Bognár Tibi bácsi: Saját képek Gyurcsány Ferencről a Zuschlag-perben

Papi Gergely főhadnagy rágalmazás miatt feljelentette Hermán Pétert

Havrilla István: FRISS: A bíróságon megfegyelmezett ÁVÓS története

Szinte ingyen. Hány gyerek ebédelhetne belőle egy évig? (Rebisz adatközlés - október 23)

Hermán Péter: Az ÁVH nak ki kell adni a videófelvételeket július 4-ről

Gőbl Gyuri levele az ÁVH-nak okt. 23-ról

Hermán Péter: Kupleráj az ÁVH-nál - 8 hónap nem elég március 15 kivizsgálásához

Bencsik kitálal

Az áldást sodika küldte 2008. április 2., szerda - 12:03-kor
Címkék: andras bencsik gabor garga magyar magyar garda vona
39 komment

Bencsik András kilépett a Magyar Gárdából.

Még februárban felkeresett a szerkesztőségben Vona Gábor, egyesületünk elnöke, Dósa István kíséretében és némi köntörfalazás után rátért a lényegre: lépjek ki a Magyar Gárda Egyesületből, mert a Jobbik egyik alelnökének rémisztően tahó nyilatkozatára történt reagálásom olyan mély szenvedéseket okozott némely gárdistákban, hogy azt csak a távozásom orvosolhatja. Én ezt nem hittem el, de mert ez már a második nyomatékos felszólítás volt, s mivel tapasztalnom kellett, hogy a korábbi összhang az egyesületben valóban megromlott, egy papírlapra ráfirkantottam kilépési nyilatkozatomat és átadtam az elnöknek. Vona azt kérte, egy ideig még kezeljük ezt bizalmasan, annál is inkább, mert mind elmondta, két másik tag is kilépett, de egyelőre az sem publikus. Jó, mondtam. A hallgatás határideje azonban tegnap letelt.

Folytatás itt >>

Nos, nem az „összhang szűnt meg” az egyesületen belül, Bencsik úr, hanem el tetszett árulni azt. Ennyi történt.

Mert attól még, hogy nem tetszik az a stílus, ahogyan egyesek rávilágítanak az ország gondjaira, még nem kellene a saját portánkra szarni, és majdhogynem lefasisztázni minden egyes gárdistát. Ugyebár... 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Rosszalkodtunk :)

Az áldást sodika küldte 2008. április 1., kedd - 23:02-kor
Címkék: birosag gobl gyorgy herman peter jog kroko parlament targyalas
13 komment

Történet egy parlamenti rosszalkodásról, és az ügyvédnőről, aki szerint sértő, ha valaki sábeszdeklit hord.


Úgy döntöttem, hogy a mai napon szabadnapot adok magamnak, ezért már reggel 9-kor a bíróságon kezdtem, ahol Hermán Péter szervezete, a Túlélés 98 Egyesület, és a zsírávós, Görényi Péter közötti háború utolsó ütközete zajlott.

A per tárgya birtokháborítás volt, ugyanis Hermán úr szerint neki magyar állampolgárként résztulajdona van a Kossuth téren, melytől így jogellenes módon zárta el őt a Gergényi vezette rendőrség. A bíróság végül úgy döntött, hogy a Kossuth téren nincs nekünk résztulajdonunk, legfeljebb részleges használati jogunk, ezért rövid úton el lett utasítva a kérelem.

Harmán Péter, mint felperesi képviselő
Hermán Péter, mint felperes

A tárgyalás során felmerült, hogy a rendőrség diktatórikus módszerei még napjainkban is zajlanak, elég csupán arra a most pénteken történt esetre gondolni, amikor egy idős bácsit elhurcoltak a Parlament elől, mindössze azért, mert át merte lépni az ott kifeszített kötelet, pedig semmiféle tiltó jelzés, vagy felirat sincs elhelyezve, ami ezt megtiltaná.

A parlamenti védett kötél - Virágágyások közé rejtve
A parlamenti védett kötél - Virágágyások közé rejtve

A tárgyalás után kint a folyosón rákérdeztem, hogy pontosan milyen kötélről van szó, mert erről most hallok először. Válaszul megkaptam a rémtörténetet arról, hogy valójában máig áll a kordon a Kossuth téren, csupán álcázzák. Ugyanis ha átléped azt a vonalat, ahol korábban ott volt, akkor rögtön hangos sípszót hallasz, és lerohan egy csapat ávós. Mondtam, hogy én ezt egyszerűen nem hiszem el, mert ha így lenne, akkor kiraknának oda valami tiltó táblát.

Harmán Péter a bírósági folyosón beszélget velem
Hermán Péter a bírósági folyosón

Végülis abban maradt a csapat, hogy megmutatják nekem, bizony nem a levegőbe beszélnek. Felkerekedett tehát a tárgyalás egész hallgatósága - , és elsétáltunk a Parlamenthez.

Egy Göbl György és egy Parlament
Egy Göbl György és egy Parlament :)

Ha pedig már ott voltunk, és megbizonyosodtunk afelöl, hogy valóban nincs sehol kihelyezve olyan felirat, ami tiltaná a belépést, a társaság nagyobb része átvonult a kötélen túlra.

