelte, hogy két másik osztály is írt neki, amelyben közölték, hogy nem voltak meg a tanuláshoz szükséges feltételek az órákon a különböző fegyelmezetlenségek miatt. A tanár, miután "szembesült a problémákkal", beadta felmondását, amelyet elfogadtak - jelezte az igazgatónő.

Forrás: Origo

Ezt eddig még valahogy el is tudnám fogadni, elvégre Könnyű Robi megverésekor is azt írtam, hogy elsősorban a bűncselekményt halálos nyugalomban végignéző tanárnő ellen kellene megtenni a büntetőfeljelentést foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés miatt, ugyanis még akkor is kötelessége lett volna közbeavatkozni, ha egyébként nincsenek meg hozzá a fizikai adottságai.

Egy normális tanár képes még a cigánypurdékat is megfegyelmezni - mondja az igazgatónő, és én ebben valahol igazat is adok neki. Aki nem tudja kezelni a hasonló helyzeteket, az nem való tanárnak.

Ebből a szempontból azzal sem értek egyet, amit Hóbelebanc blogján olvashatunk.

Normális országban ilyenkor a tanár megkülönböztetett figyelmet kapna, és külön szankciókat helyeznének kilátásba azok ellen, akik vele szemben tiszteletlenek. Így azonban a diákok megtanulták, hogy egy tanár iskolából való kicsinálásnak legjobb és büntetés nélküli módja micsoda.

Forrás: Hóbelebanc blog, innen

Lehet, hogy a gyerekek ezt a következtetést vonnák le, ha nem kezelnék elég súlyosan a bűnüket, azonban szerintem a rendőrségi vizsgálat mellett már a nyilvánosság is éppen elég nagy büntetés nekik.

Van viszont az igazgatónő nyilatkozatának egy olyan része is, mely alapján joggal érdemli ki az ostoba cigányfajvédő picsa címet.

Elmondása szerint a szaktanár a saját maga védelmére kérte a gyerekektől, hogy vegyék fel mobiltelefonjaikra, hogy mi történik, de ezzel a kérésével szerinte személyiségi jogokat sértett.

Tetszik érteni. A tanár biztosítani akarta, hogy legyen bizonyíték az ellene elkövetett aljas bűncselekményre, és ezzel megsértette a szegény ártatlan Zolika személyiségi jogait.

Ha ez egy jogilag helytálló megállapítás lenne, talán egyszerűen átsiklanék felette, elvégre egy intézményvezetőnél nem hátrány, ha képes félretenni személyes érzelmeit, és racionálisan, elsősorban a jogszabályi keretek szem előtt tartásával cselekedni. Mivel azonban semmiféle jogi alapja sincs arra ennek a nőnek, hogy ilyen kijelentéseket tegyen, így igen nehezen tudom a fenti megállapítását másként kezelni, mint holmi hibás személyiségjegyet.

  • A jogi magyarázathoz elég annyi, hogy rögzíteni szabadon lehet szinte bármit, CSAK a felhasználásnak vannak jogi korlátai. Az adatvédelmi törvény alapján közszereplőket leszámítve a felvételen szereplő személy engedélye nélkül nem tárolhatsz senkiről se személyes adatot (például az arcmását) olyan módon, hogy az a nyilvántartásodban össze legyen kötve az adott személy egyéb adataival - így pl. a nevével. Viszont egy későbbi bizonyítási eljárásra gondolva, egy már elkezdett bűncselekmény megörökítése, vagy az erre való felszólítás önmagában nem lehet alkalmas arra, hogy ezáltal bárkinek is sérüljenek a személyiségi jogai.
    Különben meg milyen kár, hogy Zolika színésznek készülő médiasztárként már valahol közszereplőnek számít... :)) Na de a viccet félretéve... Adatait és fényképeit saját maga tette közzé a MyVip-en, ami ráutaló magatartásként közzétételi engedélynek számít.

Értem én. Úgy gondolkodik a drága igazgatónő, hogy nem az a baj, hogy megtörtént a dolog, hanem az, hogy kiderült, azonban az effajta gondolkodás arra való, hogy az ember magába forduljon, és titkolja, mint valami perverziót. Süveges Éva nem ilyen. Ő kérkedik a beteg gondolataival.

Mit mondjak, őt sem venném fel PR-osnak. :)

By SoDI

Kapcsolódó anyag:

Update: A Kuruc.info is érdekes összefüggésekre világít rá. Szerintük Süveges úrhölgy félti a Soros-féle zsidópénzt, és ezért szapulja a fizikatanárt. Nos... Ha zsidó vonzata is van az ügynek, akkor bizony még ez sem elképzelhetetlen.