Göbl úr behatol :P
Göbl úr behatol ;P

Legnagyobb meglepetésemre hajszál pontosan ugyanaz történt, mint amit elmeséltek nekem. Füttyszó, riadt csapatkiáltás, mert itt kérem fennforgás van, és néhány másodperc alatt máris ott teremtek rendünk és rendetlenségünk hős védelmezői.

A hajókötél őrei hősiesen helyállnak
A hajókötél hősei hősiesen helytállnak

Idő közben Hermán Péter is csatlakozott a felderítő expedícióhoz, ami a biztonsági embereknek szintén nem tetszett.

Harman úr és a zöldsapkás - Csííz! :)
Hermán úr és a zöldsapkás - Csííz! :)

A rendőr bácsik mindeközben Göbl úrnak próbálták elmesélni, hogy miért is kéne megérteni az olyan tiltó jelzést, ami nem létezik.

Göbl úr beszélget 
Göbl úr társalog

A háttérben sebesen elsuhanó Audiból persze sejteni lehetett, miért is nem szeretik a helyi biztonságiak, ha mindenféle magyarok sétálgatnak a Magyarország házánál. Mert az, kérem, autópálya, nem pedig túraútvonal. Már ezt is tudjuk.

Harman úr, zöldsapjkás, oroszlán, és Audi
Harman úr, zöldsapjkás, oroszlán, és Audi

Amikor arra terelődött a beszélgetés, hogy néhány, egymás mellé tolt virágvázát miért is kellene kerítésnek látni, a társalgáshoz csatlakozott a velünk tartó idős hölgy is. Ő egyébként egészen szomorú volt, hogy a „lányok közül” egyedül ő tartja a frontot, mindenki más otthon maradt.

Ez itt egy drótkerítés? Nem, ez itt egy virágváza. :)
Ez itt egy drótkerítés? Nem, ez itt egy virágváza. :)

Végülis arra jutottunk, hogy - mivel csak öten voltunk - nem időszerű elfoglalni a Parlamentet, így odébb álltunk. A mai forradalom is elmaradt. :o)

Távozóban a csapat
Távozóban a csapat

Mivel szépen sütött a nap, elsétáltunk mindannyiunk kedvenc sarló-kalapácsos emlékművéhez.Eközben azon gondolkodtam, hogy mivel ez tiltott önkényuralmi jelkép, vajon elkövetek-e valamit azzal, ha lefényképezem, és kirakom a netre.

Sarló-kalapács. Ezt valamiért szabad.
Sarló-kalapács. Ezt valamiért szabad.

Mint kiderült, egész nap szünet nélkül, folyamatosan négy rendőr őrzi az szovjet falloszt - ahogy Gonda gyakorta nevezi ezt a fertelmet. Mert - mint köztudott - olyan biztonságos városban élünk, hogy rendőrségünk a felesleges kapacitás terhére még ezt is megteheti.

A szovjet fallosz őrei
A szovjet fallosz őrei

Megkértük őket, hogy engedjenek már be a kordonon belülre, mert el szeretnénk olvasni az emléktábla feliratát. Közölték, hogy nekik ehhez nincs joguk, ha ilyesmit szeretnénk, fáradjunk el a kerületi rendőrkapitányságra, vagy az önkormányzathoz, és keressük az illetékes elvtársat.

Nem mehetsz be, mert csak
Nem mehetsz be, mert csak

Idő közben valakinek eszébe jutott: mintha Kroko tanár úrnak is ma lenne néhány tárgyalása. Telefonon leegyeztettük vele, majd gyorsan rohantunk vissza a bíróságra.

 Kroko tanár úr perel
Kroko tanár úr perel

Ott kiderült, hogy egyszerre két ügyét is tárgyalják. Az elsőt Orosz Jozefina ellen indította, mert a Klubrádió kontra című műsorában hazudozott, meg szemétkedett Krokoval. Többek között a Gyurcsány-fasisztás beszéd alapján (erről videó itt) azt hazudta, hogy Kroko követendő példaként állítja be a náci Németországot, holott az igazság az, hogy ő csupán gazdasági tényeket hasonlított össze szintén tényekkel. Márpedig tény, hogy a korabeli német gazdaság egy olyan csodát vitt véghez, melyet máig ámulva vizsgál a közgazdász szakma.

Hallgatóság
Hallgatóság

Pataki Árpád bíró úr ezen a ponton nem tudta megállni, hogy a tárgyalás menetén kívül ne tegye meg azt a személyes megjegyzést, miszerint bár ez valóban így van, de azért az emberiség történelme során nem ez az egyetlen gazdasági csoda. :))

Kroko tanár úr kamerát vizsgál :)
Kroko tanár úr kamerát vizsgál :)

Orosz Jozefina második hazugsága az volt, amikor azt állította, hogy Kroko tanár úr weblapján egy olyan játék van elhelyezve, amiben jutalom jár a rendőrök agyonlövéséért. A valóság persze ezzel szemben az, hogy csak Gyurcsány kilövése a cél, ha pedig rendőrt talál el a lövedék, akkor azért súlyos pontlevonás jár. Hogy világos legyen, mi az igazság, Kroko leült a bírósági írnok gépéhez, és előkereste a játékot. (Ha valaki esetleg kíváncsi rá, ide kattintva játszhat vele.)

Kroko tanár úr netezik
Kroko tanár úr netezik

Aztán vérszomjasan megmutatta a Tisztelt bíróságnak, milyen az, amikor Gyurcsány Ferencet lelövik, mint egy kutyát. :) Ekkor a Klubrádió ügyvédje Gyurcsány kipájára mutatott. Gyorsan megkért mindenkit, hogy kapcsoljuk ki a hangrögzítést, majd 10 másodperces hatásszünet után feltette a nagyon ütősnek szánt kérdést:

- Az ott rajta tényleg egy sábeszdekli?

Az ügyvédnőnek nem tetszik a kipa, az ügyvédnő tehát jó ember. XD
Az ügyvédnőnek nem tetszik a kipa.
Az ügyvédnő tehát jó ember. ;P

Előadta, hogy ha egy képen valaki ilyet visel, az sértő lehet rá nézve. Hogy egy hivatalos MTI fotó közlése miért lenne sértő, azt nem igazán értette senki - talán még maga a tisztelt ügyvédnő sem.

Gyurcsány kipában
A Klubrádió szerint sértő lehet, hogy Gyurcsány fején kipa van.
De a Klubrádió természetesen nem antiszemita...
(Hivatalos MTI fotó)

Ez a tárgyalás végül el lett halasztva, de fél óra szünet után következett a második.

Ebben Kroko tanár úr hivatalos adatok kiadása iránt perelt. Mint köztudott Sólyom László egy 2006-os interjúban úgy fogalmazott, hogy az országgyűlési választások előtt vele is hamis adatokat közölt a kormány. Kroko tanár úr azt szerette volna megtudni, hogy pontosan melyek voltak ezek a hamis adatok. A bíróság végülis elutasította a kérését, mondván - tessék kapaszkodni -, az adatkezelőtől csak adatok közlése kérhető, ennek adott szempontú csoportosítása (valós adat - hamis adat) nem!

 Kroko tanár úr nem hisz a fülének
Kroko tanár úr nem hisz a fülének

Kroko természetesen fellebbezni fog, elvégre az ítélet nem azokról az adatokról szól, amiket kért. (Az, hogy valami hamis adat-e, vagy sem, nem csoportosítási szempont, hanem maga az adat.) Ez szerinte teljesen olyan, mintha a mérgezett paprikát szándékosan a polcon hagynák a tiszta mellett, annak ellenére, hogy tudják, melyikben van a méreg.

Kroko tanár úr: Én nem ezeket az adatokat kértem.
Kroko tanár úr:
- Én nem ezeket az adatokat kértem.

Pataki Árpád bíró úrról különben annyit, hogy az általa hozott ítéleteket az esetek többségében Kroko tanár úr sikeresen szokta megfellebbezni.

Ez jó eséllyel most is így lesz.

By SoDI

  • Kapcsolódó anyagok (vágatlan, letölthető videók):

Kroko kontra Orosz - Klubrádió per
Kroko a Közársasági Elnöki Hivatallal szemben


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Skinhead

Az áldást sodika küldte 2008. március 31., hétfő - 22:46-kor
Címkék: naci video
56 komment

Miután az előző bejegyzésem a vártnál sokkal kisebb mértékben izgatja a nagyérdeműt, kaptok egy kis esti hangulatvideót. :) 

Holnap pedig valami meglepi jön... ;)

Különben, tudjátok, ez az a film, ami végén John Connort mégis megölik, mert ezúttal nem védi meg őt Kalifornia kormányzója. :)  

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

SoDI menni rendőrség

Az áldást sodika küldte 2008. március 31., hétfő - 18:58-kor
Kategóriák: Gárda per , Pereim
Címkék: birosag garda magyar magyar garda rendorseg sodi
40 komment

Miután néhány idegenszívű, magyarellenes végbéllény pénteken feljelentést tett a Magyar Gárda tagjai ellen, merthogy szerintük március 12-én mindenféle bűncselekményeket követtek el a bíróságon, én ma délután elsétáltam ugyanarra a rendőrkapitányságra, és beadtam egy papírt, meg egy DVD-t, mondván, nehogy elhiggyék már mindenféle útszéli mocskoknak a hazudozásait.

Magyar Gárda rendőrségi beadvány By SoDI - Első oldal - Kattints a nagyításhoz!Magyar Gárda rendőrségi beadvány By SoDI - Második oldal - Kattints a nagyításhoz!

Magyar Gárda rendőrségi beadvány By SoDI - PDF verzió - Kattints a megnyitáshoz! 

A beadvány szöveges leirata:

Budapest, V. kerületi Rendőrkapitányság
1055 Budapest, V. kerület, Szalay utca 11-13.

Tisztelt Hatóság!