 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Medence-kemence :)

Az áldást sodika küldte 2008. március 26., szerda - 15:48-kor
Címkék: bayer zsido zsolt
10 komment

A saga folytatódik.

Az izgalom a tetőfokára hág. :)

Még egyszer a medencéről 

Mottó: "Ha zsidók írnak zsidókról, akkor olyat is megengedhetnek maguknak, amit a keresztények nem. Amikor én, aki annyit szenvedtem életem során, barbárnak nevezem ezt az asszonyt arab szomszédjával szemben elkövetett tetteiért, akkor semmi kétség, hogy ezt humanista szempontból teszem. Ha egy nem zsidó mondja azt, hogy az a nő barbár, akkor az még úgy is antiszemita-gyanús, ha az ő szempontja szintén csak a humanizmus. Nekem ezért is van bajom azzal, hogy maguk a szólásszabadságot odáig vitték, hogy annak ernyője alatt a legszörnyűbb nyilas propaganda folyik Magyarországon." (Tomi Lapid, Izrael volt miniszterelnök-helyettese a Magyar Nemzet március 1-jei számában)

Erre a mottóul választott idézetre majd még visszatérünk. Most először arról, ami lesz.

Hadjárat lesz. Már összeült a "kivégzőosztag", hogy eldöntse sorsomat. Lesz tiltakozás, aláírásgyűjtés, sok-sok cikk, lesz felszólítás, hogy főnököm rúgjon ki, a Fidesz és a barátaim és a családom határolódjon el tőlem – mert Európában olyat nem lehet írni, amit én írtam. Ez lesz. (Máris van!) Egyrészt azért, mert ez ilyenkor része a "kanonizált" cselekvéssornak (lásd a Semjén Zsolt barátom elleni hadjárat részleteit a "szakállas bácsi" után), másrészt ez most amúgy is jól jön, addig sem kell beszélni az államháztartás helyzetéről, a népszavazás eredményéről és következményeiről, az SZDSZ és az MSZP állapotáról és Gyurcsány jövőjéről. Mindebből persze az is következik, hogy a szigorú politikai logika és taktika alapján nyilván hibáztam, amiért éppen most írtam, amit írtam, hiszen taktikusabb lett volna hallgatni, és nem adni muníciót a mellébeszélésnek, a műbalhénak, vagyis a kormánypártok és értelmiségük legeslegutolsó fegyverének. Soha nem voltam jó taktikus. Sajnos. Ezért írtam meg. Ezért, és mert nem bírom elviselni, ha "lenyilasházmesterezik" a fél országot.

És nem először teszik. Emlékeznek még erre a mondatra: "a polgári köröknek lelki igénye van a fasizmusra".

Ezzel az egyetlen mondattal sok százezer magyar embert lefastisztáztak néhány évvel ezelőtt. (Köztük sok polgári körös zsidó honfitársunkat, persze…) És nem volt tiltakozás, aláírásgyűjtés – semmi sem volt "arról az oldalról". Ahogy a mostani lenyilasházmesterezésünk sem szúrt szemet senkinek. Elhangzott, és kész. A lenyilasozottak dörmögtek, a "másik oldal" valószínűleg egyetértően bólogatott.

És erre emlékeznek még? "Mi sokkal jobban gyűlölünk benneteket, mint ti minket!" Ezt Kornis Mihály írta az Élet és Irodalom hasábjain. Nagyon régen. Még nem volt Magyar Gárda, még semmi sem volt. És nem magyarázta meg soha, kicsoda a "benneteket" és kicsoda a "mi". Mert nem kellett megmagyaráznia. Mert nem gyűjtöttek aláírásokat, hogy magyarázza meg. 2003-ban amúgy ezt írtam a Magyar Nemzetben: "Mindent lehet. A társadalom immunrendszere elsorvadt, önbecsülése eltűnt. Eltűnt már akkor, amikor a rendszerváltás hajnalán eltűrtük Spiró György ezen mondatát: »Jönnek a mélymagyarok, jönnek a szarból megint…«; mikor eltűrtük Kornis Mihály ezen mondatát: »Mi sokkal jobban gyűlölünk benneteket, mint ti minket«; mikor eltűrtük az Eörsi-klán összes megdöbbentő gyalázkodását." És egy jottányit sem változott a véleményem azóta. Talán csak annyi történt, hogy ismét levettem Illyést a polcról: "Eltölthettél tíz évet, vagy akár egy életet azzal, hogy a magyarságot, akár nép, akár fajta mivoltában hibáiért ostoroztad, sértegetted, átkoztad, mindez csipetnyi jogot sem ad arra, hogy a zsidóság esetleges fogyatékosságaira csak távolról is célozhass. A láthatatlan tömeg, amelyről azt hitted, már szétfolyt az ország testében, egyszerre eleven egységbe ugrik s minden egyede úgy feszül feléd, mint a tüskésdisznó lándzsái." (Illyés Gyula írása Pap Károly Zsidó sebek és bűnök című könyvéről, Nyugat, 1935. 7. sz.)