Alulírott Kiss Endre Farkas (szül: 198.. … .., an: …, szigsz: …, 111. Budapest, … … 3 alatti lakos) magánemberként az alábbi

írásbeli tanúvallomással

fordulok Önökhöz:

2008. március 28-án jutott tudomásomra, hogy a Magyar Gárda Egyesület ellen folyó, társadalmi szervezet feloszlatása iránt indított per március 12-én megtartott tárgyalása előtt történtekkel kapcsolatban három társadalmi szervezet büntetőfeljelentést tett Önöknél.

A feljelentők álláspontját mindössze a vonatkozó MTI hírből ismerem, melyet jelen beadványomhoz mellékelten csatolok (1-es számú melléklet). Ebben az áll, hogy a feljelentést kényszerítés bűntette miatt tették meg.

Az 1978 évi IV. törvény alapján ezt a bűncselekményt az követi el, aki mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, és ezzel jelentős érdeksérelmet okoz.

A feljelentők sajtóhoz is eljuttatott álláspontja szerint mindez azzal valósult meg, hogy a Magyar Gárda egyenruháját viselők láthatólag „előre eltervezett forgatókönyv szerint, akarategységben, a nyilvánosság kizárásának szándékával” kényszerítették az érdeklődőket, hogy a tárgyalótermen kívül maradjanak. Szerintük nem az érdeklődők számának, hanem a Magyar Gárda-tagok fizikai kényszerének, a túlerőből táplálkozó fizikai és pszichikai fenyegetésnek volt köszönhető, hogy sokan kint maradtak.

Én személy szerint a Vidék Média Kft budapesti tudósítójaként voltam jelen az eseményen, melyről tudósítói megbízásom másolatát mellékelten csatolom (2-es számú melléklet), így egyrészt szemtanúja voltam a feljelentők által helytelenített történéseknek, másrészt pedig mozgóképfelvételt is készítettem a helyszínen, melynek első óráját két DVD lemezen jelen beadványomhoz csatolom. (A két lemezen ugyanaz a film látható. Az egyik DVD video, a másik pedig számítógépes Windows Media Video formátumban tartalmazza azt.) Ennek alapján határozottan állítom, hogy a feljelentő szervezetek megállapításai nem megalapozottak, valamint hogy – szándékosan, vagy tájékozatlanságból - fontos tényeket hallgatnak el a Tisztelt Hatóság elől.

A feljelentők álláspontjával ellentétben a tárgyalóterem ajtajának kinyitása után korlátozás nélkül léphettek be a terembe a sajtó és a hallgatóság képviselői, egészen addig, míg maradt bent ülőhely. Bármiféle korlátozásra csak ezt követően került sor. Ezen a megcáfolhatatlan tényen szemernyit sem változtat az a merőben mellékes körülmény, hogy a terembe bejutott hallgatóság egy része miként öltözködött.

Miután egyértelmű, hogy az ácsorgó, járkáló, fészkelődő hallgatóság jelenléte a nyugodt és megfontolt bírósági munkát kizáró tényező lett volna, így nyilvánvaló, hogy a tárgyalás nyilvánossága, mint jogi alapelv csak a teremben található ülőhelyek erejéig érvényesülhetett. A hallgatóság létszámon felüli részét ilyen módon nem érhette olyan érdeksérelem, mely a kényszerítés bűntettének megállapításának szükséges előfeltétele lenne.

Ezen a körülményen semmit sem változtat a férőhelyen felüli megjelentek szakmai végzettsége, múltban kifejtett jogvédő tevékenysége, vagy esetleges küldetéstudata.

Miután a fentiek alapján egyértelműen hiányoznak a bűncselekmény megállapításához szükséges feltételek, kérem a Tisztelt Hatóságot, hogy bűncselekmény hiányában szüntesse meg az eljárást.

Csatolt mellékletek:

· 1 db kinyomtatott NOL.hu cikk

· 1 db Vidék Média Kft „megbízási megállapodás” másolat

· 1 db TDK DVD lemez, tokján „Gárda tárgyalás – DVD videó” felirattal

· 1 db TDK DVD lemez, tokján „Gárda tárgyalás – WMV verzió” felirattal

Elérhetőségeim:

·         Mobiltelefonszám: 06-30-4563-105

·         E-mail cím: e-mail címem (naponta olvasom)

Budapest, 2008. március 31.

Tisztelettel:

nevem 

Ennyit a szemetek hazudozásairól.  

By SoDI

Kapcsolódó anyagok:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Jaj NEEEE!! :D

Az áldást sodika küldte 2008. március 31., hétfő - 4:37-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: vicces video
7 komment

Rövid, és elzsibbaszt. ;)

Plusz: energizálás bazmeg << kattints 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Jezsuita

Az áldást Zsűl küldte 2008. március 31., hétfő - 1:11-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések
Címkék: jezsuita
47 komment
Egy keresztény újságban található egy cikk "Ha a hitnek pajzsát tartod" címmel.
Ez a cikk beszámol arról, hogy immáron hetedik alkalommal adtak át a címadó díjat a kommunizmus áldozatainak emléknapjának alkalmából. A Mária utcai Jézus szíve templomban
megrendezett díjátadó ünnepségen részt vett Erdő Péter bíboros és Mádl Ferenc volt köztársasági elnök is.
A méltatások után a díjat Mádl Dalma asszony adta át Bálint József atyának.
József atya válaszában emlékeztett a közösségi vonatkozásokra is, úgymint:
KALOT mozgalom, melynek tagjai tízezrével adták életüket a keresztény magyar hazáért.
A Jezsuita rend, valamint a rend áltozatai, akik a kommunista diktatúra alatt szenvedtek.
Róluk márványtábla emlékezik a templom falán.
József atya beszédében hálát adott a rendnek, amelynek 18 éves kora óta tagja, és amelynek lelkiségét, tudását, és üldöztetését köszönheti.
Ezt a díjat tehát azok kapják, akik hitük gyakorlása miatt szenvedtek. A cikk ezután kitér Bálint József atya életrajzára.
Nos miért emeltem én ezt ki? Egyszerű:
elképesztő ez a világ... ha az emberek ismernék egyes szervezetek teljes működését és tetteiket...
Mondjunk egy legendát(?) és egy magyar vonatkozáshoz közelebb álló dolgot a Jezsuitákról:
A Haubsburgoknak jutott előszőr eszükbe, hogy a magyart máshogy is kéne kordában tartani, így foglalkozni kell a múltukkal. Ez meg is történt, természetesen Jezsuita segédlettel. Így az 1848-ban magyar szellemiségben született MTA később egy olyan vezetőt kapott, aki enyhén szólva nem volt magyar szellemiségű. Ez az "átok" azóta is tart, ezt tudjuk.
A másik vonatkozás izgalmasabb, bár legendásabbnak tűnik. Adam Weishaupt volt a modernnek számító illuminátus rend legfőbb vezetője, s állítólag ő volt az, aki a bankárok megbízásából társadalomátalakító mozgalmat tervezett. Miért őt kérték fel?
Mert fiatal kora ellenére neki volt megfelelő anyaga, háttere erre. S mit ad ég Jezsuita is volt. A Weishaupt által kidolgozott anyagokat dolgozta tovább Marx egy kis csoport kérésére. No ebből született aztán a kommunista kiáltvány, végső soron maga a kommunizmus. Így ha leegyszerűsítjük ezeket az információkat elég morbid képet kapunk.
Igazából mindez NEM számít, lehet nevetni, és azt mondani, ez az egész csak egy összeesküvéselmélet. Én erre azt mondom, rendben van, hagyjuk a multat, s ragaszkodjunk a jelen tényeihez... azok viszont piszkosúl siralmasak, és hamar elárulják, hogy egy embertelen rendszer épült ki. A legfontosabb kérdés tehát nem az, hogy vajon milyen kalandos és vadregényes módon alakult ez ki, hanem, hogy mitől is rossz és hogyan lehetne megszüntetni. Ezen kérdésekre is tudják itt páran a választ, de még a butaság láza tart, sőt tanítják is az egyetemen közgazdaságtan, politológia és demokráciaelmélet neveken.

Megjegyzés: Zsűl írása



 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

NINCS IS KORMÁNY! :D

Az áldást sodika küldte 2008. március 30., vasárnap - 22:48-kor
Címkék: fidesz orban vicces video viktor
88 komment

HÍJNYE! :DD

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nemzeti progresszió

Az áldást sodika küldte 2008. március 30., vasárnap - 21:11-kor
Kategóriák: Ironikus bejegyzések
Címkék: ferenc gyurcsany ironia liberalizmus neokonzervativ politika zsido
40 komment

Miután teljes terjedelmében végighallgattam Gyurcsány Ferenc tegnapi beszédét, és áttanulmányoztam néhány hozzá kapcsolódó publicisztikát, őszintén megdöbbentem azon a mérhetetlen gőgön, és a magyar embereket lenéző felsőbbrendűségi téveszmén, ami valósággal sugárzik a balliberális seggnyalók minden egyes mozzanatából.

Kiváló példa erre Dessewffy Tibor társszerzőként „Kifulladásig avagy az értelmiség árulása” címmel jegyzett dolgozata, mely a jelek szerint Gyurcsánynak is kedvenc olvasmánya, hiszen kivétel nélkül minden, benne kifejtett momentum visszaköszönt a szocialista küldöttgyűlésnek előadott szentbeszédében. Mondanivalóm érzékeltetésére jelen írásomban ebből a cikkből származó idézetekkel illusztrálom a józan nemzeti érzéstől mentes neoliberális szélsőség fertelmes hazugságait.

A nemzetellenes erők agyajárása végtelenül egyszerű: a magyar ember ostoba, nem képes felmérni a valós gazdasági összefüggéseket, míg együgyűségében a Kádár-rendszert sírja vissza.