Illyés Gyula szavai ezek a harmincas évekből. Ha ma írja le őket, aláírásokat gyűjtenének ellene. Mert ma már – és most érünk vissza a mottónkhoz! – Tomi Lapid nyíltan kimondja a lényeget: ha nem zsidóként bírálsz zsidót, antiszemita vagy, még akkor is, ha igazad van. Ez pedig a véglegesen torz formát öltött zsidó–magyar viszony egyik tragédiája. Még egyszer mondom: ha nem lehet nyílt és értelmes párbeszédet folytatni erről a viszonyról, az tragédia. Ha mindezt azzal söpörjük a szőnyeg alá, hogy "nincs is ilyen viszony, hiszen zsidók nincsenek is" – az is tragédia. Mindannyiunk tragédiája. Amúgy pedig, akinek van hozzá kedve és ideje, járjon utána, vajon az általam idézett Karinthy Ferenc igazat írt-e 1967-ben, amikor a "pesti zsidó újságírók" elvakult Izrael-ellenességéről értekezett. Érdekes olvasmány lesz, és egyben tanulságos is. Nekem se időm, se energiám. Emlékeim viszont vannak. Kicsit későbbről, de vannak. Mert ez az Izrael-ellenesség a hetvenes években sem változott. És különösen izgalmas ennek fényében olvasgatni ugyanezen szerzők mai megnyilvánulásait például Izraelről és az arabokról. Vagy elolvasni azt, hogy aki ma Izraelt bírálja, az bizony antiszemita – pedig nagy irodalma van ám ennek is!

Végezetül még két megjegyzés. Először: kíváncsian várom, vajon elő mer-e állni az az ember, aki nekem annak idején a Lukács uszodában történteket elmesélte? Már csak a fene nagy becsület és európaiság nevében… Elő mer-e állni, vagy csak aláírja majd az ellenem megfogalmazott tiltakozást? Ez a kérdés jelenleg csak kettőnknek érdekes, hiszen csak mi ketten tudjuk, ki is ő. De a hallgatása (is) és az esetleges nyílt vállalása (is) nagyon tanulságos lesz.

Másodszor: az ellenem most elinduló hadjárat logikája alapján bizony kezdeményezni kell Karinthy Ferenc, Illyés Gyula, Herczeg Ferenc, Németh László vagy például Tzvetan Todorov betiltását is. És még százakét. Akik szólni merészeltek erről az eltorzult viszonyról. Tényleg, adok egy házi feladatot: olvassák el Tzvetan Todorov Az új moralizmus című tanulmányát (Lettre, 1999, tél). Abban benne van, hogyan és miért kezdődnek az ilyesféle hadjáratok. Az is tanulságos lesz ám! Amúgy pedig: jó gyűlölködést…

Bayer Zsolt, főmunkatárs

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Bayer Zsolt az Isten! :)

Az áldást sodika küldte 2008. március 25., kedd - 19:11-kor
Címkék: bayer zsido zsolt
66 komment

A hülyezsidók óbégatnak, mert elhangzott az igaz szó.

A medence és környéke   
 
Tíz éve is van már, vagy még annál is több.
A Lukács uszodában történt. Egy nagy magyar író úszott ott éppen, majd megpihent a medence szélén. És pihenés közben orrát a vízbe fújta. Nem olyasféle csalafinta módon, ahogyan mások teszik talán, sunyin, észrevétlenül, víz alatt – nem. Ez a mi nagy magyar írónk büszkén és nyíltan fútta taknyát a vízbe, lássa ország-világ, hogy élnek még itt bátrak is ám!
Akkor egy másik fürdőző, odaérvén nagy magyar író mellé, rászólt nagy magyar íróra, hogy lekötelezné, amennyiben nem a vízbe fújná bele a rohadt taknyát. Nagy magyar író, akitől tudjuk, hogy ők sokkal jobban gyűlölnek bennünket, mint mi őket, csak azt nem lehet tudni azóta sem egészen pontosan, hogy kicsoda a "mi", és kicsoda az "ők", szóval nagy magyar író ekkor kiugrott a vízből, és körberohangálván a medencét, azt ordítozta, hogy "itt inzultálják a zsidókat!"… Megőrzendő, emblematikus pillanat volt az, olyan pillanat, amelybe bele van sűrítve a mi egész életünk.

Mindez pedig azért jutott eszembe, mert a minap, egészen pontosan hétfőn, március 17-én este, az ATV-n, Friderikusz Sándor műsorában egyszerre hárman fútták taknyukat a medencébe. Az ország medencéjébe. Ő maga, a nagy Friderikusz, a pompásan kihízott fejével, valamint Csillag István és Ungváry Rudolf. Mi most utóbbira, Ungváry Rudolfra koncentrálunk, szem előtt tartva Murphy törvényét, miszerint "az emésztőgödörben mindig a legnagyobb darabok úsznak legfelül". Ungváry a következőket mondta: a Fidesz és hívei a házmesterek Magyarországának követői, akiknek elődei zsidókat lőttek a Dunába. S még olyasmit is mondott, hogy Orbán valami fundamentalista, sámánkodó, vajákos szöveget nyom, ami ellentmond a zsidó-keresztény kultúrának. Miközben ezeket mondta, Friderikusz Sándor erőteljesen bólogatott, és adta alá a lovat.

És mindezt természetesen a népszavazás okán. Pedig tudhatjuk: a Magyar Köztársaság Alkotmánya (1989. évi XXXI. törvény) a 2. § (2) bekezdésében kijelenti: A Magyar Köztársaságban minden hatalom a népé, amely a népszuverenitást választott képviselői útján, valamint közvetlenül gyakorolja. A közvetlen hatalomgyakorlás egyik legfontosabb formája a népszavazás. Ezt tudhatjuk, valamint azt, hogy hárommillió-háromszázezer magyar választópolgár úgy döntött, eltörli a vizitdíjat, a kórházi napidíjat és a tandíjat. Ungváry Rudolf beteg agyában pedig máris összeállt a kép hárommillió-háromszázezer házmesterről, akik hamarosan zsidókat fognak lőni a Dunába.

Először Gyurcsány vizelt a medencénkbe az őszödi beszéddel, méghozzá a trambulinról. Hamar mellé állt vizelni a mainstream értelmiség. Aztán most még beléfújja orrát a medencénkbe Ungváry meg a többi, és eközben persze versenyt futnak immár nagy magyar íróval a medence körül, azt sikítozva, hogy "itt inzultálják a zsidókat!". "Nézd legott / Komédiának s múlattatni fog." Ez a jó tanács ilyenkor. De azért nehéz. S ha az ember még Avar Jánost, Bolgár Györgyöt, Mészáros Tamást és Dési Jánost is megnézi, nos, akkor Karinthy Cini naplóját felüti ennél az 1967-ben írt résznél: "Külön tanulmány a pesti zsidó újságírók, akiknek ugyan mindnek van rokona Tel-Avivban, de most olyan kéjjel gyalázzák Izraelt és a zsidókat, mint az őseredeti nyilasok. Ja persze, ha lehet, a Párt mögé bújva! Ilyenkor én is antiszemita leszek, de nem az izraeli mesterkedésektől, hanem ezektől a pesti firkászoktól, akik mindig túlnyalnak." 1967-ben a pesti zsidó újságírók még Izraelt gyalázták. Ugyanezek a pesti zsidó újságírók ma az arabokat gyalázzák. Meg a Fideszt. Meg bennünket. Mert jobban gyűlölnek bennünket, mint mi őket. Ők a mi indok-zsidóink – értsd: a puszta létezésük indokolja az antiszemitizmust… És csak ülünk a medencénk szélén, és nem is értjük már a versenyfutást a parton.

Megértenünk. Ugyanis teljesen felesleges, fárasztó és lélekölő időtöltés ezeket megérteni. Annyi a dolgunk csupán, hogy ne engedjük őket az ország medencéjébe vizelni és orrot fújni. Mondjuk úgy: határozottan ne engedjük. Azon túl nézzük derűsen, ahogy rohangálnak a parton. Egy rakás szerencsétlen beteg. El fognak fáradni. 
 