Jó példa erre az a hatvanas bácsi például, aki Hatvan mellett fuvarozva minket arról panaszkodott, hogy „Kádár azt ígérte, hogy azért lesz az M3-as, hogy a vidéki ember is felmehessen Pestre. Ehhez képest mi van most: fizetőssé tették.” Az érvelés aligha vehető komolyan, de jelzésértékű arra vonatkozólag, hogy milyen közeget kell megnyerni a reformok ügyének.

Világos. Amikor tehát a magyar ember meg merészeli említeni, hogy a szocializmus évtizedei alatt az ő keze munkája nyomán létrehozott közösségi érték felett ma már ködös üzleti csoportok nyerészkednek, akkor a hosszú távú fejlődés kerékkötőjévé válik. Ahelyett, hogy befogná a pofáját, ezredszer is kifizetné mindazon közszolgáltatások árát, melyeket ő termelt meg, és felfogná, hogy ezek használatára egy végiggürcölt élet sem biztosít neki elegendő jogot.

Ráadásul, mintha nem lenne elég, hogy az általa megtermelt értékekhez való hozzáférést merészeli követelni a koszos magyarja, mindeközben ugyanennek a fasiszta népnek az értelmiségi rétege nem általlja kétségbe vonni a nemzetközi szabadkőműves ámokfutás kizárólagosságát, és világ csúfjára még attól sem riad vissza, hogy elfogultság nélkül, körültekintő tárgyilagossággal elemezze az ország helyzetét.

A magyarországi „deklinológia” vezető szakértője képes arra a bravúrra, hogy egyazon cikkben lamentáljon a „megengedő paternalizmus, összekacsintó normakerülés, többletteljesítmény nélkül kapott állami kompenzáció” felett, és vádolja reformdiktatúrával azt a kormányt, amely a fair play meghirdetésével kemény szabályozási és puha kommunikációs eszközökkel éppen ezen mentalitás ellen kíván fellépni.

Mert micsoda dolog több oldalról is megvizsgálni az ország gondjait, hogy aztán egy tágabb perspektívából lehessen gyógyírt nyújtani rájuk. Tűrhetetlen, kérem szépen, mert ezzel kétségbe vonja a cion bölcsei akaratának megkérdőjelezhetetlen elsőbbségét!

Ráadásul, ha mindez nem lenne elég, a koszos magyarok baloldaliként gondolkodó része szemét, manipulatív, a fasizmussal kollaboráló módon képes a szociáldemokrata értékrendet a hagyományos emberség, és szociális érzékenység oldaláról megközelíteni, ostoba módon hűen szolgálva Kéthly Anna szellemiségét, miközben nem hajlandó felismerni, hogy a zsidó elnyomás nyugaton már rég kiirtott minden józan emberséget a szociáldemokrata mozgalmakból. Mert kérem, világ szégyene, hogy a magyar baloldaliak továbbra is a régi, ósdi, cionista benyomástól mentes, emberszerető álláspontot próbálják képviselni, nem hallgatva az Izrael felől érkező új szelekre!

Ezért itt hadd utaljunk Tamás Pálra, akitől az ó-baloldali nosztalgia ez idáig távol állt. Tamás szerint az MSZP-nek ideológiai fordulatra volna szüksége, mondván „ha ők maguk nem is baloldaliak, de a szavazóik igen”. A mondat mögött álló bonyolult gondolatcsomó szétfejtését kezdhetnénk azzal, hogy a kormány reformpolitikája a legtöbb - az SZDSZ által érdemben nem befolyásolt - területen tökéletesen belesimul a ma uralkodó harmadikutas szociáldemokrata mainstreambe. Legyen szó a munkanélküli segély álláskeresési támogatássá alakításáról, a fejlesztési részhozzájárulásról vagy a kórházi struktúra átszervezéséről, a kormány nem tett mást, mint hogy tettekre fordította az olyan modern szociáldemokrata gumicsontokat, mint a rugalmas biztonság, a humán tőkébe való befektetés és az esélyegyenlőség.

Ezzel egyébként maga Tamás Pál is egyetértett - legalábbis 2002-ben: az akkor hatalomra került Medgyessy-Gyurcsány-féle harmadikutas szárny véleménye szerint „inkább egy nyugat-európai típusú mai szociáldemokrácia ideológiáját, csomagját, viselkedésmódját próbálta megtestesíteni. Már az elmúlt néhány évben is. És a nyugat-európai szociáldemokrácia pedig valamilyen értelemben vett föl liberális elemeket.”

Tetszik érteni... 

Ma már az a szociáldemokrata, aki nem szociáldemokrata.

Mert mi, a zsidók, azt mondjuk, és akkor úgy van.

Értsd már meg, büdös paraszt!

No persze a magyarságot eltaposni igyekvő szélsőliberális véleményformálóknak elvileg van még egy nagy reményük: a fiatalság. Az értékmentesített környezetben, a pillanatnyi élvezetvágy elsőbbségére szocializált, gyökértelen, nemzete iránt közömbös diákság kinevelésére irtózatosan sok energiát fordított a társadalommegtartó értékekben megsemmisítendő fertelmet látó új világrend, azonban ők annak ellenére is, hogy a jordánista manipulátorok pénzt és időt nem kímélve próbálják egyengetni a pokolba vezető útjukat, csupán elképesztő hálátlanságukról képesek tanúbizonyságot tenni.