Bayer Zsolt főmunkatárs

Itt lehet megnézni, hogyan ajvékolnak a taknya-nyála egybefolyó állatkák.

By SoDI


Kapcsolódó anyagok:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Március 15 - Nagy videós összefoglaló!

Az áldást sodika küldte 2008. március 25., kedd - 6:46-kor
Címkék: 15 budahazy forradalom marcius toroczkai tuntetes video
34 komment

Jól nézzétek meg az alábbi videót, mert ez az első, és egyben az utolsó alkalom, hogy egy hosszú nap eseményeit, amikor különböző helyszíneken olyan sok minden történt, megpróbálok 10 percbe összefoglalni. :)

Az Index-es kolléga pedig végre megtudhatja, miért voltam egész nap annyira ráakadva. Hát azért, hogy ebben a videóban szép nagy betűkkel kiírhassam a pofázmánya alá, hogy Index-es zsidó. ;P

3 és fél óra rögzített anyag 10 percbe sűrítve:

 

Ha nem megy a fenti videó, akkor kattints ide, ide, vagy ide!

Ha be szeretnéd illeszteni a saját blogodra, vagy weblapodra,
akkor használd az alábbi HTML kódot:

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nyuszi

Az áldást sodika küldte 2008. március 24., hétfő - 19:24-kor
Címkék: husvet nyuszi
6 komment

Ez van ma, és kész. :) 

nyuszi 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nem bántotta

Az áldást sodika küldte 2008. március 23., vasárnap - 22:26-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések
Címkék: cigany eroszak ironia
5 komment

Az iskola igazgatója azt mondta, hogy szerinte a diák kigúnyolni akarta a tanárt, bántani nem.

Ez igazán megnyugtató.

 

Az persze megint más kérdés, hogy ha igazgató lennék, én is hasonló módon reagálnék, elvégre vezetőként kinek hiányzik az, hogy bármi is túl legyen dramatizálva az irányításunk alá rendelt intézményben. Azonban éppen emiatt a közvetlen érdekeltség miatt, az ő szava a legkevésbé sem számít.

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Spiclivadászat

Az áldást sodika küldte 2008. március 23., vasárnap - 19:34-kor
Címkék: rendorseg tuntetes ujsagiras
9 komment

Úgy gondolom, egy küzdelemnek mindig tisztességes keretek között kell folynia, álljon bármilyen ádáz ellenség is túloldalon. Az ávó most mégis nemtelen eszközökhöz nyúlt.

Sajtósnak álcázott ávósók filmeztek 15-én
2008-03-21. 18:09

Operatőrnek álcázott ávósok dokumentálták a március 15-i utcai harcokat - értesült a HavariaPress. Több újságírónak is feltűnt, hogy aznap este olyanok is videóznak milliós kamerákkal az utcán, akiket eddgi nem ismertek egy tévétársaságtól sem.

Az egyik áltévés kameráján például egy nem létező külföldi tévétársaság neve volt látható, a férfi pedig a BRFK által kiosztott sajtós mellényt viselte. Korábban a rendőrség mindig a sajtó felvételeit kérte be a rendbontók azonosatására, idén azonban ezt nem tették meg.

Ha saját felvételük alapján gyanúsítanak meg valakit, kérdéses, hogy a bíróság mennyire tekinti azt majd független bizonyítéknak.

Március 15-én egyébként kamerával ismét feltűnt Kökényesi Gábor is. A férfi a 2006-os utcai események alatt a C-Press újságírójának adta ki magát, miközben sérült rendőrök szemét törölgette rohamsisakban.

(HírTV nyomán a Kuruc.info)

Szerencsére nekem elég sok sajtós kolléga arca megvan március 15-éről, így a következő napokban össze fogok állítani róluk egy folyamatosan bővülő képgalériát, és a Ti segítségeteket kérem a rajta szereplő újságírók beazonosításához.

Aki a legvégén akad fent a rostán, az a spicli.

Elsőként kezdjük Kökényesi úrral, akiről már korábban kiderült, hogy amolyan fél-sajtós, fél-ávós korcskeverék.

Kökényesi Gábor: fél-sajtós, fél-ávós 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Gaudi énekel

Az áldást sodika küldte 2008. március 22., szombat - 20:27-kor
Címkék: gaudi nagy tamas vicces video
6 komment

Az Ügyvéd Úr ilyet is tud. :)

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!
« Elejére | Újabbak | Régebbiek | Végére »