A hallgatói önkormányzat gyászos szerepvállalása már önmagában megkérdőjelezi, hogy egy elitváltással kinőhetnénk a politikai gyerekkorból, míg a rektorok a háziorvosokkal szemben legalább odáig eljutottak, hogy saját gazdasági érdeküket felismerjék.

Fúj! Koszos gój kölyök nem akar fizetni, amíg nem keres annyit, hogy legyen miből!

Nem képes belátni, hogy a kifosztása, az életre szóló eladósítása, és végzetes ellehetetlenítése valójában az ő érdekét szolgálja. Nem hiszi el, hiába mondjuk neki. Nem hiszi el, pedig mi vagyunk a zsidók, és olyan szépen mondjuk. Szégyen és gyalázat!

Mindeközben akadnak olyan aljas, már-már félfasiszta médiamunkások, akik szembe menve a Párt akaratával az istennek sem akarják érvényesíteni azt a Cion Bölcsei által oly nagy alapossággal lefektetett elvet, miszerint a médiának kizárólag a helyi nép tisztánlátásával szembemenő tényeket szabad sugároznia! Ezek a gój firkászok nem képesek felfogni, hogy mi, a nagy újító reformerek vagyunk az egyetlen szalonképes álláspont kizárólagos képviselői, ezért szűklátókörűségükben a függetlenség látszatában tetszelegve a zsidók tízezreit Dunába lövő nácik felé húznak!

Önáltatás ugyanakkor azt gondolni, hogy a hallgatás vagy az egyet ide, egyet oda középre beszélés nem egyenlő az oldalválasztással.

Világos. Az a baj, hogy ezek a sajtómunkások nem látják, hogy a zsidó érdekeket akárcsak nyomokban is mellőző hozzáállásuk milyen hosszú távú veszélyeket rejt magában azáltal, hogy hitelteleníti a plebs szemében az ő megtévesztésükre a plurális elrendezés illúziójával rángatott politikai bábúkat, mely nép így egyre nagyobb mértékben képes átlátni a sátáni háttérhatalom által elfedni szándékozott tényt, miszerint az ő vetekedésük csupán cirkusz a gojimnak.

A magyar kontextusban ez a politikai intézmények és szereplők iránt még meglévő bizalom gyors elpárolgása, az állampolgárokat orientáló, megbízható véleményeket kínáló értelmiség végzetes hitelességvesztése, mindennek nyomán pedig káosz, és az űrbe benyomuló szélsőséges populizmus.

Mindenki kurva itt, kérem szépen.

Rákosi Mátyás is megmondta: 10 millió fasisztával nem lehet normális országot építeni.

Mit is lehet erre mondani...

Ideje megerősíteni a lámpavasakat!

By SoDI

Kapcsolódó anyagok:


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Bulvár

Az áldást sodika küldte 2008. március 30., vasárnap - 8:47-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: britney bulvar parodia spears vicces video
16 komment

Ezen az előbb fetrengtem a röhögéstől. :D

Felül az eredeti, alul a paródia.

Eredeti:

Paródia:
 

LOL :D

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Az MSZP ötlete

Az áldást sodika küldte 2008. március 30., vasárnap - 4:49-kor
Címkék: gabor horn mszp szdsz video
70 komment

Horn Gábor szerint a vizitdíj és a tandíj az MSZP ötlete volt, így a szadesz mossa kezeit.

Gyáááá :DD

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Egyszer hagyom ki :(

Az áldást sodika küldte 2008. március 29., szombat - 21:33-kor
Címkék: eroszak magyar garda
37 komment

Ejnye...

Egyszer maradok távol egy Gárda avatástól, mondván, hogy unalmas, hisz láttam én már olyat, és pont akkor történik valami esemény...

Ellentüntetőket vertek a gárdisták avatásán

Tíz fiatal seprűkkel tiltakozott volna a gárdaavatás ellen, de leköpdösték és megrugdosták őket.
Sose fogom megbocsátani magamnak :)
Update: tv2 videó:
  • "Kis másságos majom!" :DD

Másik videó...

  • "Megfogni őket, és a Dohány utcába velük!" :DDDD

168 óra:

A kurva istenit! - mondá a zsidó kurva...

By SoDI

 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Nyelvújítás

Az áldást sodika küldte 2008. március 29., szombat - 14:40-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: cigany nyelv parodia zsicig zsido
16 komment

Egy gyönyörű új kifejezést tanultam ma.

ZsiCig!

Olyan személyt jelent, aki nagyon nem árja. :)

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

POJÉÉÉÉN!! :DD

Az áldást sodika küldte 2008. március 29., szombat - 1:20-kor
Címkék: bombagyar cigany tomcat
2 komment

Tomcat megint vicces :DDDD

Azoknak a szellemi hajléktalanoknak, akik nem bírják megérteni, miért akarjuk, hogy Ártatlan Lákátos Zoltán fiatalkorú bűnöző börtönbe kerüljön, összeállítottam egy kis FAQ-t. Be lehet másolni minden fórumra, ahol heves zolikázás folyik, és felmerül a Bombagyár neve.

1. Miért jelentitek fel ezt a megtévedt, szerencsétlen tizenévest? Hiszen még gyerek!
Azért, mert cigány. Ugyan a feljelentésben azt írtuk, hogy csoportos garázdaság, meg zsarolás, meg becsületsértés, de az igazság az, hogy tényleg csak a bőrszíne zavar minket.

2. De hiszen nem is csinált semmit! Csak játszott a kamera előtt!
Igen, ezt mi is látjuk, de nem érdekel, mert fontosabb, hogy végre ürügyet találtunk, hogy egy cigánnyal kitolhassunk. Ha nem fenyegette volna a tanárt, akkor is feljelentettük volna, mert mindenkit feljelentünk előbb-utóbb. A bőrszíne miatt.

3. Nem szégyellitek magatokat, örök életére tönkreteszitek ezt a szegény, tehetséges roma fiatalt!
Igen, hiszen pontosan ez a célunk. Mert cigány. Utáljuk a bőrszíne miatt.

4. Te nem szóltál be a tanárodnak tizenévesen, nem pimaszkodtál soha senkivel?
De igen, de az mááás! Mondom, itt az a lényeg, hogy ez a Zolika cigány, és csakis ezért utáljuk. A bőrszíne miatt.

5. A cigányoknak igenis gazdag kultúrájuk van, és a móri mészárlást se cigányok csinálták, és különben is, a magyarok meg szoftvert meg filmet másolnak, hát az nem bűncselekmény?!
Jaj, még mindig nem érted. Minket nem érdekelnek igazából a bűncselekmények. Mi csak azt szeretnénk, ha a cigányoknak, és különösen ennek a cigánynak, rossz lenne az élete. Vagy a halála. Ennek érdekében semmitől sem riadunk vissza, és szándékosan nagyítunk egy diákcsínyt bűncselekménnyé. Mert cigány. Börtönben a helye, a bőrszíne miatt.

6. Aha, szóval rasszista szemetek vagytok! Meg hungaristák! Meg ostobák!
Na, nem vagy te olyan butuska, kezded érteni a lényeget. Utáljuk a cigányokat, de tényleg. A bőrszínük miatt.

7. És biztos a zsidókat is utáljátok!
Igen! Valóban utáljuk. A gyűlölködés éltet bennünket. Ha lenne egy zsidó, akit feljelenthetnénk, szíves örömest megtennénk, de most éppen egy cigányt találtunk. Az is valami, azt is utáljuk. A bőrszíne miatt.

8. Ha rajtatok múlna, már indulnának a vagonok, mi?
Bizony! És bár gázkamrák soha nem léteztek, nektek természetesen felépítenénk. Minden cigányt és zsidót utálunk, mert csak. Mert mi vagyunk a Bombagyár. Tudod, bőrszín...

Remélem, az itt adott válaszok pontosan tartalmazzák mindazt, amit a kérdések feltevői mindenáron hallani szeretnének. További részletekért kérjük, személyesen jelentkezzenek.

Forrás: Bombagyár

hihihi :DDD 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Antifasiszta fos

Az áldást sodika küldte 2008. március 29., szombat - 0:12-kor
Kategóriák: Paródia
Címkék: antifasiszta parodia video vona gabor
2 komment

Ezt csak azért rakom ki ide, hogy szörnyűködjetek rajta, az ellenség milyen rémesen fos cuccokkal operál.

 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Érettségi? HA HA HA!

Az áldást sodika küldte 2008. március 28., péntek - 21:46-kor
Címkék: cigany pedagogia vicces video
10 komment

Érdemes megnézni, hogy az iskolaigazgató milyen jóízűt nevet, amikor felmerül, hogy a problémás cigánylány esetleg náluk fog leérettségizni. :-)))

Méghogy ő érettségizni! HA HA HA! :D 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!

Forradalm javaslat

Az áldást sodika küldte 2008. március 28., péntek - 20:44-kor
Címkék: nyugdijas
83 komment

Ejj, csak tudnám, mivé lenne ez az ország az olyan bölcs szakemberek nélkül, mint Németh úr.

85 év alatt nincs nyugdíj?

Az idősek nem kapnának életjáradékot, 85 éves koráig mindenkinek saját magának kellene gondoskodnia a nyugdíjáról banki járadék formájában.

Németh György úgy véli, javaslatuk forradalmi, s hamarosan akár a kormány elé kerülhet.

Forrás: Gondola, innen

Jaj de jó!

Akkor egy 23 évesen végző szakembernek mindössze csak 62 évet kell dolgoznia a nyugdíjig. Arról, hogy néhány évtizede 60 évesen már nyugdíjba zavarták az embert, ne is beszéljünk...

Szééép új vilááág. Csak azt nem értem, hogy akkor mi a francért fizetünk bármire is járulékot... 

By SoDI


 
 
0 (0)
Jelentkezz be a szavazáshoz!
« Elejére | Újabbak | Régebbiek | Végére »